سامسونگ گلکسی تب (A 10.1 (2018 گواهی بلوتوث را دریافت کرد

با معرفی پیکسل بوک و کروم‌بوک ایسر، یک پله دیگر به پایان عمر تبلت‌های اندرویدی نزدیک شدیم. به نظر می‌رسد گوگل قصد دارد تبلت‌های اندرویدی را با تبلت‌های مجهز به کروم او اس که قابلیت اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی را دارند، جایگزین کند. با این حال هنوز برخی از سازندگان نظیر سامسونگ، تمایل دارند تبلت‌های اندرویدی جدیدی را معرفی کنند زیرا هنوز تقاضا برای این محصولات وجود دارد.

اوایل سال جاری میلادی بود که لیستی از دستگاه‌های معرفی نشده سامسونگ در فایل فریم‌ور گلکسی نوت ۸ پیدا شد. یکی از دیوایس‌های موجود در این لیست با نام gta2xl معرفی شده بود که از همان زمان انتظار می‌رفت این دستگاه یک جایگزین برای گلکسی تب A 10.1 سال ۲۰۱۶ باشد که با کدنام gtaxl نام‌گذاری شده بود.

Tab-A-10.1-2 سامسونگ گلکسی تب (A 10.1 (2018 گواهی بلوتوث را دریافت کرد

این دستگاه به تازگی در وب‌سایت صادر کننده گواهی بلوتوث رویت شده است. مطمئنا حضور این دستگاه در این وب‌سایت نشان از معرفی قریب الوقوع آن دارد. گواهی بلوتوث صادر شده به نام گلکسی تب A2 XL است که با شماره مدل SM-T595 به ثبت رسیده است. از آن‌جایی که نسل پیشین گلکسی تب A 10.1 با شماره مدل‌های SM-T580 و SM-T585 برای نسخه‌های وای‌فای و LTE، شماره‌گذاری شده بود، انتظار می‌رود دستگاه مذکور نسخه LTE گلکسی تب (A 10.1 (2018 باشد.

مدت زمان زیادی از رویت یک دستگاه از سامسونگ با شماره مدل SM-T590 در کمیسیون اقتصادی اوراسیا نمی‌گذرد، انتظار می‌رود این دستگاه نسخه وای‌فای گلکسی تب (A 10.1 (2018 باشد. در حال حاضر هیچگونه اطلاعی از سخت افزار به‌کار رفته در این تبلت وجود ندارد، با این حال از آن‌جا که نسل قبلی یک تبلت میان‌رده بود، انتظار می‌رود نسل جدید نیز ادامه دهنده همان روند باشد.

هنوز نمی‌دانیم که این تبلت با نام گلکسی تب (A 10.1 (2018 معرفی خواهد شد و یا گلکسی تب A2 XL نام خواهد گرفت، با این حال دریافت گواهی‌های مختلف نشان دهنده معرفی محصولات در آینده‌ای نزدیک است.

منبع Sammobile
2 دیدگاه
  1. نیما فلاح می گوید

    تبلت های سامسونگ اصلا به درد نمیخورن ..سخت افزار خیلی ضعیفی دارن

  2. پریا می گوید

    واقعا تبلت های خوبین الان خیلی قیمت ها رفته بالا

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم