پیش‌بینی می‌شود اپل به اولین کمپانی یک تریلیون دلاری در سال ۲۰۱۸ تبدیل گردد

از زمان اداره کمپانی اپل توسط استیو جابز تا به امروز، اهالی کوپرتینو راه درازی را پشت سر گذاشته‌اند. زمانی‌که این شرکت تنها چند قدم تا ورشکست شدن فاصله داشت و با مدیریت جابز همه‌چیز دوباره از نو ساخته شد و در کمتر از دو دهه این کمپانی به یکی از موفق‌ترین غول‌های دنیای تکنولوژی تبدیل گشت.

به‌نظر می‌رسد هنوز هم موفقیت‌های روزافزون اپل به پایان نرسیده و طبق تحقیقات انجام شده از سوی تحلیل‌گران احتمالا اپل به اولین کمپانی یک تریلیون دلاری جهان در سال جاری تبدیل می‌گردد. گفتنی است که محققان مدت زیادی منتظر بودند تا یک شرکت به چنین نقطه عطفی دست پیدا کند.

apple-money پیش‌بینی می‌شود اپل به اولین کمپانی یک تریلیون دلاری در سال 2018 تبدیل گردد

کمپانی‌های بزرگی چون اپل، آلفابت، آمازون و فیسبوک افزایش درآمد قابل توجهی را در سالی که گذشت، تجربه کردند و اگر این افزایش درآمد در سال جاری نیز ادامه داشته باشد، به احتمال بسیار شاهد ظهور نخستین کمپانی‌های یک تریلیون دلاری در سال ۲۰۱۸ خواهیم بود. براساس قیمت سهام فعلی، اپل با در اختیار داشتن بازاری به ارزش بیش از ۸۷۰ میلیارد دلار قادر است با رشدی ۱۵ درصدی، ارزش فعلی خود را به رقم چشمگیر یک تریلیون دلار برساند.

آلفابت (شرکت مادر گوگل) نیز دارای ارزشی برابر ۷۲۰ میلیارد دلار است که تقریبا فاصله زیادی برای رسیدن به ارزش یک تریلیون دلار دارد و بررسی قیمت سهام این کمپانی نشان می‌دهد که برای رسیدن به چنین ارزشی، به افزایش سهام دو رقمی در همین سال نیاز دارد. مجله سرمایه‌گذاری بارون (Barron) هم پیش بینی کرده است که اپل قصد دارد از ارزش گذاری یک تریلیون دلار در سال جاری عبور نماید.

6 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  اوووه چه سرمایه دار شده اپل ..همین دیگه هرچی دلش بخواد میخره

 2. Ahmadreza020 می گوید

  اپل فقط اسمش معروف شده هیچ کدوم از محصولاتش جز مک بوکش به درد نمیخورن

 3. Saba.love می گوید

  خب چه فایده داره وقتی محصولات به دردنخور بی کیفیتی تولید میکنه

 4. Sina.so می گوید

  اپل عشق است ارزشمند ترین برند دنیا

 5. AliMansori می گوید

  خخخخ بازم به سامسونگ نمیرسه

 6. MoNa می گوید

  به به افرین به اپل

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم