بررسی اپلیکیشن روبیکا؛ همه کاره و پرحاشیه!

اپلیکیشن روبیکا شاید در حال حاضر یکی از بزرگترین نام‌هایی است که در فضای مجازی و سایر رسانه‌های دیداری و شنیداری دیده و شنیده می‌شود. حواشی موجود برای این اپلیکیشن به قدری افزایش یافته است که دو گروه در مقابل این برنامه اندرویدی قرار گرفته و حالا، روبیکا یک سری طرفدارانی دارد که سرسختانه از آن دفاع می‌کنند و در سویی دیگر، روبیکا را یک مشکل بزرگ و جاسوس مخوف می‌دانند که استفاده کردن از آن به مثابه نابودی کامل زندگی دیجیتالی افراد است!

اپلیکیشن روبیکا مانند بسیاری از اپلیکیشن‌های دیگر موجود در بازار اندرویدی کشور، دارای ویژگی‌ها و ضعف‌هایی است که هر فرد به تناسب نیاز و قوانین شخصی خود نسبت به انتخاب و نصب آن تصمیم‌گیری می‌کند. ما در آی‌تی‌رسان و همانند مطالب قبلی که به بررسی موشکافانه اپلیکیشن‌های مختلف پرداختیم، به بررسی ویژگی‌ها و ضعف‌های موجود در این برنامه خواهیم پرداخت و نکات مختلفی را که طبق تجربه کاربری خودمان و همچنین توضیحاتی که از منابع رسمی دریافت کردیم، تقدیم نگاه شما مخاطبین گرامی می‌کنیم.

به صورت کلی در مورد اپلیکیشن روبیکا باید بگوییم که با یک نرم افزار همه کاره مواجه هستید که بسیاری از خدمات اپلیکیشن‌های مختلف را به صورت یکجا “سعی” کرده است فراهم آورده و در اختیار کاربر قرار دهد. اینکه می‌گوییم سعی کرده است، دلیل دارد که در ادامه به دلایلمان اشاره خواهیم کرد.

اما اپلیکیشن روبیکا علاوه بر امکانات مختلفی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، بیشتر از اینکه به این دلیل شناخته شود، به دلیل تبلیغات فراوانی است که مسئولین تقریبا ناشناس این اپلیکیشن در رسانه ملی داشته‌اند.

تبلیغات روبیکا به حدی در شبکه‌های مختلف صدا و سیمای کشور دیده می‌شود که در حال حاضر کمتر کسی است که نام این اپلیکیشن را نشنیده باشد و جالب است که منتظر باشیم و ببینیم، برای اپلیکیشنی که اغلب امکاناتش رایگان است و حتی ۳ دستگاه سراتو به کاربرانش جایزه می‌دهد، چه پلن تجاری در نظر گرفته شده است که هزینه‌های انجام شده را بازگرداند. در ادامه به معرفی ویژگی‌ها و نقاط ضعف روبیکا می‌پردازیم.

اینترنت رایگان همراه اول و ایرانسل

بزرگترین نقطه قوتی که در این اپلیکیشن به کاربران ارایه می‌شود، استفاده از اینترنت رایگان است که بسیاری از کاربران را برای استفاده از آن، وسوسه می‌نماید. برای استفاده از این ویژگی بزرگ، تنها کافیست به اینترنت مستقیم این دو اپراتور متصل باشید. روبیکا بر خلاف بعضی دیگر از اپلیکیشن‌ها شرط اینترنت رایگان را ثبت نام یا اتصال به اینترنت سیم کارت به صورت مستقیم، کسر هزینه اشتراک در ازای ترافیک رایگان و …. نکرده و صرف استفاده از اینترنت همراه اول و ایرانسل، مبنای محاسبه ترافیک رایگان خواهد بود.

HI_1520939876 بررسی اپلیکیشن روبیکا؛ همه کاره و پرحاشیه!

مسئولین روبیکا نیز به این موضوع پی برده‌اند که یکی از وسوسه‌های بزرگ برای کاربران ایرانی، ارایه ترافیک رایگان است که حتی باعث می‌شود آنها را برای استفاده از هر نرم‌افزاری به صف کند. نکته مبهم در این بین، عدم اعلام شرایط ومحدودیت‌های این اینترنت رایگان در آینده است.

دنیای فیلم و سریال (Mega Video)

یکی از نقاط قوت روبیکا، بخش فیلم و سریال آن است که توسط ارایه دهندگان مختلف که معمولا اپلیکیشن‌های جداگانه دارند، عرضه شده و طبق بررسی‌های ما اکثر سریال‌های محبوب و پرطرفدار و فیلم‌های روز در این اپلیکیشن وجود دارد. در روبیکا، ارایه دهندگانی همچون: آیو، فیلیمو، فیلم نت، تی‌وی نت، سیمای همراه، فن آوا، اپیدو و آکواریوم حضور دارند که بسیاری از فیلم و سریال‌های ارایه شده توسط آن‌ها در برنامه روبیکا به صورت رایگان عرضه می‌شود.

این بخش از اپلیکیشن به نام مگا ویدیو شناخته می‌شود که این پسوند مگا برای دیگر بخش‌های روبیکا نیز استفاده شده و به نوعی به عنوان یک شناسه عمومی در آن شناخته می‌شود.البته ارایه دهندگان به خوبی متوجه شده‌اند که در این همکاری دو جانبه که با روبیکا برقرار کرده‌اند، چه محتوایی را ارایه دهند تا منافع شخصی خودشان نیز به خطر نیفتد چرا که بعضی از سریال‌هایی که پرطرفدار هستند و یا فیلم‌های روزی که برای آنها در اپلیکیشن‌های اصلی باید هزینه پرداخت شود، در این بخش وجود ندارد.

با همه این توضیحات، بخش مگا ویدیو اپلیکیشن روبیکا یک بخش کاملا کاربردی است که با ویژگی اول یعنی اینترنت رایگان، یک مزیت بسیار کاربردی محسوب می‌شود.

برای استفاده از این بخش کافیست وارد بخش دنیای رسانه شده و با انتخاب سرویس دهنده موردنظر یا دسته بندی دلخواه، هر کدام از فیلم و سریال‌ها را مشاهده کنید. تمامی فیلم و سریال‌های موجود در این بخش رایگان بوده و بر خلاف اپلیکیشن‌های اصلی، نیازمند پرداخت هزینه نیست.

خدمات پرداخت (Mega Pay)

دیگر قسمتی که در این اپلیکیشن باعث شده مسئولین روبیکا مدعی همه کاره‌بودن آن شوند، قسمت پرداخت است که به مگا پِی شناخته می‌شود. خدمات پرداختی از جمله: پرداخت قبوض مصرفی، امکان ایجاد کیف پول، مدیریت حساب شخصی، پراخت به صورت دنگی و خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف از جمله ایرانسل، همراه اول و رایتل است. از دیگر خدماتی که مسئولین این اپلیکیشن مدعی آن هستند، امکان ایجاد درگاه پرداخت برای فروشندگان کالا و خدمات است که با لینک‌های درون برنامه‌ای، امکان دریافت پول را برای آن‌ها تسهیل می‌نماید!

البته ما هر چقدر بخش‌های مختلف اپلیکیشن را زیر و رو کردیم اثری از این موارد نیافتیم و صرفا یک بخش در قسمت مگا پی اپلیکیشن روبیکا وجود دارد و آن امکان خرید شارژ برای سیم کارت‌های ایرانسل، همراه اول و رایتل بود که بسیار ساده و پر اشکال بود!

مشخص نیست دقیقا در چه نسخه‌ای امکانات مذکور وجود دارد که مسئولین روبیکا با افتخار در تبلیغات خود و در سایت رسمی اپلیکیشن، این ویژگی‌ها را معرفی و بزرگنمایی کرده‌اند!

شبکه تعاملی (Mega 2nd Screen)

دیگر بخش قابل توجه از اپلیکیشن روبیکا، قسمت تعاملی آن است که به صورت یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام عمل می‌کند. کاربر پس از ورود به این بخش با لیست برنامه‌های مختلف و همچنین بازیگران و هنرمندان گوناگون روبرو می‌شود که می‌تواند با لمس کردن هر کدام از آن‌ها، وارد صفحه اختصاصی‌شان شده و با برنامه یا هنرمند مورد علاقه خود ارتباط داشته باشد.

از دیگر قابلیت‌های این بخش امکان لایک کردن و کامنت گذاشتن برای آن‌ها است که چیزی شبیه محیط اینستاگرام است. البته طبق تبلیغات صورت گرفته، مسئولین روبیکا مدعی حضور مستقیم برنامه‌سازان و هنرمندان در صفحات اختصاصی هستند ولی طبق بررسی‌های ما به نظر نمی‌رسد این گزاره درست باشد.

دنیای موسیقی (Mega Music)

موسیقی یکی از موضوعات جدانشدنی بسیاری از کاربران ایرانی است که مسئولین روبیکا به خوبی به این موضوع پی برده و یک بخش اختصاصی برای آن ایجاد کرده‌اند. پس از ورود به بخش موزیک یا همان مگاموزیک با لیستی از خواننده‌های مختلف در سبک‌های متفاوت روبرو می‌شوید که می‌توانید با انتخاب هر کدام از آنها به تولیدات‌شان دسترسی داشته باشید و به رایگان از آن‌ها استفاده نمایید.

در این بخش دسته بندی‌های مختلفی وجود دارد که کاربر می‌تواند از بین: موسیقی‌های پاپ، موسیقی‌های راک ایرانی، موسیقی‌های سنتی و موسیقی‌های تلفیقی، نوع دلخواه خود را انتخاب کرده و به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهد. در این بخش نیز بر خلاف ارایه دهندگان دیگر که معمولا با پرداخت هزینه صورت می‌گیرد، تمامی موسیقی‌های عرضه شده رایگان بوده و کاربر هزینه‌ای نمی‌پردازد.

دنیای آموزش (Mega Learn)

بر خلاف دیگر اپلیکیشن‌های فعال در زمینه چندرسانه‌ای، روبیکا یک بخش بسیار کاربردی دارد که بسیاری از آموزش‌های موردنیاز کاربران را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. البته در حال حاضر طبق بررسی‌های ما بسیاری از آموزش‌های ارایه شده در این بخش از روبیکا توسط فرانش تامین شده است.
آموزش‌های فرانش که اغلب به صورت پولی به کاربران فروخته می‌شود، در نرم افزار روبیکا رایگان عرضه شده و شاید یکی از دلایل خوبی باشد که کاربران را برای استفاده از برنامه روبیکا قانع نماید.

البته طبق روالی که قبلا هم در روبیکا مشاهده کردیم، ویژگی‌هایی در معرفی این بخش گفته شده است که با جستجوهای فراوان حتی ردی از آنها در برنامه پیدا نکردیم! به طور مثال از جمله ویژگی‌های خیالی گفته شده در مورد روبیکا مواردی مثل: برگزاری کلاس‌های آنلاین، پخش زنده و مستقیم کلاس‌های آموزشی و سایر روش‌های آموزشی است که فعلا اثری از آن‌ها نیست.

برنامه‌های تلویزیونی (Mega TV)

از دیگر قابلیت‌های موجود در اپلیکشن روبیکا امکان مشاهده پخش زنده کانال‌های تلویزیونی است که با توجه به اینترنت رایگان ارایه شده در این اپ، یک امکان بی‌نظیر است که بسیاری از کاربران، علاقه‌مند به استفاده از آن هستند. همچنین از دیگر ویژگی‌های این قسمت از روبیکا، امکان مشاهده برنامه‌های پخش شده در صدا و سیماست که باعث می‌شود کاربران در هر لحظه از شبانه روز، به مشاهده برنامه‌های دلخواه خود بپردازند.

البته یک اشکال بزرگ در این قسمت وجود دارد و آن نبود بعضی از شبکه‌های پرطرفدار است که مهم‌ترین آن شبکه آی‌فیلم و شبکه تماشاست که یکی از پربیننده‌ترین شبکه‌های صدا و سیما در حال حاضر محسوب می‌شود. دسته بندی‌های مختلفی نیز در این بخش جود دارد که کاربر می‌تواند طبق نیاز خود، از بین آنها انتخاب نماید.

دنیای سلامت (Mega Health)

بخش دنیای سلامت روبیکا از جمله قسمت‌های کاربردی و پراستفاده است که در آن مقالات متنوعی در موضوعات گوناگون وجود دارد. پس از ورود به این بخش، دسته بندی‌های مختلفی دیده می‌شود که بنا بر نیاز می‌توانید از مقالات موجود در آن‌ها استفاده نمایید.

رابط کاربری اپلیکیشن روبیکا

در مورد رابط کاربری این اپلیکیشن باید بگوییم که ظاهر این اپلیکیشن بسیار ساده طراحی شده است. البته در حد بسیار اندکی، کندی در آن دیده می‌شود که قابل اغماض است ولی در بعضی از موارد قطعی‌هایی در آن مشاهده می‌شود که نیازمند اجرای دوباره آن است.این اشکال در نسخه جدید به طور کاملا واضح، کار با روبیکا را سخت کرده است.

استفاده از رنگ‌های مختلف و متنوع و شاد در آیکون‌های روبیکا باعث شده که حس خوبی به کاربر در استفاده از آن بدهد. همچنین در بخش تنطیمات کاربر می‌تواند سرویس‌های مختلف را انتخاب و از آن‌ها استفاده نماید.

امتیازاتی که در باشگاه روبیکا وجود دارند

آخرین بخش از قسمت‌های مختلف اپلیکیشن روبیکا که به معرفی آن می‌پردازیم، باشگاه روبیکاست که فعالیت‌های کاربران در این اپلیکیشن را ثبت کرده و نسبت به هر کدام، امتیازاتی را برای آن‌ها ثبت می‌نماید. پس از ورود به باشگاه روبیکا کاربر با گزینه‌های مختلفی روبرو می‌شود که از جمله آن‌ها امتیازات جمع شده و رتبه کاربر است که نمایش داده می‌شود.

کاربران اپلیکیشن روبیکا برای کسب امتیاز می‌بایست فعالیت‌هایی از جمله: دعوت از دوستان، فعالیت در بخش شبکه تعاملی، فعالیت در پخش زنده، فعالیت در بخش فیلم و فعالیت در بخش موسیقی انجام دهند که امتیاز هر قسمت به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

دسترسی‌های غیر مجاز و صاحبانی که شناخته نمی‌شوند!

از جمله اشکالات بزرگی که برای این اپلیکیشن گفته می‌شود، مشخص نبودن فرد یا شرکتی است که به صورت واقعی، پشتیبان آن محسوب می‌شود. در سایت رسمی این شرکت نام شرکت فناوران نوین هوشمند پارسی ذکر شده است ولی نام و نشان خاصی از آن نتوانستیم بیابیم.
البته نکته‌ای که شاید کمی پشت پرده روبیکا را مشخص نماید، ارسال پیامک‌های این اپلیکیشن از سر شماره اختصاصی ایرانسل است.

همچنین دسترسی‌های موجود در کدهای این اپلیکیشن به برنامه‌های دیگر مانند تلگرام و موبوگرام و … نیز سر و صدای زیادی به پا کرده است که در بررسی‌های انجام شده توسط آی‌تی‌رسان نیز تایید شده و توضیحاتی نیز توسط مسئولین آن ارایه گردیده است. بحث در این مورد را به دیگر مطالب منتشر شده و مطالب آینده آی‌تی‌رسان واگذار می‌کنیم.

بخوانید۶ دلیل برای آنکه از اپلیکیشن روبیکا استفاده نکنیم

بخش‎های دیگری نیز در این اپلیکیشن وجود داشت که از بررسی آنها به دلیل کم اهمیت بودن صرف نظر کردیم. نظر شما در رابطه با روبیکا چیست؟

Cafebazar بررسی اپلیکیشن روبیکا؛ همه کاره و پرحاشیه!

66 دیدگاه
 1. ساعد می گوید

  سلام.اصلا هم رایگان نیست
  یه فیلم در بخش زنده دیدم پیام اومد که اتصال خود را بررسی کنید.دیدم بسته دو گیگابایتی که تموم شده.نزدیک چهار هزار شارژ هم خورده.بررسی کنید اینو.سیم کارت همراه اول بود

 2. مچگیر می گوید

  ????????????????????????
  نصب نکنید.روبیکا به طور مخفیانه شما رو تو خدمات مبتنی بر محتوا عضو میکنه و ازتون پول کم میشه .
  همین الان با خطی که نصب کردید ×۸۰۰#رو بگیرید میبینید که سازمان ثبت اسناد داره ازتون کم میکنه
  از سازمان […] مخابرات […] اینترنت مجانی بعیده

  1. من می گوید

   نه عامو من زدم چیزی کم نمیکنه

 3. mohammad می گوید

  اینترنت رایگانش دروغه شارژم رو خالی کرد .
  خدایا تا کی شاهد دروغ گویی باشیم مگه اینا مسلمون نیستند ؟ !

 4. رضا می گوید

  اینترنت رایگانش کاملا” دروغه. من امتحان کردم با چند دقیقه فیلم دیدن خیلی قشگ ۱۳۰ مگابایت از ترافیکم مصرف شد.

 5. سعید می گوید

  دروغی بزرگ به نام رایگان بودن
  که در کمال تعجب در صدا و سیما اعلام میشه

 6. Ali می گوید

  چقدر کثیفن داشتم فیلم میدیدم دیدم نتم تموم شد

 7. M.m.a می گوید

  یکی سوال میگم برای ایرانسلی ها کم نمیشه ولی همراه اولی ها کم میشه من خودم همراهی ام کم میشد ولی دوست ایرانسلیم نمیشد.!

  واقعا که با این رایگانی!

 8. محسن می گوید

  ایرانسل رایگانه ولی خط همراه اولم شارژ کم میکنه

  1. Saeed می گوید

   منم ایرانسلم،ختی نمیاد بالا

 9. Mm می گوید

  دروغه کلی حجم کم کرده

 10. میرشکار می گوید

  خیلی دروغ بزرگیه،
  این که رایگان نیست،
  روی سخنم با این بنده خدا که در باره روبیکا دویست صفحه ازش تعریف کرده، چقدر گرفتی که بر دروغای اینا صحه بزاری????

 11. رضا می گوید

  یک جواب بده چرا از حجم اینترتت کم میشه

 12. محمد می گوید

  خدا لعنت کنه اینا رو … همیشه با دروغ و تقلب سر این مردم رو کلاه میزارن … من هنوز یه فیلم رو کامل ندیدم که نتم تموم شد .. […] ????????????????????????????????????????

 13. جواد می گوید

  اینترنت من را هم صفر کرد
  چرا اینقدر تبلیغات دروغی می کنید
  توصیه به دوستانی که نصب نکردن حتی امتحانشم نکنید

 14. حامد می گوید

  نامردا نگین اینترنت مفتی لا اقل حجم کمتری استفاده بشه ۲۰ دقیقه برنامه زنده نگاه کردم ۲۰۰ مگ از بستم کش رفت بی شرفا حالا نوبت کدومتونه که اختلاص کنید

 15. کوروش میرزایی می گوید

  سلام
  بنظرم یکمی زیادی سختش کردین اپلیکیشن خوبیه … می تونیم برای دیدن فیلم رایگان کلی ازش لذت ببریم

 16. Sulmaz می گوید

  برنامه عقب افتاده ایه ولی یه فیلم نصفه دیدم شارژ و نت هم نداشتم ..در کل دیگه بالا نیومد

 17. فری می گوید

  عالیه

 18. مهمت می گوید

  مطمئن باشید جاسوسی میکنه و هیچ چیز مفتی دست کسی نمیدن

 19. مجتبی عالیوند می گوید

  علیخانی نامرد میسپارمت به کلید اسرار من اعتبار حرف تو این اپ *ملی* رو دانلود کردم بسته دو گیگ یه ماهه همراه اولم تو یه روز تموم شد!! عزیزم دروغ نگو زشته به خدا مثل بچه آدم بگین شارژ کم میکنه استقبال کمتری میشه اما فحشم نمیخورید.

 20. مجتبی می گوید

  به نظرم همراه اول زده زیر قولش وگرنه سازندگان این اپلیکیشن هیچوقت نمی خوان اعتبارشون رو از دست بدن ضمنا هنوز با اینترنت ایرانسل بدون حتی داشتن بسته و شارژ استفاده از این نرم افزار رایگانه بنظر من که اگه اینترنتش رایگان بمونه عالیه
  بحث امنیت هم جو سازیه مثل قضیه سروش مطمئنم که بیشتر نرم افزارهای پیامرسان خارجی قطعا جاسوسی هستند و اتفاقا با فروش اطلاعات درآمد کسب می کنند و با توجه به دشمنی با ایران مهمترین جامعه هدف هم ایرانه یه بازی ساده نصب می کنی به همه جای گوشی دسترسی میخواد اونجا کسی نگران اطلاعات نمی شه وقتی یه طرح ملی میاد وسط همه نگران میشن تازه کلی نرم افزار داخلی هست که همه تو گوشی دارن ولی چون با اون نرم افزار خارجی رقابت نداره جوی هم براش درست نمیشه به نظرتون اینا نباید آدم رو حساس کنه که این جو سازی ها برای چیه؟

  1. نوید می گوید

   عزیزم پیام رسانی خارجی ب ۴ تا پیام تو ب زیدت کار نداره نمیفروشتش خیالت راحت

 21. hektorking می گوید

  ۱- مساله مبهم امنیت در روبیکا آزار دهنده است!
  دوست عزیز تو فکردی تلگرام یا واس اپ امنه یا هر برنامه خارجی دیگه مثل فیسبوک
  ۲- کامل نبودن بخش‌های مختلف اپلیکیشن روبیکا
  به دلیل اینه که هنوز اول کار شما از همون اول میخوای برات ابر برنامه بسازن نمیشه این همه امکانات زیادی هم هس
  ۳- عدم مشخص بودن هویت سازندگان روبیکا
  اصن فک کن سازمان اطلاعات ایران برنامه رو ساخته خب بهتره اطلاعات شخصی شما دست ایران باشه یا خارج ایران در هر سایتی
  ۴- کندی‌ها و قطعی‌های ناگهانی
  خب برادر من مثل مورد دومی همه چیز تو ثانیه اول نمیشه
  ۵- عدم حضور مستقیم افراد و برنامه‌ها در شبکه تعاملی روبیکا
  خب برای این واقعا نتونستم دلیلی بیارم حرفت درسته
  ۶- کامل نبودن بخش مگاپی بر خلاف ادعاها!
  مثل برنامه ۷۸۰یا۷۳۳ یا تاپ اول کار با همین شارژ شروع شد

  پس عزیز من صبور باش بد نمیبینی
  اگه خواستی جوابمو بدی ایمیلمو داری به همون پیام بده

  1. reza می گوید

   سلام. من با داده نمیتونم واردش بشم. ولی با وای فای مودم واردش میشم. چرا؟

  2. hossein.prp می گوید

   جواب ۳:
   برای اونا بهتره که اطلاعاتمون دستشون باشه برای ما که بهتر نیست اطلاعاتمون دست خود ایرانیا باشه

 22. علی می گوید

  من با سیم کارت بدون شارژ دارم فیلم میبینم

 23. کریم می گوید

  چرا مردم را فریب میدین شما که میدونن رایگان نیست اینترنتش چرا سرما را کلاه میزارین شما که تبلیغ میکنید باید پاسخگو باشید مثه آب خوردن بسته را میخوره میگن رایگان هست اگه رایگانه این بسته چرا تموم میشه و دوباره باید بابتش پول بدیم
  بر پدر دروغگو لعنت

 24. حسین حبیبی می گوید

  بابا این یارو کلاهبرداره
  من یه کارتون گذاشتم براپسرم ۸۲۰ مگابایت کسر کرد تازه ۲۰ دقیقه شو بیشتر ندید
  نصب نکید

 25. مردم می گوید

  سیم کارتم شارژ نداشت تست کردم پخش نکرد.
  هزار تومان شارژ کردم گفتم شاید باید موجودی داشته باشم ۱۹ ثانیه فیلم دیدم پیام اومد اعتبار شما به پایان رسیده.
  به من ثابت شد اینترنت رایگان یه دروغه بزرگه
  شاید برای رایگان بودنش شرایط داشته باشه من این ریسک رو نمیکم‌ که یهو ببینم شارژم‌رفته باشه همین الان پاکش کردم .

 26. Hosein می گوید

  دوستان بلد نبودید شاید گوشی شما هم دو سیمکارته هست با هر خطی که ثبت نام کردید موقع استفاده از این اپیکلیشن اینترنت همون خط را روشن کنید رایگانه عکس این کنید با خط ایرانسل از بسته خط دیگرتان همراه اول یا… بله کسر می کند با خطی که اینترنت دارید وارد اپلیکیشن بشود حله ولی قطعی و ایراد زیاد داره

  1. توحید می گوید

   داداش اونم امتحان کردم.یه کم فیلم دیدم نام تموم شد

 27. رضا می گوید

  یکم فیلم گذاشتم، بعد یکدفعه روی تصویر موند…۴G هم بودم.

 28. حسن دهقان می گوید

  روبیکا کاملا رایگان هستش.همه چیزش

 29. علی قربانی می گوید

  با سلام از شبکه جمهوری اسلامی بعیده که نرم افزار ی تبلیغ کنه که نه تلفن پشتیبانی نه تلفن نه ایمیل داره من در سه گوشی نصب کردم از اینترنت وشارژ من کم میشه ۵دقیقه فیلم دیدم ۵درصد شارژمن خالی شد روبیکا را میگم

 30. wing chun می گوید

  همه ش دروغه. خدا هم در قرآن دروغگو رو لعنت کرده. پس لعنت بر اینها

 31. Alireza می گوید

  چرا رایتل جزو این اپراتورا نیست؟!

 32. F می گوید

  اصلا بعد عضویت واردنمیشه توقف میکنه خارج میشه:/

 33. علی می گوید

  سلام بچه ها این مثل برنامه لنزه از اینترنت داخلی استفاده میکنه ایرانسل من رو نصب کنید تا بدونید چقدر نت داخلی دارین هرچه قدراینترنت بگیرین ۲-برابرشم نت رایگان بهتون میده اگه یک ماهه ۵گیگ بگیرین ۱۰ گیگ داخلی رایگان بهتون میده بخاطر اون میگه رایگان ولی لنز مصرف نتش کمتره از روبیکا مرسی

 34. Hhg می گوید

  من همراه اول دارم.اول که نصب کردم کم نکرد حدودا ۱۰ مگابایت کم کرد بعدش هشدار مصرف داده اومد گفت اپراتور هزینه پرداخت میکنه منم دوباره گوشیم و ۲۰ تومن شارژ کردم تا شب همش تموم شد .واقعا براتون متاسفم گفتم برای اولین بار یه برنامه درست حسابی اومده که اونم دروغ بود واقعا مرسی به ۹۹۹۰ هم زنگ میزنم جواب نمیده.

 35. k1 می گوید

  اولش که اومد اینترنتش رایگان بود ولی بعدا بسته همراه اول منو(دو گیگ)تموم کرد منم پاکش کردم .مال اطلاعات سپاهه واسه جاسوسیه .

 36. alireza می گوید

  این ورژنی که شما برسی کردید قدیمیه
  الان ورژن ۱.۳.۱
  اومده که مخاطب های گوشی مثل تلگرام همو پیدا میکنن و خیلی چیزا ی دیگه

 37. ایوب می گوید

  سلام خسته نباشید من روبیکا ونصب کردم برای من رایگانه من صد بار آهنگ و فیلم گوش کردم ولی امتیاز بیشتر نشد چرا شما دروغ می گوید صدبار هم پیام دادم کسی به حرفم گوش نکرد ممنون اگه میشه جواب بدید

 38. کاظم محمدحسنی می گوید

  سلام من کلی فیلم وسریال نگاه میکنم بااپلیکیشن روبیکا اما هیچ امتیازی دریافت نکردم میخواستم دلیلشو بدونم چرا بعداز این همه مدت که نصب کردم امتیازم هنوز صفره.
  ممنون باتشکراززحمات وبرنامه عالیتون.

  1. علی می گوید

   آره من کلی بازدید کردم ولی هنوز امتیاز من صفره.اپدیتم کردم ولی صفره

 39. ابراهیم می گوید

  جمعش کنید همش دروغ دروغ بالاخره خدا جای حق نشسته من از ربیکا رضایت ندارم به هر شکلی دارید سر مردم رو کلاه میزارید

 40. امید می گوید

  اقا مشکل چیه که نمیتونم فیلم نگاه کنم سعنی فیلم رو واسم پخش نمیکنه چند بار نصب کردم جواب نداد

 41. حسین می گوید

  من با سیمکارت ایرانسل که بسته اینترنت و شارژم نداره با روبیکا فیلم دیدم همراه اول زده زیر قولش

 42. ندا می گوید

  من با ایرانسلم .بسته اینترنتی وشارژ هم ندارم ولی روبیکا واسم بازمیشه یکم توفیلم دیدن مشکل داره ولی رایگانه.

 43. دانیال می گوید

  کسی میدونه چی توی رایتل رایگانه مثل فیلمو اینا باشه رایتل کوفتی هیچی رایگان نداره فقط به بفکر سرعتش هست با اینا افت نکنه ظاهرا
  میخام رابتل بخرموشیم ۳جی هست و تو شهرمون خیلی همراه اول و ایرانسا داغونه اصلا کار نمیکنه خصوصا زمانیی که دانشجوها هستن

 44. معترض می گوید

  الکیه کلاهبرداریه جاسوسیه خلاصه هرچیز منفی که به ذهنت میرسه تو روبیکا جمع همون تلگرام خوبه

 45. محمدرضا می گوید

  در صورتی که از بسته اینترنتی استفاده بشه حجم کم نمیکنه من امتحان کردم.

 46. حسن می گوید

  لعنت خدا به همه دروغ گویان. اینترنت رایگان کاملا دروغ است . برای من بعد از ۲۵ روز استفاده ۱۰۴هزارتومان قبض آمده.

 47. مهدی می گوید

  چرا امتیاز ثبت نمیشه
  یعنی یه آدم زنده نیست تو این دستگاه جواب بده

 48. مرتضی می گوید

  سلام چطورمیشه نتایج هرشب مسابقه قرعه کشی
  روبیکا رادید

 49. علی می گوید

  اصلا رایگان نیست واسه همراه اول
  شاید قبلا بوده ولی الان دیگه نیست گول نخورید

 50. مریم می گوید

  نه اصلا هم رایگان نیس.من باهمراه اول نصب کردم ولی مث خر بستم رو خورد.یک پاسخگو وجودنداره اخه؟؟؟غیرممکنه ک رایگان باشه.چون بعضیامیگن بره ما رایگانه مطمعنم ک اشتباه میکنین.اگ قراربودرایگان باشه برای همه بود پ مطمعنا یه مشکلی هست…

  1. Ehsan Ahmadi می گوید

   من با ایرانسل میرم رایگانه.

 51. اصغر صدیقی می گوید

  من قبلا میتونستم استفاده کنم ولی تونسخه جدید فورجی اینترنت میخواد اصلا کار نمی کنه برنام آشغال مزخرغ

 52. ویدا می گوید

  من هنوز نصب نکردم . اما قرار بر این بود نصب کنم ولی با اون توصیفهایی ک از شما دوستان شنیدم یکم جا خوردم . حالا نمیدونم حرف کدوماتونو گوش کنم نصب کنم یا نع . و این هم بگم بیشتر برای فضای اجتماعیش قصد نصب دارم . حالا از شما دوستای خوبم در خواست کمک میخوام . باتشکر .

 53. عليرضا می گوید

  اقا چند روزیه کامنتا رو تو پیج ها بالا نمیاره لطفا رسیدگی کنین واقعا هم برنامه خوب هستش من راضی ام امیدوارم یه روز این برنامه تو خارج هم طرفدار پیدا کنه و بین المللی بشه

 54. زهرا می گوید

  اصلاا نظر هارو نمیاره

 55. پرهام می گوید

  با سلام،من از خط ایرانسل استفاده کردم ولی حجم اینترنتم کم نمیشه ممنون

 56. farid می گوید

  من الان حدود ۷.۵گیگ فیلم دیدم که حتی یه مگابایت هم کم نکرده چون من ۲ گیگ اینترنت داشتم و الانم که استعلام میکنم ۲ گیگمو دارم بهترینه فقط باید حواستون باشه که با سیمکارتی که لاگین میکنید باید اینترنتتون فعال باشه من خودم سیمکارتم همراه اوله

 57. alii می گوید

  aliii.noroozii@gmail.com
  من نصبش کردم ولی کلی بازدید کردم ولی اثلا امتیاز نمیده همیشه صفره.اپدیتم کردم.نمیدونم چرا

 58. محمدحسین می گوید

  سلام طبق بررسی های بنده اگر میخواید روبیکا ازتون شارژ و حجم اینترنت کم نکنه باید برنامه های تلگرام یا تلگرام های غیررسمی داخل گوشیتون نصب باشه.اینطوری دیگه این برنامه براتون رایگانه.البته با اینکار عملا میشه تایید کرد که روبیکا فقط به حساب های کاربری تلگرامی افراد کار داره چون تجزیه هم کردم دیدم سورس موبوگرام داخلش نصبه…

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم