نارضایتی برخی از کاربران آی‌فون X از کشیدن موی خود توسط دستگاه!

4 0

روبرویی با مشکلات مختلف برای گوشی‌های هوشمند امری طبیعی است؛ به خصوص برای شرکتی مانند اپل که هر سال میلیون‌ها دستگاه آی‌فون تولید و روانه بازار می‌کند و هر از گاهی نیز با مشکلاتی در دستگاه‌های خود مواجه می‌شود. در چند وقت اخیر کاربران جدیدترین محصول تولیدی اپل، یعنی آی‌فون X از کشیدن موی خود توسط این دستگاه اعلام نارضایتی کرده‌اند.

بر اساس گفته‌های برخی از کاربران این دستگاه، گوشی به هنگام قطع تماس و دور کردن آن از سر، موهای‌شان را می‌کشد! این مشکل ناشی از شکاف موجود بین دکمه میوت و لبه آی‌فون X است که موجب می‌شود تا موی کاربران کشیده شود.

silent-button-iphone نارضایتی برخی از کاربران آی‌فون X از کشیدن موی خود توسط دستگاه!

ظاهرا کاربران زیادی با این مشکل مواجه هستند؛ چرا که پست‌های زیادی در این خصوص بر روی Reddit، توییتر و حتی انجمن خود اپل انتشار یافته است. برخی بیان کرده‌اند این مشکل مربوط به طراحی گوشی و برخی نیز گفته‌اند این نقص دستگاه است. البته بعضی نیز توانسته‌اند با استفاده از قاب محافظ این مشکل را حل کنند. در هر صورت مشکل یاد شده از آن دست مشکلاتی است که کمتر به چشم خورده بود و به نظر نمی‌رسد قادر به کاهش فروش آی‌فون X شود.

4 دیدگاه
 1. Arash_rahmati می گوید

  طراحی خوبی نداره پر از ایراده ایفون ایکس…کشیدن مو گیر کردن هم یه موردشه

 2. امین می گوید

  خخخخ مشکل دیگه نتونستن ازش پیدا کنن گیر دادن به کشیدن مو ..واقعا مسخرس…

 3. نگین می گوید

  چه ایراد های مسخره ای میگیرن از ایفون…اونم تازه برای خانوم ها مشکله اقایون فک نکنم موشون ب قدری بلند باشه که به دکمه گیر کنه

 4. AliMansori می گوید

  مقداری مشکل؟؟؟؟
  این گوشی از زمانی که اومده این همه مشکل داشته
  چرا بقیه گوشی ها انقدر مشکل ندارن
  اقا قبول کنید اپل بعد از مردن استیو جابز مرد بزرگ، اپل سابق نشد
  و نخواهد شد اینم از محصولات جدیدش

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم