آخرین اطلاعات منتشر شده در رابطه با بلک‌بری Key 2

بلک‌بری از گوشی هوشمند Key 2 در روز پنج‌شنبه رونمایی خواهد کرد. با اینکه در روز‌های گذشته رندر‌هایی از این مدل منتشر شده اما ظاهرا طرح اصلی با این نمونه‌ها دارای تفاوت‌هایی هست. در حقیقت قاب فلزی نقره‌ای رنگ که گوشی را احاطه نموده و صفحه‌کلید فیزیکی QWERTY فعلی، در رندر‌های گذشته به چشم نمی‌خورند. حتی تصاویری که در سازمان نظارتی TENAA چین به نمایش درآمده بود نیز با طرح اصلی اختلاف‌هایی دارد.

بلک‌بری

علت این تفاوت‌ها اکنون مشخص شده است، رندر‌هایی که اوایل صبح دیروز توسط لیکر مشهور ایوان بلاس در توییتر منتشر شده بود مربوط به گوشی‌ نسخه سیاه (Black) بود. برای اطلاع شما باید عنوان کنم که در برخی از بازار‌ها گوشی بلک‌بری KeyOne علاوه بر نسخه‌های معمولی نقره‌ای رنگ در نسخه‌های اختصاصی سیاه نیز عرضه شدند. با این حال به نظر می‌رسد شرکت بلک‌بری قصد دارد برای این مدل جدید نیز هر دو رنگ سیاه و نقره‌ای را ارایه دهد.

مراسم رونمایی از این گوشی روز پنج‌شنبه ساعت 10 صبح به وقت آمریکای شمالی (EDT) در شهر نیویورک آغاز خواهد شد و طی آن تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات، قیمت و زمان عرضه در بازار به طور رسمی توسط شرکت منتشر خواهد شد.

منبع phonearena
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم