با ویژگی جدید اینستاگرام، پست‌های پیشنهادی در فید دیده خواهند شد

چند هفته پیش بود که اینستاگرام اعلام کرد در حال آزمایش یک ویژگی جدید است. ویژگی که با وجود آن پست‌های توصیه شده درون فید کاربر قرار می‌گیرند. حالا و براساس گفته‌های TechCrunch، این ویژگی برای همه ارائه شده است.

برای آن‌هایی که با این قابلیت آشنایی ندارند باید بگوییم که تا پیش از این کاربران باید به بخش اکسپلورر می‌رفتند تا پست‌هایی را ببینند که براساس لایک‌ها و فالوئرهای‌شان توسط اینستاگرام جدا شده‌اند.

حالا با وجود این ویژگی جدید برخی از این پست‌های توصیه شده در خود فید به نمایش در می‌آیند و دسترسی و فالو را برای کاربر راحت‌تر می‌کنند.

البته ممکن است نمایش پست‌های پیشنهادی در میان آن‌هایی که خودمان با فالو کردن پیج مربوطه انتخاب کرده‌ایم آزاردهنده باشد، اما اینستاگرام گفته است که آن‌ها را پس از پست‌های فید کاربر قرار می‌دهد و تلاشش این است که پست‌های پیشنهادی مزاحم کاربر نشوند.

متاسفانه امکان غیر فعال کردن این ویژگی وجود ندارد و تنها می‌توان آن را مخفی کرد. براساس بازخورد کاربران در توییتر، مشخص است که همه از این ویژگی جدید راضی نیستند و مشخص نیست که آیا اینستاگرام به این بازخوردها توجهی خواهد کرد یا نه.

ممکن است شما دوست داشته باشید