بهترین اینترنت خانگی کدام است؟ بررسی جامع سرویس‌های اینترنتی 10 شرکت بزرگ ایران

بهترین اینترنت خانگی برای کدام شرکت است؟ بهترین اینترنت در ایران را چه شرکتی ارائه می‌دهد؟ بهترین سرویس اینترنت adsl کدام است؟ در مراکز استان‌ها مانند تهران، مشهد، اصفهان و تبریز، چه شرکتی کیفیت بهتری دارد؟ افرادی که از اینترنت ADSL خانگی استفاده می‌کنند قطعا بارها به دنبال جواب این سوال‌ها بوده‌اند.

در این مطلب به جواب تمامی این سوال‌ها خواهید رسید. به دلیل تنوع سرعت و حجم ارائه شده در سرویس‌های اینترنتی و همچنین تفاوت قیمتی و کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های اینترنتی در شهر یا مناطق مختلف، شناسایی بهترین اینترنت در ایران کار بسیار دشواری است. در واقع جواب این سوال برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

این که شما در کدام شهر و منطقه زندگی می‌کنید و مصرف اینترنت‌تان چقدر است، از عواملی هستند که موجب می‌شود جواب سوالات بالا برای شما و یا هر شخص دیگری متفاوت باشد.

در این مطلب تمامی سرویس‌های اصلی و مشهور 10 شرکت اینترنتی ایران شامل شرکت مخابرات، پیشگامان، شاتل، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، صبانت، فن‌آوا، رهام داتک و عصرتلکام را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

همچنین در انتهای مطلب به کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های نام برده در تمامی مراکز استان‌های کشورمان نیز اشاره خواهیم داشت و بر اساس آمار رسمی نشان می‌دهیم که چه شرکت‌هایی در چه شهرهایی کیفیت ارائه خدمات بهتری دارند.

با مطالعه این مطلب خواهید دانست که بهترین اینترنت خانگی برای شما کدام سرویس و از کدام شرکت است.

قبل از مطالعه ادامه مطلب، به نکات زیر توجه کنید:
 • تمامی قیمت‌ها به تومان است.
 • در جداول زیر اطلاعات سرویس‌ها برای اشتراک یک ماهه ثبت شده، برای آشنایی با سرویس‌های سه، شش و دوازده ماهه به سایت شرکت اینترنتی مورد نظر مراجعه کنید. البته قابل ذکر است که هر شرکت، قیمت و حجم سرویس‌های بیش از یک ماه (طولانی مدت) را متناسب با سرویس‌های یک ماهه خود در نظر گرفته است.
 • مبنای مصرف جدول‌های پایین، میزان حجم ترافیک بین‌الملل است. برای به دست آوردن مقدار مجاز ترافیک داخلی، حجم هر بسته 2 برابر می‌شود.
 • اکثر شرکت‌های بررسی شده در این مطلب، به جز سرویس‌هایی که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، سرویس‌های دیگری را نیز ارائه می‌دهند که با ورود به سایت هر شرکت، می‌توانید به جدول کامل سرویس‌ها و تعرفه‌های اینترنت ارائه شده آن شرکت دسترسی داشته باشید.
 • در جداول زیر، بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین سرویس اینترنت از سمت چپ به راست به ترتیب قابل مشاهده است.
 • در طرح جدید ارائه سرویس‌های اینترنت بر اساس مقدار مصرف منصافانه، تعدادی از شرکت‌ها دو نوع خدمات برنزی و نقره‌ای ارائه می‌دهند.
 • سرویس‌ها برنزی برای افرادی است که استفاده محدودی از اینترنت خانگی دارند و شامل پهنای باند کمتر و ارائه خدمات پشتیبانی ضعیف‌تر است اما قیمت مناسب‌تری دارد.
 • سرویس‌های نقره‌ای نیز شامل پشتیانی حضوری، پهنای باند زیاد و خدمات پس از فروش بهتر با قیمت بالاتر است. برای مشاهده دقیق‌تر خدمات ارائه شده در دو سرویس برنزی و نقره‌ای به سایت شرکت مربوطه مراجعه کنید.
 • شرکت‌هایی که به جای سرویس‌های برنزی و نقره‌ای، تنها یک نوع سرویس اینترنت ارائه می‌دهند، جای سرویس دیگر آن‌ها در جدول خالی خواهد بود.
 • جداول زیر بر اساس مقدار سرعت دسته‌بندی شده‌اند.
 • این اطلاعات تا آخر تیر ماه 1400 آپدیت شده است.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب سرویس مناسب، می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

بهترین سرویس اینترنت خانگی با سرعت 512 کیلوبیت در ثانیه:

برای سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه تمامی شرکت‌های اینترنتی حجم سرویس محدودی را در نظر گرفته‌اند. اما همانطور که مشاهده می‌کنید شرکت مخابرات، پیشگامان و آسیاتک، حجم بیشتری را متناسب با هزینه دریافتی ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت خانگی با سرعت یک مگابیت در ثانیه:

با افزایش سرعت اینترنت خانگی در سال‌های اخیر، سرعت یک مگابیت بر ثانیه نیز مانند سرویس‌های 512 کیلوبات بر ثانیه، طرفداران کمتری دارد و اکثر مشترکین به دنبال سرعت اینترنت بالاتری هستند. اما در همین دسته، شرکت‌‌های مخابرات، آسیاتک و پیشگامان، سرویس‌های خوب و اقتصادی را ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت خانگی با سرعت دو مگابیت در ثانیه:

بهترین اینترنت adsl برای سرعت یک مگابیت برثانیه توسط شرکت‌های مخابرات، های وب و پارس آنلاین ارائه می‌شود.

بهترین اینترنت adsl با سرعت سه مگابیت در ثانیه:

سرویس سه مگابیت بر ثانیه نیز طرفدارن محدودی دارد اما اگر به دنبال خرید اینترنت خانگی با این سرعت هستید، می‌توانید به شرکت‌های مخابرات، رهام داتک و های وب مراجعه کنید.

بهترین اینترنت adsl با سرعت چهار مگابیت در ثانیه:

بهترین سرویس اینترنت با سرعت 4 مگابیت توسط شرکت پارس آنلاین و های وب ارائه می‌شود. شرکت‌های عصر تلکام و صبانت نیز با استراتژی عرضه سرویس‌هایی با حجم بالا و قیمت مناسب، به دنبال جذب کاربران خواهان این سرویس‌ها هستند و سرویس‌های سرعت پایین آن‌ها معمولا حجم و قیمت مناسبی ندارد.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت ایران با سرعت هشت مگابیت در ثانیه:

بهترین اینترنت خانگی برای سرعت 8 مگابیت را می‌توانید از شرکت مخابرات دریافت کنید. شرکت مخابرات که برای سرویس‌های سرعت پایین، تعرفه‌های بهتری را در نظر گرفته بود، برای سرویس‌های سرعت بالا تعرفه‌های جذابی ارائه نمی‌دهد و شرکت‌‌های های وب و پارس آنلاین و های وب حجم و تعرفه‌‌های بهتری دارند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت ایران با سرعت شانزده مگابیت در ثانیه:

در حال حاضر بالاترین سرعت در میان اکثر شرکت‌های اینترنتی، سرعت 16 مگابیت در ثانیه است، شرکت‌های پیشگامان، های وب و پارس آنلاین، سرویس‌های خوبی برای این سرعت دارند و پهنای باند بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر تهران برای کدام شرکت است؟

همانطور که در ابتدای متن گفتیم، وضعیت کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های اینترنت در شهر‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال بر اساس آمارهای ارائه شده توسط سامانه نت‌ سنج پلاس، در شهر تهران شرکت‌های اسیاتک، شاتل و پیشگامان کیفیت بهتر و شرکت‌های کیفیت رهام داتک، لایزر و حلما گستر کیفیت پایین‌تری را ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

این مطلب را نیز بخوانید: آموزش استفاده از سامانه نت سنج پلاس

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر مشهد برای کدام شرکت است؟

در شهر مشهد نیز شرکت‌های پارس آنلاین و شاتل بالاترین کیفیت و شرکت‌های مخابرات و حلما گستر کمترین کیفیت را ارائه می‌دهند.

در ادامه وضعیت کیفیت ارائه خدمات در 10 شهر پر جمعیت ایران (به جز تهران و مشهد) را مشاهده می‌کنید.

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر اصفهان برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهرکرج برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین سرویس اینترنت خانگی در شهر شیراز برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر تبریز برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر قم برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر اهواز برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین سرویس اینترنت adsl در شهر کرمانشاه برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر ارومیه برای کدام شرکت است؟

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب سرویس مناسب، می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2,085 دیدگاه
 1. Leila می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  خواهش میکنم اگع کامنت من به دستتون رسید راهنماییم کنید.. 🙏🏻🌹نزدیک به یکساعته کامنتای دوستانو بررسی کردم و واقعا نا امید شدم..
  من ساکن استان فارسم.. یکی از شهرهای اطراف شیراز
  میخواستم بدونم غیراز اسیاتک و مخابرات و شاتل ک قطع به یقین دزد هستن چه شرکتی برای دانلود فیلم و وبگردی و استفاده از اپ های واتساپ و تلکرام و اینستا، مناسبه و مقرون بصرفه‌س؟؟؟ بصرفه بودنش برام خیلی مهمه، چون نمیتونم زیاد هزینه کنم برا نت

  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، به جز شرکت‌هایی که گفتید، پارس آنلاین هم هست که خدماتش هم کیفیت مناسبی داره و هم مقرون به صرفه است

   موافقم ۱
 2. علیرضا می گوید

  سلام…از هر جا اینترنت میگیرید بگیرید فقط از شاتل دزد نگیرید
  یک مشت حرام خور که اینترنت رو شده برای یک دقیقه قطع میکنن…شما اگر وضعیت خط تلفنتون هم عالی و بدون نویز باشه باز شاتل بگیرید حتما دچار قطعی و حتی افت شدید سرعت میشید

 3. مرتضی می گوید

  لطفا امکان رفتن به صفحه آخر نظرات را ایجاد کنید.

 4. حسن می گوید

  سلام ممنون از مطالبتون خیلی مفید بود.

 5. حسام می گوید

  سلام
  برای منطقه تهران شهرستان بهارستان (سلطان آباد)چه اینترنتیو. پیشنهاد میکنید؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 6. Mosyo M می گوید

  سلام
  برای منطقه چهارصددستگاه پیروزی اینترنت کدوم شرکت رو پیشنهاد میدین؟
  البته روی خط من قبلا مستاجر از مخابرات سرویس خریده بود ولی من چون دید خوبی به مخابرات ندارم با مکافات زیادی اونو جمع آوری کردن…
  و اینکه متوجه شدم این منطقه ممکنه فیبر نوری باشه!
  یعنی بجز مخابرات هیچ شرکتی روی فیبر نوری سرویس ارایه نمیده؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، نه منطقه شما تنها مخابرات سرویس میده، البته از شاتل، اسیاتک و پارس آنلاین پرس‌وجو کنید، شاید جدیدا اون‌ها اجازه دادن سرویس رو پیدا کرده باشند

 7. زهرا می گوید

  اصلا پارس آنلاین نگیرین دزدن
  صبح تا ظهر قطه بعد از ظهر هم قط و وصل میشه سرعت دانلود از اون چیزی که میخری پایین تره بجای یک ماهه ۲۸ روزه و هر ماه به قیمتش اضافه میشه

 8. رضا می گوید

  سلام وقت بخیر ، ممنون میشم سوال من رو هم پاسخ بدید.
  برای تهران منطقه ۱‌ ( محدوده فرمانیه ) اینترنت td- lte سرعت و پایداری بهتری داره یا adsl ?.
  از کدوم شرکت میشه خدمات بهتری دریافت کرد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، کلا در حال حاضر adsl خیلی قابل اطمانان‌تره نسبت به td-lte، پیشنهاد من ای دی اس ال پیشگامان و اسیاتک هست

 9. Vahid می گوید

  سلام. برای تبریز منطقه ۴ بهترین isp کدومه ?

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و اسیاتک

 10. Amir می گوید

  شهر بابل مخابرات دارم قبلا روی adsl سرعت خالص دانلودم ۲ مگ در ثانیه بود با دانلود منیجر بعد از تغییر به vdsl و مودم سرعت خالص دانلود ۵ مگ شده سرویسمم اسمن ۵۰ مگه ، تا حالا تجربه دیگر شرکت ها رو نداشتم خواستم بدونم نسبت به دیگر شرکتا و سرعت های شما این سرعت خوبه یا شرکتای دیگه کیفیت سرعتشون بهتره؟

 11. مهدیار می گوید

  سلام نظرتون نسبت به طرح حای جشنواره ای شرکت مخابرات چیه؟

 12. مرتضی می گوید

  سلام وقت بخیر. برای منطقه ۵ تهران شهر زیبا کدام ISP پیشنهاد میکنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 13. ابی می گوید

  سلام
  من شاتل داشتم به مدت چند سال اوایل خوب بود ولی بعداً خراب شد و رفتم اینترنت زیتل گرفتم روی آنتن هوایی سرعت ۴۰ مگ قیمت ماهیانه ۱۶۳ هزار تومن نامحدود اوایل خوب بود ولی الان سرعتش به زور به ۱۵ برسه اغلب زیر ده سرعت داره قطعی سرویس هم خیلی زیاد شده .
  کلاً اینا همشون کلاه بردارن ولی ما چاره ای نداریم – چکار کنیم ؟؟؟؟؟

 14. Ali m می گوید

  سلام . شیراز هستم مخابرات داشتم داغون بود از جشنواره پیشگامان خرید کردم که راضی بودم و همه چی مخصوصا پینگش عالی بود(۲۴ بود برا ایران و پینگ گوگل بین ۶۰ تا ۱۰۰)ولی متاسفانه دیگه بهمون جشنواره نمیدن حالا حالا ها / میخام شرکت رو عوض کنم چ شرکتی بجز شاتل و پیشگامان و مخابرات پیشنهاد میدید؟و اینکه صبانت تو شیراز چطوره؟ مرسی(شاتل شنیدم خیلی خوبه ولی متاسفانه حتی جشنواره هاش هم بسیار گرونه و حجم کمی میده و من هم مشکل هزینه دارم)

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شرکت‌های پارس انلاین، های وب و مخابرات از نظر قیمتی بسته‌های به صرفه تری دارند ولی کیفیت خدمات اسیاتک بهتره، اگر کیفیت براتون مهمه برید سراغ اسیاتک، اگر هزینه مهمه پارس انلاین و های وب خوبن

 15. ارش می گوید

  سلام ممنون از جوابتون.
  اینترنت مخابرات در کرج یعنی خیلی بده؟!

  1. سعید صانعی می گوید

   نسبت به دیگر شرکت‌ها بله

 16. نسیم می گوید

  سلام برای ماهشهر بهترین اینترنت adsl کدوم شرکت دار

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

 17. ارش می گوید

  سلام برای کرج چی پیشنهاد میدین؟! الان شاتل دارم خیلی گرون کرده میخوام یا پارس انلاین بگیرم یا مخابرات.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پارس انلاین و اسیاتک

 18. مهشید می گوید

  سلام برای استان کهگیلویه بویراحمد شهر یاسوج چه اینترنتی بهتره؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و اسیاتک

 19. Zahra می گوید

  سلام برای اسلامشهر واوان چ شرکت اینترنتی خوبه
  شاتل داشتم خیلی ضعیفه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 20. hamid می گوید

  سلام
  برای اینترنت فیبرنوری تو تهران کدوم سرویس دهنده بهتره
  مخابرات، های وب یا شاتل ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   در تهران مخابرات، اسیاتک و شاتل فیبر نوری دارند، البته فیبرنوری شاتل و اسیاتک نمیدونم راه‌اندازی شده یا نه، چون تا چندوقت پیش فیبرنوری در انحصار مخابرات بود، به همین دلیل فکرنمیکنم در حال حاضر شرکتی به جز مخابرات فیبرنوری بده

 21. Mohammad Reza می گوید

  سلام برای خراسان جنوبی بهترین شرکت اینترنتی که سرعت و کیفیت خوبی داشته باشه کدومه ؟ ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و اسیاتک

 22. زکریا می گوید

  سلام قبل از هرچیزی کیفیت سیم‌کشی جلودرب خونه و خود خونه هم تاثیر زیادی دارد مثلا مخابرات در بعضی مناطق مثل جاده ساحلی سنندج سیم کشی یکسانی انجام نداده و چندین سال چندین بار اینترنت مخابرات خریدم هر روز بدتر از دیروز حتی بدرد مکالمه عادی ام نمیخوره میخوام زنگ بزنم آژانس زنگ نمیخوره مجبورم از موبایلم استفاده کنم کلا شانسیه یه روز میشه زنگ زد یه وقتایی نمیشه اما همین جاده ساحلی نزدیک یه هتل سیم کشی خوبی انجام شده سرعت و کیفیت عالی اما اون کسی که خونه اش اونجاست پول پارو میکنه اصلا اینترنت بکارش نمیاد من لازم دارم نمیتونم اینترنت بگیرم

 23. احسان می گوید

  سلام برای شهر نکا در استان مازندارن اینترنت با سرعت بالا چی پیشنهاد میکنید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 24. علیرضا می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید برای منطقه ده تهرات چه شرکتی خوبه استفاده کنیم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک، شاتل و پیشگامان

 25. Aa می گوید

  سلام من نتم ۸ ۹ ساعت اتصال جاری داره بعد یه دفه قطع میشه نامم شاتل هست و از دست قطع وصلی ش کلافه شدم به نظرتون سراغ چه شرکت اینترنت دیگه برم و این که این قطع وصلی از شاتل هست بعد ۸ ۹ ساعت سیم مودم هم اوکی هست و توی عکس دیدم شاتل برای گیم رتبه ظریف رو کسب کرده بود حتما به خاطر قطع وصلی هست میشه لطفا یه شرکت خوب از نظر سرعت ۱۶ مگابیت ارائه بده و قطع وصلی هم اصلا نداشته باشه بهم بگین و این که اگه واقعا مودم سیم خرابه ۸ ۹ ساعت اتصال جاری برا چیه ممنون میشم اگه کمکم کنید اگه خراب باشه نهایت ۱ ۲ ساعت اتصال جاری باید باشه ..

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این موردی که میگید به نظر مشکل از مودم هست، نمیدونم شاید داغ میکنه یا بعد یک مدت مشکلی براش پیش میاد، شما اولین کاری که باید بکنید اینه که از یک مودم دیگه استفاده کنید و ببینید باز هم قطعی دارید یا نه، اگر میتونید از یکی از آشناهاتون برای یک روز مودم قرض کنید و با اون بررسی کنید، اگر باز هم قطعی داشت برید سراغ شرکت‌ها اسیاتک و پیشگامان، اگر قطعی نداشت مودمتون رو عوض کنید.

   موافقم ۱
   1. Aaaa می گوید

    با سلام ممنون از پاسخ تون با مودم دیگه هم تست کردم همین جوری بود تی پی لینک بود اون رو فروختم و این مودم هم اوایل خرداد ماه امسال خرید زایکسل ۵۳۰۱ هست و سیم هم از سر خط تا مودم یک سره آمده و هیچ نقصی از مودم و سیم نیست چون تماما نو سازی شده . و البته جدیدا طرف ما در حال فیکس کردن هستن و آنتن ها هم به هم ریخته بعضی اوقات ولی من بعضی جا ها دیگه هم دیدم که نت شاتل قطع وصلی و برای گیم آنلاین هم رتبه ضعیف رو کسب کرده در نظرات مردمی و کلا خیلی خیلی داره اذیتم می کنه به طوری که برای وب گردی هم اذیتم می کنه با این قطع وصلی هاش چه برسه به گیم . و شرکت آسیا تک و پیشگامان کدومشون رتبه بهتری دارن در سرعت نت ۱۶مگابیت و اتصال جاری و نت پایدار و یه نت خوب برای گیم که پینگ رو پایین بیاره و در وبگردی اذیت نکنه . در کل همون توی خرداد ما هم روز اول که همین مودم زایکسل رو نصب کردم خیلی قطع وصلی داشت در کل خیلی اذیتم کرده ‌. و سیم مودم هم که گفتم کامل نوسازی شده … ممنون میشم کمکم کنید

    1. سعید صانعی می گوید

     در این صورت باید شرکت‌تون رو عوض کنید، محل زندگی‌تون رو بگید که من بر همون اساس شرکت‌هایی که بالاترین امتیاز در منطقه‌ شما دارند بهتون معرفی کنم

   2. Aaaa می گوید

    استان فارس نزدیک شیراز

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، شاتل و پارس انلاین

     موافقم ۱
 26. علی می گوید

  سلام .. اینترنت td lte میخام بگیرم
  بیشتر نظرم رو مبین نته
  ایا خرید کنم یا از برم سراغ یه شرکت دیگه؟؟
  تهران هستم منطقه ۱۶

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مبین نت در منطقه ۱۶ کیفیت خدماتش خوبه میتونید استفاده کنید

 27. Ai577Ai می گوید

  سلام برای استان قم چی پیشنهاد می دهید؟!!

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل

 28. علی می گوید

  سلام برای شهر رامهرمز خوزستان چه اینترنتی پیشنهاد میدید بجز اسیاتک که حجم میخور؟ بعد اینجا به نظرتون vdsl داره؟ ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و پیشگامان
   در مورد vdsl باید کابلتون فیبر نوری باشه، این مورد رو من نمیدونم باید از مخابرات بپرسید که کابلتون چیه

 29. مهران می گوید

  سلام خسته نباشید برای ساوه کدوم شرکت مناسب‌تره؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل، اسیاتک و های وب

 30. یاسر می گوید

  سلام.خلیج فارس آنلاین چطور شرکتی هست از نظر شما؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این شرکت در جنوب کشور فعالیت داره، متاسفانه اطلاعاتی در مورد کیفیت خدماتش ندارم

 31. علیرضا سپیانی می گوید

  سلام. برای من که خط فیبر نوری دارم و میخوام اینترنت پر سرعت داشته باشم، در شهر اصفهان چه اپراتوری را پیشنهاد میکنید؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، فیبر نوری فعلا در انحصار مخابرات است، البته قرار بود این انحصار برداشته بشه، به همین دلیل خودتون باید پیگیری کنید، با پشتیبانی اسیاتک و شاتل تماس بگیرید ببینید به فیبر نوری VDSL میدهند یا خیر

 32. یاسر می گوید

  سلام.برای بوشهر-کنگان چه شرکتی بهتره که هم سرعتش خوب باشه و قطعی نداشته باشه؟

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 33. محمدرضا می گوید

  سلام برای شهر ملایر کدوم شرکت مناسبه؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و پیشگامان

 34. Farzin می گوید

  سلام برای شهر قروه کردستان بهترین شرکت ارائه دهنده کدوم هستش؟ممنون از راهنماییتون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

 35. آرمین می گوید

  سلام بهترین شرکت ارائه کننده TDl LTEچیه؟

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   به طور کلی، ایرانسل

   موافقم ۲
 36. ابوالفضل می گوید

  سلام برای تهران ورامین کدوم شرکت مناسب تره؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

   موافقم ۱
 37. mobina می گوید

  شاتل این روزها به شدت حجم خوری میکنه 😠😠

  موافقم ۷
 38. ساسان می گوید

  سلام برااهوازبهترین اینترنت کدومه ؟؟ مخابرات خوبه و دراینده vdsl میشه

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و اسیاتک

   موافقم ۳
   مخالفم ۶
 39. Mohammad می گوید

  سلام.ببخشید من از شرکت صبانت اینترنت می گیرم . اینترنتشم کنده اولا خوبد ولی الان نه.می خوام بدونم مشکل از اینترنتیه که می گیرم یا از شکرت هستش؟

  اگه از شرکت هستش کدوم شرکت اینترنت پر سرعت داره؟🙏🙏

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یا برای خط تلفنتون مشکلی پیش اومده، مثلا نویز داره یا کیفیت سیم پایین اومده یا این که خود صبانت داره کم کاری میکنه، این دو مورد رو باید خودتون بررسی کنید.
   در مورد شرکت باید بگید کجا زندگی می‌کنید تا من بتونم راهنمایی‌تون کنم

   موافقم ۱
 40. رضا می گوید

  سلام.
  برای شهر قزوین بهترین شرکت ارائه کننده کدوم هست؟ سپاس

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل، اسیاتک و پارس انلاین

   موافقم ۳
   مخالفم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.