اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدیوهای زنده را از طریق دایرکت ارسال کنند

اگر می‌خواستید در اینستاگرام استوری خود را با کسی به اشتراک گذارید، قسمتی برای این کار بود که در صورت خصوصی نبودن حساب کاربری، با انتخاب آن استوری موردنظر از طریق دایرکت به فرد ارسال می‌شد. این ویژگی قابلیت اجرا در مورد ویدیوهای زنده را نداشت و برای همین منظور اینستاگرام تغییراتی را ایجاد کرده تا کاربران از این پس قادر به انجام این کار نیز باشند.

هنگامی‌که لایو هستید، تنها دکمه Direct در انتهای ویدیو را انتخاب کنید تا آن را به دوستان خود ارسال کنید. این قابلیت به هنگام لایو شدن با دوستی دیگر نیز قابل اجراست. به محض ارسال، فرد موردنظر ویدیوی شما را در صندوق دایرکت‌های خود مشاهده خواهد کرد. دوستانتان تنها در صورتی ویدیوی شما را خواهند دید که در موقع باز کردن پیام لایو باشید. اگر ضبط ویدیو تمام شده باشد، مخاطب پیامی با مضمون اتمام ویدیو دریافت خواهد کرد.

این بیانیه به معنی آن است که اگر ویدیوی لایوی دارید که فکر می‌کنید برای دوستانتان جذاب است، می‌توانید آن را از طریق دایرکت برای آن‌ها ارسال کنید. این ویژگی می‌تواند کاربرد زیادی داشته باشد؛ چراکه برخی از کاربران تنظیمات اینستاگرام را به‌گونه‌ای انجام داده‌اند که تنها در صورت دریافت پیام از طریق دایرکت اعلانی برای آن‌ها نمایش داده می‌شود.

این ویژگی به‌زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

5 دیدگاه
 1. AliMansori می گوید

  تا وقتی که فیسبوک فیلتره اینستاگرام محبوب شده بین ایرانیا

 2. Tida.amiri می گوید

  به نظر خیلی کاربردی میاد و خوبه

 3. Ahmadreza020 می گوید

  در کل خیلی عالیه ولی یه سری قابلیت هاش که جدید میزاره اصلا خوب نیست

 4. Saba.love می گوید

  ایول چه امکانات خوبی براش گذاشته عالیه

 5. Sina.so می گوید

  واسه اونای که لایو زیاد میگیرن به درد میخوره وگرنه به کار همه نمیاد

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم