بلک‌بری مدل‌ ارزان‌قیمت KEY2 را با عنوان KEY2 Lite عرضه می‌کند

گوشی بلک‌بریKEY2  ماه گذشته رونمایی شد و درحالی‌که در مقایسه با مدل قبلی خود بهبودهای چندان زیادی پیدا نکرده بود، اما خیلی‌ها از قیمت ۶۴۹ دلاری آن‌ شوکه شدند. هرچند این قیمت هنوز تایید نشده اما به نظر می‌رسد که بلک‌بری مشکلاتی درباره قیمت این گوشی داشته باشد و به‌همین خاطر یک ورژن ارزان‌تر از این هندست را آماده کرده است.

افشاگری‌های اخیر ایوان بلس نشان‌دهنده یک هندست جدید به نام KEY2 Lite است. در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره آن وجود ندارد، اما بلس گفته است که گوشی جدید دارای همان فرم‌فکتورKEY2  بوده و در سه رنگ قرمز، آبی و مسی ارایه خواهد شد.

هرچند هنوز هیچ چیز تایید نشده است، اما عنوان Lite می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که هندست جدید احتمالا با مشخصات پایین‌تری نسبت بهKEY2  عرضه شود و یا اینکه برخی قطعات داخل آن به‌منظور پایین آوردن قیمت، تغییر کرده باشد. اگر این‌گونه باشد، کسانی که علاقمند بهKEY2  بودند اما به خاطر قیمت بالای آن، عقب نشستند حالا شاید گزینه‌ای برای انتخاب داشته باشند.

فعلا باید منتظر ماند و دید بلک‌بری چه چیزی در آستین خود دارد. شاید این هندست در نمایشگاه IFA برلین که حدود یک ماه دیگر برگزار می‌شود معرفی گردد.

منبع neowin

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم