فناوری جدید شارژ سریع هواوی تنها در عرض ۵ دقیقه قادر به شارژ کردن ۴۸درصد باتری است!

آزمایشگاه باتری هواوی از فناوری شارژ سریع جدیدی پرده برداشته است که می‌تواند تنها در ۵ دقیقه تا ۴۸ درصد گوشی را شارژ کند. این فناوری در یک فایل ویدیویی به نمایش درآمده و منتشر شده است.

در این ویدیو نشان داده می‌شود که به باتری اتصال‌دهنده‌های بیشتری از حد معمول متصل گشته است. تقسیم باتری به چند بخش و شارژ هر قسمت آن به صورت جداگانه ترفند جدیدی محسوب نمی‌شود، اما ظاهرا بسیار موثر عمل می‌کند. توجه داشته باشید که باتری در داخل گوشی شارژ نمی‌شود، بلکه خارج و در دستگاهی دیگر قرار می‌گیرد. البته در صورت قابل تعویض بودن باتری گوشی شاهد مشکل چندانی از این بابت نخواهیم بود، اما در خصوص باتری‌های غیر قابل تعویض مطمئنا باید به دنبال راه دیگری بود.

Fast-charging-stresses-the-battery فناوری جدید شارژ سریع هواوی تنها در عرض 5 دقیقه قادر به شارژ کردن 48درصد باتری است!

در هر صورت باید گفت باتری‌های قابل تعویض استاندارد گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۵، زمان انتشار این ویدیو بودند. در مقاله‌ای که توسط یکی از نشریات در خصوص فناوری جدید شارژ سریع هواوی منتشر شده، ظرفیت باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر بیان شده است. دستیابی به این فناوری مطمئنا ارزشمند خواهد بود، اما با وجود گذشت بیش از دو سال از زمان این ویدیو باید دید برنامه‌های هواوی برای رونمایی رسمی از این تکنولوژی چه خواهد بود.

4 دیدگاه
 1. Hasan HK می گوید

  به چه دردی میخوره وقتی زود تموم میشه

  1. نگین می گوید

   زود ک تموم نمیشه ولی عوضش زودم پر میشه لازم نییست تو شارژ باهاش کار کنی باطریت خراب شه

  2. MahdiHrh می گوید

   دقیقا مطعن باش ۲ سوته خالی میشه به درد نمیخوره اصا لنگت میزاره یه جایی

 2. Arash_rahmati می گوید

  بابا دمش گرم خیلی عالیه اگ اینجوری باشه. یعنی ۱ربع فول میشه؟!

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم