نام‌های تجاری جدید سامسونگ نوید در راه بودن تلویزیون‌های غول‌پیکر را می‌دهد

در اوایل سال ۲۰۱۸ در نمایشگاه CES ما شاهد نمایش تلویزیون غول‌پیکر ۱۴۶ اینچی سامسونگ به نام “دیوار”(The Wall) بودیم. اما با مانور بیشتر سامسونگ بر روی این نام‌های تجاری، به نظر می‌رسد کار پروژه‌ ساخت تلویزیون‌های غول‌پیکر تازه کلید خورده است.

به تازگی سایت LetsGoDigital از ثبت دو عنوان تجاری جدید توسط سامسونگ به نام تلویزیون‌های عظیم‌الجثه (Super Size TV) و تلویزیون‌های غول‌پیکر (Giant TV) پرده برداشته است.

تلویزیون قبلی نیز در اداره ثبت مالکیت‌های معنوی اتحادیه اروپا، با عنوان Micro QLED TV به ثبت رسیده بود.

wall-450x288 نام‌های تجاری جدید سامسونگ نوید در راه بودن تلویزیون‌های غول‌پیکر را می‌دهد

پیش به آن‌سوی دیوار

در حال حاضر هنوز کاملا مشخص نیست سامسونگ این دو نام تجاری جدید را برای کدام‌یک از محصولاتش در نظر گرفته است. پر واضح است که محصولاتی همچون تلویزیون دیوار، پتانسیل بهره‌گیری از چنین نام‌های عجیب و استثنایی را برای ورود به بازار دارند. البته این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ بخواهد از این نام‌ها برای برنامه‌های توسعه صفحات نمایش جدید بسیار بزرگ‌تر در تلویزیون‌های ال‌سی‌دی نقطه کوانتومی (Quantum Dot LCD TVs)، استفاده کند.

در هر حال شرکت‌های بزرگی چون سامسونگ هر ساله ده‌ها نام تجاری جدید را به اسم خودشان ثبت می‌کنند و احتمال عرضه محصولاتی چون دیوار نیز به این زودی‌ها در بازار کم است. با این اوصاف بعید به نظر می‌رسد ثبت این نام‌های تجاری برای استفاده در بازه زمانی نزدیک باشد.

5 دیدگاه
 1. نگین می گوید

  به چه درد میخوره ۱۵۰ ایچی اخه ..تو خونه های الان ۵۰ ایچ هم زیادشه

 2. مهدی حاجیان می گوید

  صنعت لوازم برقی سامسونگ خیلی پیشرفت خوبی داشته

  1. Arash_rahmati می گوید

   بهتر بگی تبلیغاات خوبی داشته الکی خودش معروف کرده

  2. حسن فرجی می گوید

   بله دقیقا فوق العاده هست
   همه محصولاتش از گوشی موبایل گرفته تا لوازم منزل

 3. سعید می گوید

  کاش یه زودتر فاصله قیمت تلویزیونهای بزرگ با کوچیکتر کمتر بشه الان سونی اولد ۵۵ اینچ میخوای بگیری ۶ تومن ولی ۷۵ اینچش میره بالای ۲۰ تومن

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم