مانیتور گیمینگ MSI به اتفاقات درون بازی واکنش نشان می‌‌دهد!

اخیرا کمپانی MSI دو نمایشگر جدید مخصوص بازی را معرفی نموده که هردوی آنها برای نخستین بار از سیستم نورپردازی Game Sense کمپانی SteelSeries بهره می‌برند.

اما خب سیستم Game Sense به چه معناست؟ این سیستم در حقیقت باعث می‌شود مانیتور گیمینگ MSI با چراغ‌های ال‌ای‌دی رنگی که در لبه پایینی و پشت این مانیتور قرار دارند به نوعی با گیمر تعامل کند. این چراغ‌های ال‌ای‌دی که از نوع RGB و توسط گیمر قابل تنظیم هستند، متناسب به رویدادهای درون بازی چشمک زن یا روشن خواهند شد. به‌ عنوان نمونه، مثلا زمانی که تایمر معکوس بازی در حال به پایان رسیدن است یا نوتیفیکیشنی در بازی برای گیمر می‌آید، این چراغ‌های تعبیه شده می‌توانند گیمر را سریعا مطلع سازند.

05cc7e41-9813-4cec-a8d0-3e3b373c4316 مانیتور گیمینگ MSI به اتفاقات درون بازی واکنش نشان می‌‌دهد!

علاو‌ه بر سیستم نورپردازی، هردو مانیتور گیمینگ MSI که MPG27CQ و MPG27CQ نام گرفته‌اند از وجود نمایشگری خمیده به اندازه ۲۷ اینچ بهره خواهند برد که دارای پنل‌های VA و نرخ رفرش ۱۴۴ هرتز هستند. تنها تفاوت موجود میان نسخه فعلی و نسل پیشین این دو مانیتور افزایش رزولوشن در مدل جدید بوده که میزان دقت نمایشگر از ۱۰۸۰p به ۱۴۴۰p رسیده است. در آخر باید افزود که هنوز جزییاتی درباره قیمت مورد نظر و زمان عرضه این دو محصول به بازار مشخص نیست.

4 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  زیادم جذاب نیست من که خوشم نیومد

 2. Saba.love می گوید

  اصلا خوب نیست هرنوری که اطراف صفحه نمایش باشه هواس گیمر رو پرت میکنه و اجازه تمرکز کامل رو بازی رو به ادم نمیده

 3. AliMansori می گوید

  واااو عجب چیز خفنی زده
  msi حرف نداره همیشه بهترین بوده تو گیم

 4. MoNa می گوید

  چقدر جالب میشه خوراک عاشقان گیمه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم