چاپخانه اختصاصی چاپ‌آقا به زودی راه اندازی می‌شود

چاپ‌آقا یکی از استارتاپ‌هایی است که به حوزه چاپ وارد شده و در حال حاضر از بزرگترین شرکت‌های آنلاین فعال در صنعت چاپ محسوب می‌شود.

به گزارش آی‌تی‌رسان، روز گذشته نشست خبری مدیرعامل سایت چاپ‌آقا برگزار شد که وی به بیان ویژگی‌های این استارتاپ و خدمات جدیدی که توسط شرکتش ارایه می‌شوند، پرداخت.

17-8-28-13276Capture-1 چاپخانه اختصاصی چاپ‌آقا به زودی راه اندازی می‌شود

رضا مفید، بنیان‌گذار و مدیرعامل چاپ‌آقا در این نشست خبری گفت:

یکی از ویژگی‌هایی که در مورد چاپ‌آقا باید بگوییم، قیمت مناسبی است که مشتری در لحظه آن را می‌تواند ببیند. همچنین مشتریان ما به راحتی قادر هستند تا بدانند سفارش آن‌ها در چه مرحله‌ای‌ست و روند کار خود را ملاحظه کنند.

وی در ادامه افزود:

ما خدمات مشاوره‌ای مختلفی به مشتریان ارایه می‌کنیم و با توجه به مبلغی که مشتری قصد پرداخت آن را دارد، سرویس‌های مناسب را پیشنهاد می‌دهیم. در صورتی‌که در صنعت چاپ چیزی به عنوان ضمانت مرسوم نبوده ولی ما این ضمانت کیفیت محصول را به مشتریان ارایه می‌دهیم.

photo_2018-04-28_22-55-07 چاپخانه اختصاصی چاپ‌آقا به زودی راه اندازی می‌شود

رضا مفید، بنیان‌گذار و مدیرعامل چاپ‌آقا در ادامه به مزیت‌های دیگر این استارتاپ اشاره کرد و گفت:

ما در حال حاضر روی تولید ضایعات کمتر توجه ویژه داریم و ضایعات تولیدی شرکت ما بسیار کم بوده و برای مسایل زیست محیطی اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم. همچنین تاثیر چاپ‌آقا در ترافیک کمتر و کاهش رفت و آمدهای ضروری نیز قابل حس است چرا که روندهای انجام شده در این شرکت، بسیار در این زمینه موثر است.

مفید در ادامه با اشاره به تاریخچه فعالیت این شرکت گفت:

ما در خرداد سال ۹۵ توانستیم اولین سفارش را به دست مشتری برسانیم. در حال حاضر ۴۵ نفر نیروی ثابت داریم و می‌خواهیم طبق برنامه ریزی‌هایی که انجام می‌دهیم، این عدد را به ۱۰۰ نفر افزایش دهیم. در حال حاضر روزی نیست که ما برای استخدام مصاحبه‌ای نداشته باشیم.

photo_2018-04-29_18-31-16 چاپخانه اختصاصی چاپ‌آقا به زودی راه اندازی می‌شود

وی در ادامه با اشاره به درصد رضایت‌مندی مشتریان چاپ‌آقا گفت:

ما در سال ۹۵ توانستیم درصد رضایت‌مندی ۹۵ درصد را کسب کنیم و با برنامه ریزی‌های انجام شده در سال ۹۶ این عدد به ۹۸ درصد رسید. با سیستم نظرسنجی و کامنت‌گذاری مشتریان سعی کرده‌ایم که همه چیز را به صورت شفاف در اختیار سایرین قرار دهیم. ما به زودی چاپخانه اختصاصی خود را راه اندازی خواهیم کرد و این خبری است که قطعا به افزایش کیفیت خدمات شرکت و افزایش رضایتمندی مشتریان کمک خواهد کرد.

رضا مفید در پاسخ به سوال خبرنگار آی‌تی‌رسان پیرامون برنامه چاپ‌آقا برای شهرستان‌ها گفت:

ما در حال حاضر برای شهر تهران برنامه‌ریزی کردیم که بازار بسیار بزرگی است ولی در آینده برای شهرستان‌ها نیز برنامه ویژه خواهیم داشت؛ اما برای مشتریان شهرستانی به دلیل مزیت‌هایی که از کیفیت تا طراحی رایگان ارایه می‌کنیم، قطعا پوشش هزینه‌های ارسالی داده خواهد شد و به طور کلی همین حالا نیز خرید از چاپ‌آقا برای آن‌ها بسیار مناسب است.

photo_2018-04-29_18-15-52 چاپخانه اختصاصی چاپ‌آقا به زودی راه اندازی می‌شود

وی در ادامه به سوال دیگری از خبرنگار آی‌تی‌رسان مبنی بر اینکه دلیل کاهش محصولات این شرکت چیست، گفت:

ما دایما در تامین مواد لازم برای تولیداتمان تلاش می‌کنیم و در صورتیکه در تامین هر یک از اجناس کمبودی داشته باشیم، موجودی آن را حذف می‌کنیم؛ ولی ما به کیفیت محصولات عرضه شده اهمیت می‌دهیم و برای عدم کاهش این کیفیت از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

مفید در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار آی‌تی‌رسان درباره اینکه آیا با چاپخانه اختصاصی چاپ‌آقا و کاهش احتمالی سفارشات این شرکت به چاپخانه‌ها، سرنوشت اسنپ در انتظار این استارتاپ خواهد بود یا خیر، گفت:

ما تمامی فعالیت‌هایمان را بر اساس مجوزات رسمی نظم صنفی و همه ارگان‌های دولتی مسئول انجام می‌دهیم و به هیچ وجه ذره‌ای در فعالیتمان اشکالی وجود ندارد که مورد بازخواست نهاد یا قشری قرار بگیریم و قطعا با توجه به حجم صعودی سفارشات و ظرفیت محدود چاپخانه ما، صرفا در یک سری روندها سبب تسریع خواهیم شد و سرنوشت اسنپ یا هر استارتاپ دیگر در انتظارمان نیست.

4 دیدگاه
 1. علی گوران می گوید

  چاپ کتاب هم انجام میدن؟

 2. پریا می گوید

  الکی گرونن

 3. صورتی می گوید

  جالب بود

 4. نیما فلاح می گوید

  خدمات خوبی ارائه میده

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم