رندرهای رسمی گلکسی نوت ۹ منتشر شد؛ شباهت زیاد به برادر بزرگ‌تر!

نهم اگوست سامسونگ به صورت رسمی از گلکسی نوت ۹ رونمایی خواهد کرد. تا آن روز و هنگامی که نسل جدید فبلت‌های شرکت کره‌ای معرفی شود، مطمئنا موارد ناچیزی برای غافلگیری کاربران باقی خواهد ماند؛ چرا که تا به حال تصاویر زیادی از این هندست منتشر شده است و در خصوص ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن نیز اخبار و شایعات فراوانی به گوش رسیده است. امروز شاهد انتشار تصاویری از طرف Android Headlines بودیم که در آنها ادعا شده این رندرها نسخه نهایی گلکسی نوت ۹ را نشان می‌دهند.

Samsung-Galaxy-Note-9-official-render-lea-0444 رندرهای رسمی گلکسی نوت 9 منتشر شد؛ شباهت زیاد به برادر بزرگ‌تر!

در این تصاویر گلکسی نوت ۹ تنها قسمت جلویی گوشی نمایش داده شده است. همانطور که پیش‌بینی می‌شد با حضور صفحه نمایش ۶.۳ اینچی سوپر امولد، در نگاه اول شباهت خیره‌کننده این دستگاه با نسل پیشین خود، یعنی گلکسی نوت ۸ در خاطر بیننده تداعی می‌شود. با این زاویه دید هر دو دستگاه تقریبا یکسان به نظر می‌رسند و حتی جای قرارگیری دکمه‌های فیزیکی کناره‌های دستگاه نیز تا حدودی مشابه است.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شد، گلکسی نوت ۹ دارای ابعاد ۱۶۱.۹ در ۷۶.۳ در ۸.۸ میلی‌متر خواهد بود؛ تقریبا کوتاه‌تر و عریض‌تر از نوت ۸ با ابعاد ۱۶۲.۵ در  ۷۴.۸ در ۸.۶ میلی‌متر. در بالا تصویر این دو گوشی، سمت چپ نوت ۹ و سمت راست نوت ۸ در کنار هم قرار گرفته است.

انتظار می‌رود پرچم‌دار جدید سامسونگ دارای دوربین دوگانه باز طراحی شده‌ای از همان نسل پیشین خود باشد. گذشته از طراحی، نوت ۹ در بسیاری از بخش‌ها تفاوت‌های زیادی با برادر بزرگ‌تر خود خواهد داشت؛ از جمله استفاده از پردازشگر اسنپدراگون ۸۴۵، باتری با ظرفیت بیشتر و قلم هوشمند بهبودیافته.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم