به‌روزرسانی اندروید 8 اوریو برای گلکسی (A5 (2017 منتشر شد

کمپانی سامسونگ به‌تازگی به‌روزسانی اندروید اوریو را برای یکی دیگر از میان‌رده‌هایش منتشر کرده است. این بار نوبت به کاربران گلکسی (A5 (2017 رسیده است تا بتوانند به‌روزرسانی اندروید 8 را در اسمارت‌فون‌های خود دریافت کنند. اگرچه این خبر به صورت رسمی منتشر نشده است، اما برخی از کاربران این اسمارت‌فون که این بسته را دریافت کرده‌اند، اعلام کرده‌اند که این نسخه بتا نبوده و به صورت نهایی منتشر شده است.

این به‌روزرسانی در حال حاضر تنها برای نسخه‌های بدون قرارداد یا اصطلاحا آنلاک گلکسی (A5 (2017 در دسترس است. هم‌چنین بیش‌تر کاربرانی که این نسخه را دریافت کرده‌اند از کشور رومانی هستند، با این حال انتظار می‌رود به سرعت به لیست کشورهای دریافت کننده این به‌روزرسانی افزوده شود.

گذشته از ویژگی‌های اندروید نوقا و هم‌چنین رابط کاربری سامسونگ Experience 9.0، در این بسته پچ امنیتی ماه آوریل اندروید نیز تعبیه شده است. اگرچه ممکن است این بسته امنیتی به‌زودی با نسخه ماه مه تعویض شود.

توجه داشته باشید بهتر است پیش از انجام به‌روزرسانی از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، اگرچه به‌روزرسانی سیستم عامل هیچ اطلاعاتی را از تلفن همراه شما حذف نمی‌کند اما پیشنهاد ما به شما گرفتن نسخه پشتیبان به صورت کامل قبل از آغاز به‌روزرسانی است. هم‌چنین برخی از اپلیکیشن‌های اصلی نظیر مرورگر، سامسونگ پی و … پس از به‌روزرسانی به اندروید اوریو باید به صورت دستی به‌روزرسانی شوند.

منبع Phonearena
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. پریا می گوید

    سامسونگ یه هویی برای همه ی گوشی هاش اندروید اوریو رو داد

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان