امکان پرسیدن سوال و پاسخ بدون محدودیت در راه استوری‌های اینستاگرام

استوری اینستاگرام ویژگی‌های زیادی ازجمله گذاشتن یک ایموجی بزرگ در تصویر برای نشان دادن احساس یا پرسیدن یک سؤال و نظرسنجی دارد که بینندگان و فالورهای یک کاربر می‌توانند به آنها پاسخ دهند. اما اکنون بعضی از کاربران گزارش داده‌اند که می‌توانند عکسی یا مطلبی را در استوری خود قرار دهند و یک سؤال بپرسند و فالورهای آنها می‌توانند پاسخی به این سؤال دهند که در تعداد لغت محدودیت ندارد. هرچند که همه کاربران این شبکه اجتماعی این ویژگی را گزارش نداده‌اند و باید چنین فرض کنیم که شاید یک ویژگی در دست اقدام باشد و برای همه در آینده قابل‌دسترسی شود.

رشد و توسعه و فراگیر شدن شبکه اجتماعی اینستاگرام به‌گونه‌ای است که آن چیزی نزدیک به 100 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده که به‌عبارت‌دیگر 100 برابر زمان بیشتر از فیس‌بوک در سال 2012 برای ارسال و گذاشتن عکس و مدیا در آن سپری می‌شود. ماه گذشته (میلادی) شبکه اجتماعی اینستاگرام برنامه و پلتفرم جدید IGTV را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا 60 دقیقه در آن کلیپ قرار دهند. هم‌اکنون نیز اینستاگرام برای کاربران iOS ویژگی اضافه کردن موزیک به استوری را قرار داده که البته سرانجام این ویژگی برای اندروید نیز ارایه خواهد شد.

همچنین ماه گذشته میلادی اینستاگرام اعلام کرد که ماهیانه 100 میلیون کاربر فعال به آن اضافه می‌شوند که البته ارزش هر کاربر در حدود 100 دلار است. به لطف اضافه شدن ویژگی‌ها و خصوصیات مهم و جذاب، شبکه اجتماعی اینستاگرام از فیس‌بوک (که پدر خودش است) سریع‌تر رشد می‌کند. بررسی و تحلیل در ماه گذشته (میلادی) نشان داد که این شبکه اجتماعی با نرخ افزایشی 5 درصد در سه ماه، به‌سرعت رو به افزایش است. توجه کنید که فیس‌بوک کاربرانش با نرخ 3.14 درصد در سه ماه افزایش می‌یابند. این امر نشان می‌دهد که واقعا یک جایگزین قوی برای فیس‌بوک است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. ریحانه می گوید

    چرا من اینستاگرامم رو آپدیت میکنم بازم استیکرای استوریم نمیاد
    مثلا گزینه سوال پرسیدم ، اون گزینه دو تایی که میتونیم بله یا خیر دوستان رو بفهمیم ، یا اون درجه شکلک هیچ کدومو من ندارم ؟☹️

    موافقم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان