جزئیات کامل از پیش فروش جدید محصولات ایران‌خودرو به مناسبت عید فطر 97

به گزارش آی‌تی‌رسان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو که در روزهای قبل خبر از شروع فروش فوری و ویژه خود داده بود اطلاعیه جدیدی مبنی بر پیش فروش محصولاتش صادر کرد که برخلاف وعده‌های این شرکت بوده و مشتریان صرفا می‌توانند به صورت مشارکتی و با موعد یکساله از محصولاتش خرید کنند!

طبق این بخشنامه مشتریان می‌توانند از سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 13 درصد استفاده کرده و عجیب‌تر اینکه موعد تحویل خودروها اردیبهشت تا تیرماه سال آینده خواهد بود! این تصمیم گیری در حالی است که معمولا رویه خودروسازان برای فروش مشارکتی با سود و شرایط بسیار بالاتر است.

ایران‌خودرو

پژو ۴۰۵ بنزینی با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ بهینه با پیش پرداخت 21 میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

پژو ۴۰۵ دوگانه سوز  با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ با پیش پرداخت 19 میلیون و 800 هزار تومان به مشتریان فروخته می‌شود.

پژو ۴۰۵ دوگانه سوز  با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ با پیش پرداخت 20 میلیون و 900 هزار تومان به مشتریان فروخته می‌شود.

پرشیا آخرین قیمت محصولات ایران‌ خودرو در بهار 97 اعلام شد

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و سیستم اخطار سرقت و یورو۴ بهینه با پیش پرداخت 24 میلیون و 600 هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو۴ بهینه با پیش پرداخت 24 میلیون و 500 هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس سال دوگانه سوز با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو۴ با پیش پرداخت 25 میلیون و 500 هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو-206 آخرین قیمت محصولات ایران‌ خودرو در بهار 97 اعلام شد

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و یورو۴ بهینه با پیش پرداخت 21 میلیون و 800 هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو۴ بهینه با پیش پرداخت 25 میلیون و 200 هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو ۲۰۶ صندوقدار وی ۸ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو ۴ بهینه با پیش پرداخت 25 میلیون و 700 هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو-207 آخرین قیمت محصولات ایران‌ خودرو در بهار 97 اعلام شد

پژو ۲۰۷ دنده دستی جدید با پیش پرداخت 28 میلیون و 300 هزار تومان فروخته می‌شود.

سمند آخرین قیمت محصولات ایران‌ خودرو در بهار 97 اعلام شد

سمند ال‌ایکس سال بنزینی مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ بهینه با پیش پرداخت 20 میلیون و 200 هزار تومان فروخته می‌شود.

سورن ELX جدید توربوشارژ با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ با پیش پرداخت 23 میلیون تومان فروخته می‌شود.

رانا-LX آخرین قیمت محصولات ایران‌ خودرو در بهار 97 اعلام شد

رانا LX ایران‌خودرو با تریم مشکی و یورو ۴ بهینه با پیش پرداخت 23 میلیون و 600 هزار تومان فروخته می‌شود.

دنا آخرین قیمت محصولات ایران‌ خودرو در بهار 97 اعلام شد

دنا با کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم مشکی و یورو۴ با پیش پرداخت 28 میلیون و 200 هزار تومان عرضه می‌شود.

دنا با کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم دو رنگ و یورو۴ با پیش پرداخت 28 میلیون و 200 هزار تومان عرضه می‌شود.

H30-Cross آخرین قیمت محصولات ایران‌ خودرو در بهار 97 اعلام شد

H30 Crossدنده اتوماتیک با تریم تیره و چهار کیسه هوا و استاندارد آلایندگی یورو۴ با پیش پرداخت 30 میلیون تومان فروخته می‌شود.

لازم به ذکر است قیمت قطعی محصولات در زمان صدور دعوتنامه خواهد بود و مشتری می‌بایست پس از کسر سود اشتراک، مابه‌التفاوت اعلامی را برای دریافت خودرو واریز نماید.

 

2 دیدگاه
  1. محمد می گوید

    به نظر من که ایرانخودرو میخاد محصولاتشو با قیمت فعلی قالب کنه به مردم شریف لطفا نخرید ماشین صفر نخرید

  2. بابک می گوید

    مافیا ی خودرو در ایران غارت می کند، تابع هیچ قانونی نیست،

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم