یلدای شگفت‌ انگیز اِن آی سی: تخفیفات گسترده برای محصولات اپل در ایران!

در یلدای شگفت انگیز اِن آی سی، چشم از صفرها برندارید!

تخفیف‌های ۲۰ الی ۹۰ درصدی در بزرگ‌ترین جشنواره فروش آنلاین محصولات اپل منتظر شماست. ساعت ۸:۰۰ صبح ۲۹ آذرماه، یلدانه اپل اِن آی سی آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ یکم دی ماه ادامه خواهد داشت.

اپل اِن آی سی در یلدای شگفت انگیز امسال با دو طرح یلدانه و یلداگردون کاربران خود را غافلگیر خواهد کرد.

Apple-nic-4 یلدای شگفت‌ انگیز اِن آی سی: تخفیفات گسترده برای محصولات اپل در ایران!

یلدانه

یلدای شگفت انگیز امسال اِن آی سی با نام یلدانه نامگذاری شده است و شامل انارانه، هندوانه و آجیلانه می‌شود. این موارد، دقیقا خوراکی‌هایی است که طبق سنت هر ساله، خانواده‌های ایرانی در شب یلدا از آنها استفاده می‌کنند و مسلما هیچکس از آنها نمی‌گذرد.

پس ما نیز از آنها نگذشتیم و طرح‌های خود را به وسیله آنها نامگذاری کردیم. تخفیف‌هایی که در قالب ۱۷ موج روی کالاهای مختلف در نظر گرفته شده است، مطمئنا بیش از گذشته شما را نسبت به خرید محصولات راغب خواهد نمود و این اطمینان را به شما می‌دهیم که با دیدن کالاها در جشنواره یلداری امسال، از تک تک آنها لذت خواهید برد و از هیچکدام نخواهید گذشت.

Apple-nic-3 یلدای شگفت‌ انگیز اِن آی سی: تخفیفات گسترده برای محصولات اپل در ایران!

یلداگردون

یکی از مواردی که باعث هیجان بیشتر یلدای شگفت انگیز امسال می‌شود، یلداگردون اِن آی سی است. در طول مدت جشنواره و طی ۱۷ موجی که به آن اشاره کردیم، شما می‌توانید ۱۷ بار شانس خود را برای دریافت کدهای تخفیف امتحان کنید. ارزش این کدها از ۳۰ تا ۵۰۰ هزار تومان متغیر است و این موضوع واقعا به شانس بستگی دارد و هیچ چیز دیگری در این امر دخیل نیست! ولی ما می‌خواهیم باز هم شما را شگفت زده کنیم. پس به این نکته دقت کنید: در یلداگردون، چیزی به عنوان پوچ معنا ندارد و در هر بار امتحان کردن و چرخاندن گردونه، مطمئنا یک کد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

اگر فکر می‌کنید فرد خوش‌شانسی هستید و می‌توانید به کدهای تخفیف با قیمت بالا دسترسی پیدا کنید، شانس‌تان را در این جشنواره امتحان کنید.

Apple-nic-2 یلدای شگفت‌ انگیز اِن آی سی: تخفیفات گسترده برای محصولات اپل در ایران!

قرعه‌کشی و هدایا​

هیجان یلدای شگفت انگیز امسال به همینجا ختم نمی‌شود و داستان هنوز هم ادامه دارد! در طول مدت برگزاری جشنواره، مسابقاتی را نیز برای کاربران شبکه‌های اجتماعی در نظر گرفته‌ایم و از طرفی دیگر نیز با قرعه‌کشی‌هایی که برای کاربران اینستاگرام و تلگرام برگزار می‌شود، جوایز ارزنده‌ای نیز در اختیار آنها خواهد بود. علاوه بر این، در هنگام برگزاری جشنواره یلدا، با مراجعه به پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام مجموعه اِن آی سی، می‌توانید کدهای تخفیف مجزایی را دریافت نمایید و از آنها در کنار تخفیف‌های اصلی و کدهای تخفیف گرفته شده از گردونه یلدا استفاده نمایید. پس فراموش نکنید که پیج اینستاگرام و کانال تلگرام اِن آی سی را حتما دنبال کنید.

ورود به جشنواره

تلگرام اپل اِن آی سی

اینستاگرام اپل اِن آی سی

7 دیدگاه
 1. AliMansori می گوید

  همش باسه تبلیغاته

  1. MoNa می گوید

   اره دیگه جلب مشتری

  2. Ahmadreza020 می گوید

   تبلیغات چیه گوشی های اشغالشون اینجوری میخوان بفروشن ب مردم

 2. Tida.amiri می گوید

  کسی نمیخره اینجوری میخواد بندازه به مردم

 3. Saba.love می گوید

  به به ببین گوشی های بنجولشون چجوری میفروشن ب ملت

 4. Sina.so می گوید

  اینقدر گرون هستش ک هرچقدرم تخفیف بخوره ارزش خرید نداره

 5. reza می گوید

  من سال گذشته با کدهای تخفیفی که گرفتم موفق شدم یه اپل واچ بخرم. امیدوارم امسال هم بتونم چیزی ازین جشنواره گیر بیارم و بخرم 🙂

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم