جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

در این مقاله قصد داریم آخرین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو را در کارخانه و بازار مورد بررسی قرار دهیم. همچنین قابل ذکر است آمادگی داریم در بخش نظرات به سوالات شما در زمینه محصولات سایپا پاسخ دهیم و در صورت نیاز پیگیر مشکلات شما در مورد این دو شرکت باشیم.

قیمت خودروهای سایپا

سایپا-111 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

سایپا ۱۱۱ SE (سفید) با قیمت ۲۱ میلیون و ۳۲۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

سایپا ۱۱۱ SE (تنوع رنگ) با قیمت ۲۱ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

سایپا-131 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

سایپا SE 131 (سفید) با قیمت ۲۱ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

سایپا SE 131 (تنوع رنگ) با قیمت ۲۱ میلیون و ۶۲۱ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

سایپا-132 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

سایپا ۱۳۲ SE (سفید) با قیمت ۲۰ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

سایپا ۱۳۲ SE (تنوع رنگ) با قیمت ۲۱ میلیون و ۱۹۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار قابل خرید است.

سایپا-151 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

سایپا ۱۵۱ SE با قیمت ۲۱ میلیون و ۴۷۳ هزار تومان در درب کارخانه و با قیمت ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار توسط فروشندگان عرضه می‌گردد.

تیبا-اس-ایکس جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

تیبا SX (رنگ سفید) با قیمت ۲۵ میلیون و ۶۲۳ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار قیمت خورده است.

تیبا SX (تنوع رنگ) با قیمت ۲۵ میلیون و ۸۸۳ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

تیبا SX دوگانه‌سوز (سفید) با قیمت ۲۷ میلیون و ۱۲۳ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

تیبا SX دوگانه‌سوز (تنوع رنگ) با قیمت ۲۷ میلیون و ۳۸۳ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

تیبا ۲ رینگ فولادی (سفید) با قیمت ۲۸ میلیون و ۵ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

تیبا-2 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

تیبا ۲ رینگ فولادی (تنوع رنگ) با قیمت ۲۸ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط فروشندگان عرضه می‌شود.

تیبا ۲ رینگ آلومینیومی (سفید) با قیمت ۲۸ میلیون و ۷۰۵ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

تیبا ۲ رینگ آلومینیومی (تنوع رنگ) با قیمت ۲۸ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۹ میلیون تومان در بازار آزاد معامله می‌شود.

ساینا-EX جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

ساینا EX (سفید) با قیمت ۲۸ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

ساینا EX (تنوع رنگ)  با قیمت ۲۹ میلیون و ۲۴۹ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار قیمت گذاری شده است.

ساینا LUX اتوماتیک با قیمت ۳۸ میلیون و ۵۳۹ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۳۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

کوییک-اتوماتیک-پلاس جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

کوییک اتوماتیک پلاس با قیمت ۴۲ میلیون و ۸۹ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۲ میلیون تومان در بازار آزاد معامله می‌شود که یکی از نکات جالب در لیست قیمتی سایپا محسوب می‌شود چرا که این خودرو تا دو ماه پیش حتی با قیمت ۵۰ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گرفت ولی در حال حاضر حتی از قیمت کارخانه نیز پایین‌تر آمده است.

وانت-زامیاد-24 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

وانت زامیاد ۲۴ با قیمت ۳۴ میلیون و ۴۸۹ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۳۶ میلیون تومان در بازار آزاد معامله می‌شود.

وانت زامیاد ۲۴ گازسوز با قیمت ۳۷ میلیون و ۹۷۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود.

وانت زامیاد ۲۴ گازسوز (آپشنال) با قیمت ۴۰ میلیون و ۲۴۲ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار توسط فروشندگان عرضه می‌شود.

آریو-1600 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

آریو ۱۶۰۰ (دنده دستی) با قیمت ۵۳ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۵۴ میلیون تومان در بازار آزاد عرضه می‌شود.

آریو ۱۶۰۰ (اتوماتیک) با قیمت ۶۲ میلیون و ۷۴۶ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۶۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد. از نکات جالب این خودرو گرانی پرحاشیه این دو مدل است که در هفته‌های گذشته سروصدای زیادی را به پا کرد و سایپا در دو مرحله توانست این خودرو را گران کند!

چانگان-CS35-مونتاژ-اتوماتیک جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

چانگان CS35 (مونتاژ) – اتوماتیک با قیمت ۷۴ میلیون و ۹۵۲ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۷۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار قیمت گذاری شده است.

سراتو جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

کیا سراتو ۱۶۰۰ – دنده‌ای با قیمت ۸۷ میلیون و ۹۲۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۸۶ میلیون تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

کیا سراتو ۱۶۰۰ – دنده‌ای (آپشنال) با قیمت ۹۳ میلیون  ۸۱۳ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۹۲ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

کیا سراتو ۲۰۰۰ – اتوماتیک با قیمت ۱۰۴ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

کیا سراتو ۲۰۰۰ – اتوماتیک (آپشنال) با قیمت ۱۱۳ میلیون و ۶۲ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۱۱۷ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

قیمت محصولات پارس خودرو

پارس خودرو که زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا محسوب می‌شود در اردیبهشت ماه دارای حواشی زیادی بود و با افزایش قیمت بسیار بالایی که در بعضی از محصولات خود اعمال نمود، موجب اعتراضات بسیار زیادی در شبکه‌های اجتماعی شد.

برلیانس-H220-دنده‌ای جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

برلیانس H220 دنده‌ای با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۲ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود.

برلیانس H220 دنده‌ای + رینگ آلومینیومی با قیمت ۴۴ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

برلیانس H220 اتوماتیک با قیمت ۴۹ میلیون و ۲۷۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

برلیانس-H230-دنده‌ای جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

برلیانس H230 دنده‌ای با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۲ میلیون تومان در بازار آزاد عرضه می‌شود.

برلیانس H230 دنده‌ای + رینگ آلومینیومی با قیمت ۴۴ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود.

برلیانس H230 اتوماتیک با قیمت ۴۹ میلیون و ۲۷۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۸ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

برلیانس-H320-دنده‌ای-1.5 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

برلیانس H320 دنده‌ای ۱.۵ با قیمت ۵۲ میلیون و ۱۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۵۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

برلیانس H320 اتوماتیک ۱.۵ + مولتی مدیا با قیمت ۵۸ میلیون و ۹۱۹ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۵۸ میلیون تومان در بازار آزاد توسط فروشندگان عرضه می‌شود.

برلیانس H320 اتوماتیک ۱.۶ + مولتی‌مدیا با قیمت ۶۳ میلیون و ۷۴۱ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار قیمت گذاری شده است.

برلیانس-H330 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

برلیانس H330 دنده‌ای ۱.۵ با قیمت ۵۰ میلیون و ۴۱ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود.

برلیانس H330 دنده‌ای ۱.۶ با قیمت ۵۴ میلیون و ۸۶۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار آزاد عرضه می‌شود.

برلیانس H330 اتوماتیک ۱.۵ + مولتی مدیا با قیمت ۶۱ میلیون و ۶۵۹ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۶۰ میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود.

برلیانس H330 اتوماتیک ۱.۶ + مولتی‌مدیا با قیمت ۶۶ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌گردد.

برلیانس-کراس جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

برلیانس کراس (C3) اتوماتیک ۱.۵ با قیمت ۶۲ میلیون و ۹۷۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

برلیانس کراس (C3) اتوماتیک ۱.۶ + مولتی‌ با قیمت ۶۷ میلیون و ۷۹۶ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۶۶ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

رنو-تندر-90 جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

رنو تندر ۹۰ گیربکس JHQ با قیمت ۴۰ میلیون و ۴۹۶ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط فروشندگان فروخته می‌شود.

رنو پارس تندر با قیمت ۴۱ میلیون و ۵۴۳ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

رنو پارس تندر + مولتی مدیا با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۷ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌گردد.

رنو پارس تندر گیربکس JHQ + مولتی با قیمت ۴۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

رنو-ساندرو جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

رنو ساندرو دنده‌ای، گیربکس JHQ با قیمت ۴۸ میلیون و ۹۵۶ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۵۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

رنو ساندرو اتوماتیک با قیمت ۵۴ میلیون و ۶۴۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۶۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار قیمت گذاری شده است.

رنو ساندرو استپ‌وی دنده‌ای با قیمت ۵۳ میلیون و ۸۷۷ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۶۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

رنو ساندرو استپ‌وی اتوماتیک با قیمت ۶۰ میلیون تومان درب کارخانه و با قیمت ۷۰ میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود. شنیده شده است که به زودی قیمت این خودرو توسط سایپا افزایش خواهد یافت.

پیکاپ-دوکابین-ریچ جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

پیکاپ دوکابین ریچ با قیمت ۷۶ میلیون و ۴۵۷ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۷۲ میلیون تومان در بازار آزاد قیمت گذاری شده است.

ون-هایس-برلیانس-H2L-تاخوگراف-شخصی جدیدترین قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو در بازار و کارخانه

ون هایس (برلیانس H2L)/تاخوگراف شخصی با قیمت ۱۳۴ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان درب کارخانه و با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان در بازار آزاد مورد معامله قرار می‌گیرد.

6 دیدگاه
 1. پریا می گوید

  الکی گرونن محصولات داخلی

 2. Sadegh می گوید

  قیمتاشون خیلی بالاست

 3. غلامرضا می گوید

  مگه نظر ما مهمه یعنی اگه ما نظر بدیم قیمت ها رو میارن پایین و کیفیت خودروها بالا میره مگه برای مردم ارزش قائلند؟

 4. فرزاد می گوید

  این لکن های بدرد نخورو نخرید

 5. اکبر می گوید

  ابن ملت کی میخواد سرعقل بیاد واشغالهای ساخت داخل رو تحریم کند؟

 6. مهندس حمید می گوید

  این آشغال ها رو نخرید شما ورق بدنه ال ۹۰های مدلهای زیر سال۱۳۹۰مشت بزنید ببینید چقدر محکمه ولی اینها از ساندرو هاش گرفته تا بقیه لگن هایش مشت نزنید که اگر از خودتان نیست باید ببرید صافکاری انحصارطلب های دزد

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم