با قاب ZeroLemon ظرفیت باتری گلکسی S9 پلاس خود را افزایش دهید!

سامسونگ گوشی‌های پرچمدار گلکسی S9 را با همان ظرفیت باتری گلکسی S8 سال گذشته معرفی کرد. با وجود آن‌که کوالکام در پردازنده اسنپدراگون 845 قول بهبود 30 درصدی در مصرف باتری را داده است، برخی از کاربران ابراز نگرانی کردند که باتری‌های 3000 و 3500 میلی‌آمپری برای این دستگاه‌ها ایده‌آل نخواهد بود.

البته با گجتی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم می‌توان تا حد زیادی این نگرانی را به فراموشی سپرد. کاربران گوشی گلکسی S9 پلاس در ایالات متحده می‌توانند با استفاده از قاب تولیدی ZeroLemon به ظرفیت باتری 5200 میلی‌آمپری دست پیدا کنند.

کمپانی سازنده تضمین داده که با استفاده از این قاب حدود 115 ساعت به زمان آماده به‌کار، 30 ساعت به زمان مکالمه و 61 ساعت به زمان پخش موسیقی افزوده خواهد شد. البته این اعداد به موارد زیادی بستگی دارند و با عملکرد واقعی دستگاه تفاوت‌هایی خواهد داشت.

در پنل پشتی ZeroLemon دکمه پاور LED با چهار رنگ وجود دارد که به عنوان یک اعلان عمل می‌کند. این دکمه سطوح مختلف شارژ را نشان می‌دهد. هم‌چنین این چراغ می‌تواند باتری گلکسی S9 پلاس را خاموش و روشن کند. به هنگام خاموشی، عملکرد این قاب به صورت یک قاب معمولی خواهد بود. قیمت این محصول حدود 40 دلار بوده در حال حاضر دسترسی به آن تنها در کشور آمریکا مقدور است. به این ترتیب فعلا مدل‌های دارای پردازنده اگزینوس امکان استفاده از این اکسسوری را نخواهند داشت.

نمایش نظرات (3)