نتایج آزمایش باتری ال‌جی G7 ThinQ منتشر شد؛ رو به بهبود!

گوشی G7 ThinQ آخرین محصول ال‌جی و قدرتمندترین گوشی تولیدی این شرکت است که چندی پیش به صورت رسمی رونمایی شد. از زمان معرفی این هندست نقد و بررسی‌های زیادی بر روی آن انجام گرفته و حال نوبت به باتری پرچم‌دار جدید ال‌جی رسیده است.

G7 ThinQ دارای یک باتری 3000 میلی‌آمپری است که البته در مقایسه با پرچم‌داران اندرویدی دیگر شرکت‌ها ظرفیت کمی دارد. اما شرکت کره‌ای ادعای زیادی در خصوص بهبود مصرف باتری در محصول جدید خود داشته است. در این گوشی شاهد استفاده از فناوری sub-pixel هستیم که می‌تواند با مصرف کمتر باتری، صفحه نمایش روشن‌تری را برای کاربر به ارمغان آورد.

در آزمایشاتی که بر روی باتری این هندست صورت گرفت مشخص شد G7 ThinQ می‌تواند تا 7 ساعت و 20 دقیقه روشن بماند. این میزان به مقدار کمی از میانگین پرچم‌داران بازار کمتر است. می‌توانید نتیجه این مقایسه را در تصویر بالا مشاهده کنید.

یکی دیگر از موارد مهم در عملکرد باتری مربوط به زمان صرف شده برای شارژ شدن دستگاه است. خوشبختانه پرچم‌دار ال‌جی از فناوری شارژ سریع بهره می‌برد و برای شارژ صفر تا صد به یک ساعت و 42 دقیقه زمان نیاز دارد. در این قسمت G7 ThinQ به عنوان یکی از سریع‌ترین گوشی‌های موجود در بازار شناخته می‌شود و امتیاز باتری این گوشی در بین رقبا تا حد زیادی بهبود پیدا می‌کند.

گفتنی است این هندست از فناوری شارژ Qi نیز بهره می‌برد که می‌توان از شارژرهای بی‌سیم دیگر برای شارژ کردن گوشی استفاده کرد. به همین خاطر در جعبه گوشی شارژر بی‌سیمی قرار نگرفته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید