آمازون استارتاپ دوربین و زنگ درب هوشمند بلینک را خریداری کرد

جاه‌طلبی‌های آمازون تمامی ندارد و این شرکت برای گسترش عملکرد خود در زمینه خانه هوشمند استارتاپ دوربین و زنگ درب هوشمند بلینک را خریداری کرده است. این استارتاپ که در زمینه هوشمندسازی منزل فعالیت دارد، درواقع بر روی تولید زنگ دربی هوشمند کار می‌کند که این زنگ درب به یک دوربین مجهز شده است. این استارتاپ از ایده‌ای در کیک استارتر شروع شد و ایده اصلی در سال ۲۰۱۴ پیاده شد و دوربین هوشمند در سال ۲۰۱۶ به این ایده اضافه شد.

یکی از چالش‌های سر راه این ایده، انرژی دوربین بود که پس از تحقیق‌ها این چالش هم برطرف شد، دوربین زنگ درب هوشمند بلینک تنها با یک جفت باتری AA یا همان باتری قلمی کار می‌کند. کافیست تا این زنگ درب را در خانه قرار دهید و نگران هیچ‌گونه سیم‌کشی نباشید.

پس از اضافه شدن دوربین به زنگ درب هوشمند بلینک در ژانویه ۲۰۱۶، بلینک دوربین مخصوص محیط خارجی را ارائه کرد که به قابلیت دید در شب مجهز بود. این هفته بلینک از نسل سوم زنگ درب هوشمند خود رونمایی کرد که بدون باتری هم کار می‌کند و بر روی سیستمی کلی برای امنیت خانه تمرکز کرده است.

Blink-Intelligent-Video-Doorbell-02 آمازون استارتاپ دوربین و زنگ درب هوشمند بلینک را خریداری کرد

بلینک تکنولوژی جالبی را وارد بازار کرد. اگرچه ممکن است بسیاری از اقشار جامعه نیازی به این محصول احساس نکنند، ولی  محصولات این شرکت قیمت مناسبی دارند. با این‌حال موضوع اصلی، خریداری این شرکت توسط آمازون است.

آمازون به‌تازگی بر روی سرویس تحویل بسته در حال کار است که در این سرویس فردی بسته‌ای را حمل کرده و تحویل می‌دهد. این سرویس به دوربین نیاز دارد، درحالی‌که آمازون از دوربین مخصوص خود استفاده می‌کند ولی بلینک امکانات بیشتری را برای آمازون فراهم می‌کند. زنگ درب‌های هوشمند با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند در حال گسترش و محبوب شدن هستند و به همین دلیل برای آمازون بسیار ضروری بوده که با استارتاپی در این زمینه ارتباط برقرار کند.

آمازون در گفتگو با وب‌سایت‌ها، ارتباطش با استارتاپ بلینک را تایید کرده و به این نکته اشاره‌ نموده که آمازون برای تامین امنیت مشتریان خود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و دوست دارد در هر شرایطی امنیت آن‌ها را تامین کند.

6 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  امازون هم مثل اپل اینقدر وضعش خوبه هرچی بخواد میخره برا خودش …توانای تولید ندارن اصلا

 2. Ahmadreza020 می گوید

  خوش بحالش پولداریه دیگه اراده کنه همه چی میشه مال خودش

 3. AliMansori می گوید

  خدا کنه با خرید این شرکت بدترشون نکنن

 4. MoNa می گوید

  اینا هم خوب مایه دارن همه چی میخرن

 5. Saba.love می گوید

  چه تکنولوژی خوب جالبی داره خوشم اومد از امنیت و کارایش

 6. Sina.so می گوید

  خوبه که مشتریاش و امنیت مشتریاش براش مهمه مثل بقیه نیست

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم