واتس‌اپ قابلیت جدیدی را برای تگ کردن کاربران عرضه می‌کند

چندی پیش واتس‌اپ قابلیت Mention را در جدیدترین نسخه خود به کاربران ارائه کرد. به وسیله این ویژگی کاربر می‌تواند در گروه‌های دیگر اعضا را تگ کند؛‌ هر چند این قابلیت جدید باعث کمی آشفتگی در گروه می‌شود،‌ اما مطمئنا مشکل بزرگ‌تر عدم اطلاع کاربر تگ شده از این موضوع خواهد بود.

با توجه به تصاویر منتشر شده از این ویژگی،‌ می‌توان گفت این اعلانات بر خلاف اعلانات پیام‌های جدید که در نوتیفیکیشن بار گوشی به نمایش درمی‌آید، به صورت درون برنامه خواهند بود‌.

whatsapp-mentions واتس‌اپ قابلیت جدیدی را برای تگ کردن کاربران عرضه می‌کند

همانطور که در تصویر بالا مشاهده‌ می‌شود،‌ در صورتی که یکی از اعضای گروه منشن شده باشد، ‌هنگام ورود به گروه علامتی را مشاهده خواهد کرد که بالای آن نیز عددی بسته به تعداد دفعات منشن شدن،‌ نمایش داده خواهد شد. کاربر می‌تواند با لمس این علامت به صورت مستقیم بر روی پیام منشن شده برود و در صورتی که بیش از یک بار منشن شده باشد،‌ می‌تواند با لمس دوباره به سراغ پیام‌های بعدی برود.

با توجه به تعداد بالای اعضا در برخی گروه‌ها و مکالمات انجام شده در آن‌ها، پرش مستقیم بر روی پیام منشن شده موجب صرفه‌جویی در وقت کاربران خواهد شد. البته گفته می‌شود این تنها یک ویژگی بتا است و خبری در خصوص انتشار رسمی آن در دست نیست.

4 دیدگاه
 1. Arash_rahmati می گوید

  اگه تلگرام فیلتر میموند بهترین جایگزین براش همین واتس اپ بود

 2. نگین می گوید

  اگه مثل تلگرام کانال هم بشه داخلش ساخت دیگه هیچی کم نداره

 3. Hasan HK می گوید

  هرچی تلگرام میزاره اینم میزاره
  خدایش چیزی با سرعت تلگرام نیافتم

 4. MahdiHrh می گوید

  اینم که همش داره از تل کپی میکنه
  هیچی به سرعت تل نمیرسه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم