طرحی از گوشی هواوی P11 لایت نشان‌دهنده نمای جلویی مشابه با آی‌فون X است

طرحی از گوشی هواوی P11 لایت بر روی وب‌سایت ژاپنی آمازون ظاهر شد. این طرح‌ها شامل مجموعه‌ای از آیتم‌های متنوع نظیر گلس محافظ نمایشگر و قاب‌هایی برای اسمارت‌فون هواوی است. فهرست‌بندی این آیتم‌ها مواردی را در خصوص طراحی احتمالی گوشی روشن می‌کند.

Huawei-P11-Lite-Mockup-5-768x528 طرحی از گوشی هواوی P11 لایت نشان‌دهنده نمای جلویی مشابه با آی‌فون X است

این تصویر به طراحی مشابه گوشی آی‌فون X اشاره می‌کند که به‌جز وجود شکافی در قسمت فوقانی گوشی برای قرارگیری سنسورها و بلندگو، از طراحی بدون حاشیه پنل جلویی بهره می‌برد. این طرح، گوشی را در ۲ رنگ متفاوت مشکی و طلایی نمایش می‌دهد. شکل ظاهری کیس، نمایانگر طراحی باورپذیرتری بوده؛ جایی‌که نمایشگر با لبه‌هایی باریک احاطه شده است.

اسکنر اثر انگشت در بخش پشتی گوشی و زیر دوربین‌های دوگانه با آرایش عمودی قرار گرفته است. در سمت راست دستگاه دکمه‌های کنترل میزان بلندی صدا و پاور قرار دارند و در بخش انتهایی گوشی هم بریدگی‌هایی برای درگاه USB، اسپیکر و جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون وجود دارند. بخش جلویی گوشی میزبان یک دوربین سلفی منفرد بدون فلاش LED است.

Huawei-P11-Lite-Mockup-3-640x640 طرحی از گوشی هواوی P11 لایت نشان‌دهنده نمای جلویی مشابه با آی‌فون X است

در مورد این‌که آیا مدل‌ مذکور همان طراحی نهایی گوشی هواوی P11 لایت است یا خیر، هیچ توضیحی داده نشده است. اما احتمالا طی کنگره جهانی موبایل که در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد، می‌توانیم شاهد عرضه این اسمارت‌فون باشیم. در کنار کمپانی هواوی، بسیاری از تولیدکنندگان دیگر نیز به معرفی دستگاه‌ها و طرح‌های مفهومی خود که قصد عرضه آن‌ها در طول سال را دارند، خواهند پرداخت. از آن‌جا که این گزارش نمونه‌ای اولیه در مورد طراحی دستگاه بوده، لذا به شما توصیه می‌کنیم که این خبر را چندان جدی نگیرید.

Huawei-P11-Lite-Mockup-4-640x640 طرحی از گوشی هواوی P11 لایت نشان‌دهنده نمای جلویی مشابه با آی‌فون X است

4 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  دیگه از هواوی بعید بود این کار کنه حالا که به جاهای خوبی داره میرسه

 2. Ahmadreza020 می گوید

  چین از روزی که بوده همین بوده کارش کپی کردن بوده الانم همونه .. با این کارش خودش خراب میکنه

 3. Saba.love می گوید

  کاری ندارم شبیه اپل یا چی فقط میدونم که از ایفون ایکس خیلی بهتره خیلی

 4. Sina.so می گوید

  هه از ایفون کپی کرده …چین عرضه طراحی گوشی نداره موندم چرا گوشی میسازه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم