تصاویر لو رفته از قاب گوشی گلکسی‌نوت ۹ حاکی از وجود یک کلید اسرارآمیز و چیدمان جدید اسکنر اثرانگشت است

یک خبرچین معروف با نام Ice Universe اقدام به انتشار ۲ تصویر در شبکه‌ اجتماعی توییتر نموده است که با نمایش یک کیس محافظ، نگرشی اجمالی از طراحی فبلت سامسونگ گلکسی‌نوت ۹ را در اختیارمان قرار می‌دهد. این کیس ساده و شفاف از جنس TPU ساخته شده است؛ اما وجود یک دوربین دوگانه با پیکره‌بندی افقی و موقعیت جدید اسکنر اثرانگشت دستگاه را تایید می‌نماید.

F07CA8AE-3DA9-440C-8BA2-292379FB9DCC-e1528701221778 تصاویر لو رفته از قاب گوشی گلکسی‌نوت 9 حاکی از وجود یک کلید اسرارآمیز و چیدمان جدید اسکنر اثرانگشت است

برخلاف هندست نسل قبلی، اکنون حسگر اثرانگشت در پایین دوربین دوگانه قرار گرفته است. این موقعیت در نگاه اول و از منظر مولفه‌های زیباشناختی، بهترین ایده به نظر نمی‌رسد؛ خصوصا اگر به خاطر بیاورید که حتی در آی‌فون X هم اسکنر اثرانگشت در قسمت پشتی گوشی قرار نگرفته است. اما در صورتی‌که گلکسی‌نوت ۹ را با فبلت نسل قبلی خود مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که حسگر اثرانگشت پرچم‌دار جدید سامسونگ در موقعیت بسیار راحت‌تر و مناسب‌تری قرار گرفته است.

C06743BA-0D3F-428D-900C-0A5B5707E920 تصاویر لو رفته از قاب گوشی گلکسی‌نوت 9 حاکی از وجود یک کلید اسرارآمیز و چیدمان جدید اسکنر اثرانگشت است

همان‌طور که در تصویر کیس محافظ مشاهده می‌شود، سامسونگ گلکسی‌نوت ۹ دقیقا همانند اسمارت‌فون نسل قبلی خود مجهز به یک دکمه بیکسبی در سمت راست بدنه خواهد بود؛ در حالی‌که کلیدهای تنظیم میزان بلندی صدا و دکمه پاور در سمت چپ بدنه قرار خواهند گرفت. اما یک کلید اسرارآمیز دیگر در بخش تحتانی سمت راست گوشی رویت می‌شود. می‌توان حدس زد که این کلید یک دکمه اختصاصی دوربین، مشابه با نمونه موجود در دستگاه‌های اکسپریا شرکت سونی است.

منبع gizmochina

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم