برنامه سامسونگ در سال ۲۰۱۸: فروش ۳۲۰ میلیون اسمارت‌فون و توسعه گوشی تاشو!

در سال ۲۰۱۸ سامسونگ قصد دارد تا تعداد زیادی اسمارت‌فون (حدودا ۳۲۰ میلیون) را همانند سال ۲۰۱۷ به فروش برساند. این اطلاعات از سوی نشریه‌ای کره‌ای منتشر شده است؛ سرمایه‌گذاری که اطلاعات پروژه‌های محول شده سامسونگ به تامین‌کنندگان را افشا می‌نماید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی سامسونگ، این شرکت با فروش ۳۲۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ سطح فروش خود را حفظ خواهد کرد و این عدم رشد به بازار اشباع شده گوشی تلفن همراه بازمی‌گردد. در ادامه پیش‌بینی‌های سامسونگ برای فروش گجت‌های مختلف خود در سال ۲۰۱۸ ذکر شده است:

 • ۳۲۰ میلیون گوشی هوشمند
 • ۴۰ میلیون فیچرفون
 • ۲۰ میلیون واحد تبلت
 • ۵ میلیون دستگاه پوشیدنی

در صورتی که سامسونگ با فروش ۳۲۰ میلیون اسمارت‌فون موفق به تحقق پیش‌بینی‌هایش شود، به سادگی می‌تواند جایگاه نخست خود در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را حفظ نماید. برآورد شده است که ۲ رقیب بزرگ سامسونگ یعنی شرکت‌های اپل و هواوی به ترتیب بتوانند ۲۰۰ و ۱۵۰ میلیون دستگاه را به فروش برسانند.

سامسونگ به فعالیت در زمینه گوشی‌های تاشو ادامه می‌دهد

بخش بسیار جالب این گزارش در انتهای آن مطرح شده است. سامسونگ هیچ طرحی برای افزایش شمار فروش اسمارت‌فون‌های خود ندارد؛ اما قصد دارد که تمرکز بیش‌تری بر روی مدل‌های رده بالاتر و گوشی‌های نسل آینده با نمایشگر تاشو داشته باشد.

پیش‌تر شنیده می‌شد که شرکت سامسونگ پروژه مرموز گوشی تاشو را تا سال ۲۰۱۹ به تعویق انداخته است؛ اما عرضه این هندست در اواخر سال ۲۰۱۸ هم برای سامسونگ غیرممکن نخواهد بود؛ اتفاقات بزرگی پیش رو است.

4 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  گوشی تاشو به درد نمیخوره که اینم گیر داده به تاشو

 2. AliMansori می گوید

  سامسونگ به قدری بزرگ شده که کسی نمیتونه جلوشو بگیره

 3. Ahmadreza020 می گوید

  اپل عددی به حساب نمیاد پیش سامسونگ

 4. Saba.love می گوید

  قرار بود گوشی منحنی بسازه چی شد پس ..حتما نتونسته

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم