کاهش قیمت آی‌فون X در سال آینده؛ شایعه یا واقعیت؟!

هر کاربر برای خرید مدل پایه گوشی آی‌فون ۱۰ باید قیمتی معادل ۹۹۹ دلار را پرداخت نماید و همان‌طور که می‌دانید، این پرچم‌دار گران قیمت‌ترین اسمارت‌فونی بوده که تاکنون توسط اهالی کوپرتینو فروخته شده است. با وجود این‌که در ماه‌های گذشته، تقاضا برای خرید جدیدترین دستاورد اپل مناسب و پایدار ارزیابی شده، ولی گفته می‌شود که در هر صورت ممکن است این شرکت درباره قیمت تعیین شده برای محصول تازه خود تجدید نظر کند.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که میزان تقاضا برای خرید آی‌فون ۱۰ در بازار کشورهایی چون تایوان و سنگاپور، به خوبی انتظارات اپل پیش نرفته و به همین دلیل شاید اهالی کوپرتینو مجبور به بازنگری در مورد قیمت نهایی فبلت پرچم‌دار خود شوند. هرچند این امر بسیار غیرمعمول بوده که اپل قیمت محصول خود را تنها چند ماه پس از عرضه کاهش دهد. تا به امروز نیز چنین موردی در تاریخ این شرکت اتفاق نیفتاده و بعید است اپل در این راه قرار گرفته باشد.

iphone-x-white-640x491 کاهش قیمت آی‌فون X در سال آینده؛ شایعه یا واقعیت؟!

باید افزود که یک شرکت‌ به‌منظور تحریک و افزایش تقاضای خرید در بازار، قیمت محصول خود را کاهش می‌دهد و این‌که آیا بازار به این افت قیمت واکنش نشان می‌دهد یا خیر، موضوع دیگری است. همچنین مشخص نیست که میزان کم شدن قیمت آی‌فون ۱۰ چند درصد خواهد بود و کمپانی اپل نیز هنوز به‌طور رسمی بیانیه‌ای درباره این موضوع اعلام نکرده است.

5 دیدگاه
 1. AliMansori می گوید

  مفتم بدن بهم نمیگیرم دستم این گوشیه چرتو

  1. Ahmadreza020 می گوید

   به همین خیال باش که بهت مفت هم بدنش?

 2. Tida.amiri می گوید

  صد در صد قیمتش میاد پایین هرگوشی اینجوریه

 3. Saba.love می گوید

  همه گوشی ها همینن بعد مدتی افت قیمت پیدا میکنن

 4. Sina.so می گوید

  عمرا پایین بیاد قیمتش ..هه فکر کردن اینم سامسونگه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم