طرح سونی برای افزودن دوربین دوگانه به گوشی اکسپریا در سال ۲۰۱۸

به عنوان آخرین بازمانده از جمع بزرگان، برای سونی تا سال ۲۰۱۸ طول کشید تا سرانجام سنسور اثر انگشت را به گوشی‌های اکسپریای خود در کشور آمریکا بیافزاید. اکنون با از راه رسیدن این قابلیت دیرهنگام، سونی در پی همگام شدن با یک مُد دیگر در بازار گوشی‌ها است و تمرکز خودش را معطوف به یافتن راه حلی برای رسیدن به دیگر رقیبان کرده است.

طبق آنچه که انتظار می‌رفت بار دیگر شرکت سونی بر روی علاقه کاربران به دوربین‌ و تصویربرداری دست گذاشته است. همانطور که در سال گذشته (۲۰۱۷) با تجهیز گوشی اکسپریا خود به دوربین فیلم‌برداری با قابلیت گرفتن ویدیو با سرعت فوق آهسته و همچنین ویژگی ثبت سه بعدی با معرفی ۳D Creator  و افزودن فیلترهای واقعیت افزوده، توانایی های خود را به رخ رقیبان کشیده بود، در سال ۲۰۱۸ نیز با تغییر رویکرد چند سال اخیر خود، گوشی‌های اکسپریای جدید را به دوربین دوگانه مجهز کرده، با این تفاوت که برخلاف دیگر تولیدکنندگان، شرکت سونی این دو دوربین را در جلو قرار داده است!

sony-xperia-xa2-ultra-front-top-cs-720x480-c-450x300 طرح سونی برای افزودن دوربین دوگانه به گوشی اکسپریا در سال 2018

استدلال یکی از مدیران ارشد سونی برای این اقدام نیز شنیدی است، او دلیل این امر را گسترده‌تر شدن زاویه دوربین برای گرفتن تصاویر سلفی اعلام کرد و ابراز داشت که هدف اغلب کاربران از گرفتن تصاویر سلفی ثبت تصویر پشت سرشان است و با وجود دوربین دوگانه با زاویه باز‌تر، سلفی‌های بهتری نیز می‌توانند بگیرند!

اگر شما نیز به این ایده جالب و جدید سونی برای گوشی‌های اکسپریا علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید بررسی جذابی از سری جدید گوشی‌های سونی XA2 و XA2 اولترا در این مقاله مشاهده کنید.

3 دیدگاه
  1. Arash_rahmati می گوید

    دوربین دوگانه به چه دردی میخوره برو اول حاشیه هات کم کن بعد فکر دوربین باش

  2. نگین می گوید

    این حاشیه هاش حذف کنه دوربیناش کجاش میخواد جا بده دیگه?سونی به کجا داره میره اخه??

  3. Hasan HK می گوید

    ای بابا چقدر حاشیه اخه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم