بررسی و دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸)؛ فوتبال به سبک فردوسی‌پور و رفقا!

اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) توسط برنامه اختصاصی عادل فردوسی پور در شبکه سه سیما به کاربران و علاقه‌مندان به این رویداد بین‌المللی عرضه شده است. این اپلیکیشن دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است و مهم‌تر از همه این موارد جوایز ویژه‌ای‌ست که عادل فردوسی پور و اسپانسر برنامه ۲۰۱۸ برای شرکت کنندگان آن در نظر گرفته‌اند.

اپلیکیشن-جام21-2 بررسی و دانلود اپلیکیشن جام21 (جام جهانی 2018)؛ فوتبال به سبک فردوسی‌پور و رفقا!

اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) از جمله برنامه‌های با طراحی مناسب است که به دلیل جوایز میلیونی و رایگان بودن شرکت در آن مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکی از حساس‌ترین تورنمنت‌های ورزشی برای ورزش کشورمان است چرا که تیم ملی کشورمان در این مسابقات حضور دارد و بسیاری از فوتبال دوستان لحظه به لحظه اخبار این رویداد را دنبال می‌کنند و حضور اپ‌هایی همچون اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) یک امکان ویژه برای ایشان به شمار می‌رود.

اپلیکیشن-جام214 بررسی و دانلود اپلیکیشن جام21 (جام جهانی 2018)؛ فوتبال به سبک فردوسی‌پور و رفقا!
بررسی و دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸)

در این مقاله قصد داریم به بررسی کوتاهی از این برنامه پرداخته و نقاط ضعف و قوت آن را بیان کنیم. بدیهی است که امکانات فنی این اپ در سایه جوایز بسیار بالای آن قرار گرفته و برای بسیاری از افراد نقاط ضعف این برنامه جدی و قابل اعتنا نیست ولی به دلیل حضور چندین برنامه مشابه و مقایسه آن‌ها به بیان این نکات می‌پردازیم.

اپلیکیشن-جام213 بررسی و دانلود اپلیکیشن جام21 (جام جهانی 2018)؛ فوتبال به سبک فردوسی‌پور و رفقا!

رابط کاربری اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸)

اولین مورد در مورد این اپلیکیشن رابط کاربری ساده و زیبای آن است که برخلاف اپلیکیشن مدال و دیگر اپلیکیشن‌های ورزشی موجود، پیچیدگی خاصی ندارد و کاربران را برای دسترسی به اطلاعات مورد نیازشان گیج نمی‌کند! البته لازم به ذکر است که رابط کاربری اپ جام۲۱ برای کاربران اپلیکیشن برنامه نود آشناست و حتی به نظر می‌رسد سورس برنامه نود برای این برنامه استفاده شده است!

از دیگر نکات پیرامون رابط کاربری اپلیکیشن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌توان به استفاده خوب طراحان آن از المان‌ها و تصاویر مربوط به این جام اشاره کرد. کاربر با انتخاب تنظیماتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، تصاویر و المان‌های اختصاصی خود را مشاهده می‌کند و حس و حال خوبی از طرفداری تیم‌های ملی مختلف در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد داشت.

سرعت دسترسی به اپلیکیشن و همچنین جابجایی بین تب‌های مختلف خوب بوده و محدودیتی برای دسترسی به بخش‌های گوناگون اپ جام۲۱ وجود ندارد. سرعت لود اولیه این برنامه نیز مناسب بوده و باگ‌های موجود در بعضی دیگر از اپلیکیشن‌های ورزشی و سنگین بودن لود آن‌ها در اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) دیده نمی‌شود.

اپلیکیشن-جام21 بررسی و دانلود اپلیکیشن جام21 (جام جهانی 2018)؛ فوتبال به سبک فردوسی‌پور و رفقا!

پیش بینی کنید و جایزه بگیرید

مهم‌ترین کاربرد این اپلیکیشن، پیش بینی تمام بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است و کاربران می‌توانند با پیش بینی رایگان( برخلاف دیگر اپلیکیشن‌های مشابه) جوایز میلیونی دریافت کنند. نکته مهم در این بین راحتی و سهولت بسیار بالای پیش بینی موجود در این اپلیکیشن است.

برای درج پیش بینی خود کافیست به تب مربوطه مراجعه کرده و با توجه به گروه بندی و بازی‌های مراحل مختلف، نظر خود را ثبت نمایید. کاربر تا سوت شروع هر بازی اجازه شرکت در پیش بینی را داشته و پس از سوت می‌تواند در پیش بینی سایر بازی‌ها شرکت نماید.

امتیازدهی این مسابقات به شرح زیر است:

 • هر پیش بینی درست به صورت دقیق ۱۰ امتیاز خواهد داشت
 • هر پیش بینی درست بر اساس تفاضل گل ۷ امتیاز خواهد داشت
 • پیش بینی برنده بازی ۵ امتیاز خواهد داشت
 • شرکت در نظرسنجی نیز ۲ امتیاز به حساب شرکت کننده واریز می‌کند
 • بازی‌های حساس و ویژه مانند بازی تیم ملی کشورمان دارای امتیازات دو برابری خواهد بود

نکته دیگر در این بخش امکان پیش بینی همه مسابقات موجود در مرحله گروهی است که به نوعی حدود ۶۴ امتیاز را برای کاربران تضمین می‌کند! این قابلیت برای افرادی که وقت و حوصله بررسی روزانه بازی‌ها را ندارند، عالی بوده و برخلاف بعضی از اپلیکیشن‌های مشابه، امکان خوبی ارزیابی می‌گردد.

اطلاعات کامل از تیم محبوبتان و دیگر تیم‌ها ببینید

از دیگر ویژگی‌های موجود در  دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) اطلاعات کامل و جامعی است که از دیدارهای مختلف در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما پس از ورود به محیط اپلیکیشن و وارد شدن به بخش پیش بینی‌ها، می‌توانید اطلاعاتی از محل برگزاری بازی، ساعت برگزاری، روز برگزاری بازی و پیش بینی سایر کاربران ببینید.

همچنین با بازکردن جزییات بیشتر در این بخش، حتی شما به پرتکرارترین پیش بینی‌های انجام شده دسترسی خواهید داشت که البته طبق روال معمولی که از برنامه نود به ارث برده‌ایم، معمولا نتیجه ۲-۱ و ۱-۲ پرتکرارترین نتیجه در اکثر دیدارها هستند!

از دیگر تدابیر مسئولین دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) در این برنامه امکان انتخاب تیم محبوب شماست و این قابلیت اجازه می‌دهد طرفدار کشور دیگری جز ایران باشید و در صفحه اول و سایر صفحات اطلاعات اختصاصی از آن تیم در اختیار شما قرار بگیرد و همچنین با فعال کردن نوتیفیکیشن به شما در مورد بازی‌های تیم محبوبتان اطلاع رسانی کند.

جوایز شرکت در نظرسنجی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برنامه عادل فردوسی پور چیست؟

شاید گفتن این موضوع در مقاله بررسی اپلیکیشن مناسب نباشد ولی جالب است بدانید که جایزه اصلی برنده این پیش بینی ۳۰۰ میلیون تومان تعیین شده است. نفر دوم ۱۵۰ میلیون تومان و نفر سوم ۵۰ میلیون تومان دریافت خواهد کرد. همچنین هر شب یک دستگاه خودروی ۲۰۶ به صورت قرعه کشی از بین کل شرکت کنندگان اهدا می‌شود. در هر بازی به ۵ نفر از کل شرکت کنندگان یک میلیون تومان پرداخت می‌شود!

تیم قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را انتخاب کنید

یکی دیگر از بخش‌های موجود در  دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) امکان انتخاب قهرمان جام جهانی است که دارای امتیاز ۵ برابری است و به نوعی نقش بسزایی در برنده شدن افراد خواهد داشت!

پیام‌ها و تنظیمات پروفایل کاربری در  دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸)

دو تب آخر موجود در محیط این برنامه بخش پیام‌ها و پروفایل کاربری است. در بخش پیام‌ها آخرین اخبار و تغییرات اپلیکیشن به کاربران اطلاع رسانی می‌شود. همچنین در بخش پروفایل کاربری، یوزر می‌تواند تنظیمات مربوط به تیم محبوب خود و همچنین اطلاعات دیگر را ویرایش نماید. همچنین کاربر به پیش بینی‌های انجام شده خود دسترسی داشته و برندگان را مشاهده می‌کند.

نقطه ضعف اپلیکیشن جام ۲۱

این اپلیکیشن به طور کلی با توجه به موضوع و کارکرد آن از ضعف جدی و بزرگی برخوردار نیست ولی به نظر می‌رسد نبود بخش‌هایی برای مشاهده اخبار و ویدئوها و خلاصه بازی‌ها می‌تواند به کامل بودن این برنامه ضرر برساند.

دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸)

برای دانلود نسخه اندروید و آی‌او‌اس این برنامه می‌توانید به شماره رسمی برنامه ۲۰۱۸ پیامک بزنید و لینک دانلود را دریافت کنید ولی راه دوم برای این کار مراجعه به سایت رسمی این برنامه است که دسترسی به سایت آن با سرچ کلمه جام ۲۱ امکان‌پذیر است.

 دانلود اپلیکیشن جام۲۱ (جام جهانی ۲۰۱۸) برای اندروید

194 دیدگاه
 1. مشکات می گوید

  با سلام.امتیازهای همه مراحل جام۲۱ مثل همه یا از مرحله یک هشتم نهایی بیشتر میشه؟منظورم اینه ضریب داره؟

  1. مرتضی62 می گوید

   سلام داداش به فکر بیشتر امتیاز دادن نباش همین جوری امتیاز رو درست بدن ما قانع هستیم من اسپانیا ایران رو یک بر صفر به نفع اسپانیا زدم ناراحت شدن که به نفع ایران نزدم امتیاز ندادن

 2. مشکات می گوید

  باسلام.امتیازدهی همه مراحل مثل همه یا از مرحله یک هشتم نهایی بیشتر میشه؟منظورم اینه ضریب داره؟

  1. عظیمی می گوید

   سلام، متاسفانه امتیازها و رتبه بنده مرتبا کاهش داشته، احساس میکنم اشتباهاتی در محاسبات وجود داره، لطفا بررسی کنید. ضمنا بنده از اپلیکیشن IOS استفاده میکنم و هیچ جا انتخاب تیم قهرمان رو نمیبینم، لطفا راهنمایی کنین. ممنون

 3. مشکات می گوید

  باسلام.دوستان واسه منم جا به جاشد امتیاز از دست دادم.کشورها رو طبق حروف الفبا چیدن واسه همین امتیاز از دست دادیم.حالا یکی بگه امتیاز مراحل آخر جام جهانی بیشتره؟منظورم اینه ضریب داره؟

 4. مرتضی62 می گوید

  آقا این چه وعضشه من نتیجه بازی ایران و اسپانیا رو ۱ بر صفر به نفع اسپانیا زدم چرا امتیاز ندادن آقا چرا حق خوری میکنین ۲۰۶ رو نمیخواین بدین خب یک کلمه بگین نمیدیم واللا😢

 5. بهروز می گوید

  منم چن تا از بازیا رو زدم که بعدا برعکس شده مثلا سه بر هیچ زدم فرانسه میبره پرو رو بعد بازی دیدم اپلیکیشن زده ۳ بر هیچ به نفع پرو

 6. امیر می گوید

  بابا اخه این چ وضعشهههههه
  ۲ امتیاز شرکت در پیش بینی کو پسسسسس

 7. علی قره داغی می گوید

  با سلام من یک صفر بازی نیجریه وایسلند رو به نفع نیجریه زدم دو امتیاز دادن

 8. علی می گوید

  سلام
  میشه تیم قهرمان جام جهانی رو تغییر داد؟
  تا چه زمانی این امکان وجود داره که نظرمون رو در مورد تیم قهرمان تغییر بدیم؟

  1. محمد قليزادع می گوید

   سلام
   نه اقاجان نمیشه تغییر داد تیم قهرمان رو
   اما تیم محبوب که هیچ خاصیت و امتیازی نداره میشه تغییر داد

 9. میلاد می گوید

  با سلام
  این اپلیکیشن چرا پشتیبانی نداره ؟
  من بازی اول ایران و بازی اول اروگئه رو درست پیش بینی کردم و برخلاف گفته عادل ادیت نشد!!!
  چرا اصلاح نمیشه؟!!!!

 10. حسین ابراهیم زاده می گوید

  برنامه تون خیلی چرته من تو نظرسنجی برده دو بر یک مکزیکو زدم ولی بازم رتبه ام پسرفت داست واقعن که .تقلب میخواین بکنین خوب از اول بگین شرکت نکنیم سه روزه پیشبینی درست میکنم و رتبه ام تنزل میکنه

 11. سحر می گوید

  انتخاب تیم قهرمان مهلت داره؟؟ تا چه مرحله ای میشه انتخاب کرد؟ یا اگه انتخاب کنیم میشه عوض کرد؟

 12. حمید می گوید

  آقا برنامه من بروز نمیشه ونتایج تغییری نمیکنه فقط امتیاز و رتبه آپدیت میشه لطفا راهنمایی کنید

 13. رسول می گوید

  سلام واقعا انصاف نیست اول جام جهانی که شروع شد چند تا از بازیها رو نتیجه شو جابجا کردن، من واقعاً از عادل فردوسی پور توقع نداشتم

 14. محسن می گوید

  سلام ما اسمسی ها نه می توانیم بازی های همزمان بگوییم نه تیم قهرمان ولی اپیلکشن ها چرا لطفاعادل باش اقاعادل جان مادرت

 15. حامد از کرمان می گوید

  باورکنید دارن حکش میکنن بعضیا راحت امتیاز خودشون رو بالا میبرن من بازی زدم ۱ هیچ ۲ امتیاز بیشتر ندادن

 16. ادهان می گوید

  سلام، آخه چرا رتبه پیامکی ها رو اعلام نمی کنین.

 17. مشکات می گوید

  با سلام.سحر جان و علی آقا، اوایل شروع بازی های جام جهانی انتخاب تیم قهرمان ۵۰ امتیاز داشت ولی بعد از اون شد ۳۰ امتیاز.الانم تیم قهرمان رو میشه تغییر داد ولی ۲۰ امتیاز کم میکنه.

 18. آرشا می گوید

  شرکت در مسابقه بصورت پیامکی هم هست.سوال اینجاست که نحوه شرکت در بازیهایی که بطور همزمان برگزار میشه چطوریه?!

 19. آرشا می گوید

  اونایی که اس ام اس،میدن بازیهای همزمان رو چطور باید پیش بینی کنن?!

 20. سعید می گوید

  قابلیت مدیریت بر چند سیم کارت و سوییچ بین چند سیم کارت نداره . مثلا گوشی دو سیم کارته داری یا با گوشی معمولی اس ام اس دادی و شرکت کردی (اصلا اس ام اسی نمیاد که چقدر امتیاز داری) اینجا سوییچ کنی ببینی امتیاز اون سیم کارتات چقدره.

 21. فرزانه عباسی می گوید

  باسلام
  ببخشید میخاستم بگم امتیازهای هفت امتیازی من ثبت نمیشه. بهم یا پنج امتیاز میده یا ده امتیاز. وقتی درست میزنم ده امتیاز میده ولی متاسفانه مثلا بازی پرو و استرالیا من یک صفر به صود پرو زدم بازی دو صفر شد من با یک تفاضل گل پیش بینی کردم اما پنج امتیاز دادید. این یک نمونش هست چندتا نتیجه اینطوری شده برام

  خوااااااهش میکنم لطفا رسیدگی کنید تا حق کسی ضایع نشه

  خواااااااااهش میکنم رسیدگی کنید.حق کسی ضایع نشه

  ۰۹۲۱۱۸۴۶۳۱۵

  1. مشکات می گوید

   سلام فرزانه جان. وقتی فقط بگی کدوم تیم میبره ۵ امتیاز میگیری. شما هم فقط بُرد رو صحیح گفتی. تفاضل گل یعنی اختلاف گل بین دو تیم.شما یک صفر زدی یعنی پیش بینی کردی پرو با یه گل بیشتر استرالیا رو میبره ولی نتیجه دو صفر شد.پرو با دو گل بیشتر استرالیا رو برد.

 22. بهزاد می گوید

  عزیزان از طریق لب تاپ نمیشه امتیازاتتو چک کنی

 23. هاجر می گوید

  آقا چرا قرعه کشی نمیشه؟!!!

 24. میثم می گوید

  سلام من اول جام همه رو پیش بینی کردم .پنج شش تا از پیش بینی هام جابجا شده الان تکلیف چیه به کی بگم.الان همون امتیاز ها رو تا صدر جدول کم دارم .
  اخه همه چیز باید تو ایران هردمبیل باشهههه
  لطفا رسیدگی کنید

 25. ترکان می گوید

  والا من به شماره موبایلی که دارم به قید قرعه یه ۱ ملیون جایزه بردم الان اسم اسامی رو هیچ جا نزدن و اینکه اصلا زنگم نزدن جالبه اصلا نه تو اپلیکیشن هست نه سایت پس ار کجا بدونیم درسته یا نه؟

 26. مهدی می گوید

  با سلام. امتیاز من اشتباه محاسبه شده. لطفا رسیدگی کنید

 27. كورش می گوید

  سلام اگر بازیهای مرحله حذفی به وقت اضافی بکشه نتیجه تا پایان ٩٠ دقیقه را باید پیش بینی کرد یا تا پایان ١٢٠ دقیقه را

 28. علی ذوالفقاری می گوید

  ببخشید من برنامه یک هشتم جام ۲۱ برا من بروز نشده و امروز دو بازی برگزار میشه ، خواهشمند مشکل برنامه را تا قبل بازی پرتغال و اروگوئه برطرف کنید تابتونیم تو نظر سنجی شرکت کنیم و حقمان ضایع نشده ، ممنون میشم .و یه سوال ار آقای فردوسی پور دارم تیم قهرمان را قبل نیمه نهایی یا فینال انتخاب کنیم ، امتیازش بهمان میده یا نه ، با تشکر منتظر جوابتون هستیم .

 29. علی ذوالفقاری می گوید

  ببخشید من برنامه یک هشتم جام ۲۱ برا من بروز نشده و امروز دو بازی برگزار میشه ، خواهشمند مشکل برنامه را تا قبل بازی پرتغال و اروگوئه برطرف کنید تابتونیم تو نظر سنجی شرکت کنیم و حقمان ضایع نشده ، ممنون میشم .

  1. امیرحسین می گوید

   برنامه به روز نشده نمیشه مرحله بعد پیش بینی کرد چرا!!

   1. ستاره می گوید

    برنامه رو پاک کنید ، دوباره نصب کنید

 30. iman می گوید

  نرم افزار هک شده
  یک عده حدود سی هزار نفر به صورت رندوم بعد از سوت پایان بهشون دسترسی اصلاح نتایج داده میشه

 31. بابک کمالی می گوید

  من چندین جا از جمله نظرات رو اپ در بازار گفتم چرا امتیاز اون نتایج ایران مراکش و اروگوئه مصر که برعکس ثبت کردین رو تصحیح نمی کنید. باز هم درخواست میکنم ۱۵ امتیاز تفاوت رو بخاطر رقابتی بودن برنامه بدین ، چند بار و چند شکل باید اعتراض کرد و هیشکی توجه نکنه ؟

 32. مصطفی می گوید

  قرعه کشی که از قبل شماره خودت رو مدونی و کامپیوتر قرعه کشی کنه کلا دروغ و کلاشیه ،کلاهبرداری هم هست هر عددی در بیاد کامپیوتر چندتا عدد میچرخونه هر شماره آی دلشون بخواد میاد بالا ،برنامه نویسیش ۳ دقیقه کار داره

 33. بابک کمالی می گوید

  سلام چند ساعت قبل پیام دادم لطفا اون ۱۵ امتیاز اروگوئه مصر و ایران مراکش (هر دو رو چپه ثبت کردین از اولی ۲ دادین که باس ۷ میگرفتم و از دومی ۴ دادین که باس ۱۴می گرفتم تفاوت میشه ۱۵ امتیاز) ، اولا خیلی ممنونم تنها جایی که خواهش کردم و ترتیب اثر داده شد شما بودین دمتون گرم ولی ولی این ۷ امتیاز بازی امشب آرژانتین فرانسه چی شد آخه ؟ 😭 لطفا این رو هم بررسی کنید

 34. کاظم نورایی می گوید

  سلام
  در صفحه اول قسمت شرکت در برنامه مال من صفر میباشد یعنی اینکه من اصلا شرکت نداشتم چون امتیازم بالای ۲۵۰ هسش…البته من از کشور عمان با این برنامه کار میکنم یعنی موقع نصب ایمیلم رو وارد کردم و کد از طریق ایمیل بهم ارسال شد میخواستم بدونم آیا پیش بینی های من هم ثبت میشه…ممنون

 35. ایرج می گوید

  امتیاز یک هشتم چجوری محاسبه میشه؟

 36. ستاره می گوید

  سلام ، اپلیکیشنو پاک کنید ،دوباره از نو دانلود کنید ، همه ایرادا برطرف میشه.فقط حتما قبل از دانلود نسخه قبلی رو از گوشیتون پاک کنید.

 37. نرگس نظری می گوید

  همه این قرعه کشی ها دروغه من که باورم نمیشه من فقط به خاطر سرگرمی و علاقه به فوتبال این اپلیکیشن رو نصب کردم و بازی ها رو پیش بینی میکنم.. شما مردم عزیز باور نکنید تمام قرعه کشی ها حداقل تو ایران دروغه

 38. محمود مصلح می گوید

  سلام به شما . بیشتر پیش بینی هایی که که تو مرحله گروهی و یک هشتم زده بودم تا بازیت پرتقال و اروگوئه درست بود نمی گم همش ولی خیلیش درست بود وای نگاه کردم دیدم اغلب برعکس ثبت شده واقعا سزانیست به احترامی که ما نسبت به برنامه گذاشتیم توهین شده با این وضعیت مدتهاست تو تمامه برنامه هات شرکت کردم واقعا با یه امید و رغبت و شو به خاصی شرکت کردم اما …. . فاصله بین حق و ناحق یه اشتباه یا سهلنگاری و بی توجهیه . واقعا امیدوارم هر کس نا خواسته امتیازش از بین رفته به حقش برسه .‌موفق باشید

 39. محمود مصلح می گوید

  سلام خسته نباشید .بازیه استرالیا فرانسه ،دانمارک استرالیا و نیجریه ایسلند .نمیدونم چرا برعکس خورده دقیقا درست زدم اما چند بار خواهش کردم رسیدگی کنید بازیهای دیگه هم بوده ولی اونهارو هر چند برعکس ثبت شده ولی اشتباه زده بودم اینارو گفتم چون دقیق گفتم و الان دقیقا رفته رو اعصابم شمارو به خدا بررسی بفرمائید ممنون .

 40. جوادفرهمند می گوید

  سلام
  من در تاریخ ۴/۹برنده یک میلیون شدم اما به من زنگ نزدن،واقعا سرکاریه؟
  ۰۹۳۸۳۳۵۳۳۸۶

 41. سارا می گوید

  باسلام
  لطفا امتیاز بازی بلژیک و ژاپن رو برای من محاسبه کنید.

 42. Amirr می گوید

  سلام . همین الان نفر اول ۳۷۸ امتیاز از ۶۵۰ امتیاز گرفته!!!!!!!یعنی نصف بیشتر بازیها رو دقیق پیش بینی کرده!!!!!!به نظر من که بعیده همچین چیزی!!!!نظر شما چیه؟یا وجود خارجی نداره همچین آدمی یا …… الله اعلم.

 43. حسین احمدی می گوید

  سلام وخسته نباشید من ازطریق پیام به ۲۰۰۰۲۰۱۸ در این پیش بینی شرکت میکنم با یک شماره دیگر ولی نمیدونم امتیاز من در این شماره چند هست شمارم ۰۹۳۹۸۳۶۱۶۸۷

 44. برنده ی 206 می گوید

  چگونه از اسامی برندگان و جوایزشان اطلاع پیدا کنیم؟

 45. جواد می گوید

  امتیازات پرحله یک چهارم نهایی به چه شکل اس؟؟

 46. سامان فولادوند می گوید

  شماره من جز ۱میلیونى ها بود کسى هم زنگى نمیزنه
  و هیچ سایتى هم اعلام نمیکنه لطفا راهنمایى کنید این سوال خیلى ها هستش

 47. حمید می گوید

  سلام این قسمت شرکت در برنامه برای چی هست؟
  مال من زده شرکت در برنامه ۱یعنی جی؟

 48. آر.کا می گوید

  سلام درصد تمام پیش بینی هارو بزنید، بعضیا دوست دارند پیشبینی ای بکنن که درصدش کمتر باشه تا در صورت درست بودن احتمال برنده شدنشون بیشتر باشه.

 49. عبدالله می گوید

  سلام برنامه مزخرفیه
  مگه دو نیمه وقت اضافی جزء بازی نیست
  پیش بینی کردم بازی روسیه و کرواسی ۲=۲
  ولی همون ۱=۱ نوشته تو برنامه

 50. سیداحمدحسینی می گوید

  شماره من برنده ۲۰۶ شده ولی هیچ خبری نیست- زنگ هم نزدن- سرکاریه!

 51. احمد می گوید

  شماره موبایل ۰۹۱۷۲۴۰۸۷۶۷ برنده یکی از سوالات این برنامه شده است ؟لطفا تماس بگیرید

 52. سیداحمدحسینی می گوید

  سلام و عرض ادب- بنده تو قرعه کشی برنده خودرو ۲۰۶ شدم- ولی متاسفانه هیچ تماسی با بنده نگرفتن!!!! همش الکی بود!!! از جایزه خبری نیست😟😟😟

 53. ایمان می گوید

  با سلام . خاستم بگم عادل فردوسی پور و همکاران چند میلیون بیننده رو سرکار گذاشتن.. هیچ جایزه ای در کار نیس… قبل از بازی فینال امتیاز برترین شرکت کننده این پیش بینی ها ۴۶۵ بود که اگر این نفر تمام ۲۰ امتیاز بازی فینال و ۵۰ امتیاز پیش بینی قهرمان رو کسب میکرد سقف امتیازات ۵۳۵ می شد..اما با کمال تعجب شرکت کننده ای که حتی جز سه نفر برتر قبل از فینال نبود با ۵۳۶ امتیاز بعد از فینال اول شد…که نشان میدهد این شخص وجود خارجی ندارد و توسط خودشون وارد شده…و از تمام صفحات مربوطه جهت مدرک اسکرین شات گرفتم….

 54. سعیدمهرجو می گوید

  یه مشت دزد جمع شدید مردموسرکار گذاشتتیدولی اینوبدونیداگه خیلی زرنگ باشیدمیتونیدسربشرو کلاه بزاریداون بالا کسی هست.بنده هزارمشکل دارم وبایدپول فرض بگیرم وحدس بزنم به امید اینکه شایداسمم دربیادوخودمووزندگیمونجات بدم. بعدشمایی که ازراه امسال من ثروتمنددارید میشیدزورداره بهتون ۱درصداونوغریبه ای ببره بخدا ازته دلم میسپارمتون که اکه ۱کلمه ازحرفاتون دروغه ازش نخوریدوبطرزوحشتناکی گرفتاربشید.بدانیدخداناظراعمالمان است به کن حلال قانع باشی بهتره همه حرام است

 55. سعیدمهرجو می گوید

  ۴تاازپبس بینی هفته دوم جام خلبج فارس و هم برام نزدیدبماندخیلی حقموخوردیدبنده توجام جهاتی بیشترین امتیازواوردم ولی اسم یکی دیگه اول بود

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم