طراحی نسخه المپیک زمستانی گوشی گلکسی نوت ۸ توسط شرکت سامسونگ

شرکت سامسونگ طرحی از گوشی گلکسی نوت ۸ را با ظاهری دلنشین عرضه کرد که احتمالا تاکنون هرگز نظیر آن‌را در دستان خود نداشته‌‌اید. این کمپانی کره‌ای اختصاصا نسخه‌ای محدود شده از هندست فوق‌العاده بزرگ خود را برای شرکت‌کنندگان المپیک زمستانی پیونگ‌یانگ طراحی کرده است. این گوشی در بخش پشتی به یک لایه شیشه‌ای سفید و براق مجهز شده تا نشانی از فصل برف و زمستان باشد. همچنین به یک لوگوی طلایی رنگ المپیک و طرح‌های طلایی الهام گرفته شده از مشعل المپیک تزئین شده است.

از نظر قطعات داخلی هنوز مشخصات این هندست مشابه با سایر گوشی‌های گلکسی نوت ۸ است که سایرین در اختیار دارند؛ تنها با این تفاوت که تصاویری با تم المپیک پیونگ‌یانگ ۲۰۱۸ به صورت پیش‌فرض در آن بارگذاری شده است.

note-8-winter-olympics-2018-edition-render-e1516172039303 طراحی نسخه المپیک زمستانی گوشی گلکسی نوت 8 توسط شرکت سامسونگ

پیش از آغاز بازی‌ها در اوایل ماه فوریه، شرکت سامسونگ ۴۰۰۰ دستگاه از این هندست را میان کارکنان و ورزشکاران رقابت‌کننده در المپیک زمستانی سال ۲۰۱۸ توزیع خواهد کرد. کلیه شرکت‌کنندگان بازی‌های المپیک زمستانی نیز قاب‌هایی با لوگوی بازی‌های المپیک را جهت استفاده با گوشی‌های جدید خود دریافت خواهند کرد.

این کمپانی برای دهه‌ها در مسابقات المپیک مشارکت داشته و عرضه یک نسخه ویژه برای این رویداد نیز جزیی از این همکاری به شمار می‌رود؛ خصوصا این‌که اکنون مسابقات المپیک زمستانی در کشور کره که منزلگاه این کمپانی است، برگزار می‌شود. اگرچه متاسفانه این نسخه منحصرا در اختیار کارکنان و ورزشکاران المپیک قرار گرفته؛ اما شاید شما هم مایل به در دست گرفتن این گوشی باشید و امیدواریم که نهایتا سامسونگ تصمیم به فروش این مدل بگیرد. در سال ۲۰۱۶ این کمپانی نسخه المپیکی اسمارت‌فون گلکسی S7 اج را به صورت عمومی عرضه کرد؛ با این همه تنها چند هزار دستگاه از این هندست در سراسر جهان به فروش رفت.

3 دیدگاه
 1. Arash_rahmati می گوید

  رنگ سفیدش چه خوشگله …خیلی شیک شده

  1. نگین می گوید

   مخصوصا قلمش سفید طلایی شده

 2. Hasan HK می گوید

  به به سفیدش چه زیباست

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم