معرفی و دانلود اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam)؛ از بارداری تا بچه‌داری با اپ!

من مامانم (ManMamanam) از جمله اپلیکیشن‌های حوزه زنان، زایمان،تربیت فرزند است که توانسته با جذب کاربران زیاد و حضور فعال در زمینه‌های مختلف و مرتبط، جایگاه ویژه‌ای را در بین بانوان ایرانی پیدا کرده و حالا به یک منبع بزرگ به منظور استخراج محتوای مرتبط با زنان تبدیل شود.

اپلیکیشن من مامانم

البته ناگفته پیداست که اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam) همه آن‌چیزی نیست که شاید بانوان این سرزمین به آن احتیاج دارند و دارای اشکالاتی است که در این بررسی به آن‌ها خواهیم پرداخت ولی در حالت کلی و با توجه به مقایسه‌ای که بین دیگر اپ‌های موجود در این زمینه انجام شده است، کلیت این برنامه “خوب” ارزیابی شده و پیشنهاد می‌کنیم در کنار سایر منابع اطلاعاتی خود، از این برنامه اندرویدی نیز بهره‌مند شوید.

اپلیکیشن من مامانم

دسته‌بندی گروه‌های گفتگو

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های موجود در اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam) بخش گروه‌هایی است که بانوان را برای مراجعه به یک گروه اینترنتی در پیام رسان‌های دیگر بی‌نیاز می‌کند و عملا به جای هدایت کاربر به یک اپلیکیشن مسنجر، مسئولین من مامانم با تدبیر مناسب، یک محیط گفتگوی کاربرپسندی را ایجاد کرده و دسته بندی‌های مختلفی را برای آن تدارک دیده‌اند که بانوان محترم امکان انتخاب هر کدام از آن‌ها را دارند و از حضور افراد هم نظر و کارشناسان بهره‌مند می‌شوند.

گفتگو با سایر کاربران با امکانات کامل

از دیگر ویژگی‌های قابل ذکر در مورد جامعه مجازی اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam)، امکانات گفتگوی این برنامه است که تقریبا چیزی از محیط گفتگوی پیام رسان‌های موجود کم نداشته و کاربر هر آن‌چیزی که برای یک گفتگوی گروهی نیاز دارد در اختیار خواهد داشت.

مطالب چندرسانه‌ای در اپلیکیشن من مامانم

یکی دیگر از قابلیت‌های خوب موجود در این اپ اختصاصی بانوان، محتوای متنوعی است که در آن تعبیه شده و از جمله این محتواها، مطالب چندرسانه‌ای است که اغلب به صورت اختصاصی از سوی مسئولین من مامانم منتشر می‌شود و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

با توجه به داخلی بودن سرورهای این اپ، سرعت لود ویدیوها بسیار خوب بوده و طبق بررسی‌های انجام شده حتی ترافیک مصرفی نیز شامل تخفیف می‌شود.

دانستنی‌های مادرانه؛ فراتر از انتظار

در بخش دانستنی‌های مادرانه می‌توان به انبوهی از اطلاعات رسید که قطعا برای هر فردی با هر سطحی از اطلاعات جالب توجه خواهد بود چرا که مجموعه جمع‌آوری شده در این اپلیکیشن بسیار کامل و جامع بوده و البته بدیهی است که جای پیشرفت هم دارد.

جستجوی حرفه‌ای و کامل

قطعا وجود این آپشن در اپلیکیشن‌ها یک امکان کاملا طبیعی است ولی برای اپلیکیشنی با این موضوع فعالیت شاید این امکان، بیش از پیش به چشم می‌آید. جستجوگر اپ من مامانم (ManMamanam) بسیار کامل و سریع بوده و نتایج آن نیز به نتیجه دلخواه کاربر نزدیک است.

مجله‌های اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam)؛ خلاقانه و مفید

از دیگر بخش‌های موجود در این اپلیکیشن، بخشی است که به عنوان مجله نامیده شده و در آن مجلات گوناگونی وجود دارد. کاربر در این بخش به راحتی به محتوای نشریات گوناگون دسترسی داشته و به صورت دسته بندی شده به جزئیات هر مجله دست پیدا می‌کند. آن چیزی که در این بخش جلب توجه می‌کند، انتخاب نوع مجلاتی است که اولا با موضوع کلی اپ هم‌خوانی داشته و دوما محتویات آن‌ها مکمل بسیار خوبی برای سایر محتواهای برنامه است.

تعاملی بودن و همراهی مخاطب با بخش‌های گوناگون

از دیگر ویژگی‌های قابل ذکر پیرامون این اپ اندرویدی می‌توان به تعاملی بودن آن اشاره کرد که کاربر در سرتاسر برنامه قابلیت درج نظر و رای دادن را داشته و عملا با بحث و نظرهایی که پیرامون یک مقاله، یک ویدیو و… انجام می‌پذیرد، محتوای موجود تکمیل شده و اطلاعات بیشتری را در اختیار دیگر کاربران قرار می‌دهد.

رابط کاربری اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam)؛ کاربرپسند زنانه!

شاید انتخاب تیتر زنانه برای این اپلیکیشن و رابط کاربری آن بهترین چیزی است که در اولین نگاه متوجهش می‌شویم. استفاده از رنگ‌های صورتی، قرمز، فیروزه‌ای و آبی هر آن‌چیزی است که هر نگاهی را به سمت و سوی دنیای زنانه سوق می‌دهد. اگر این رنگ‌ها در کنار تصاویر کارتونی، سنتی و… دختران و زنان قرار بگیرد، قطعا این پازل را تکمیل کرده و به موفقیت طراح رابط کاربری این اپلیکیشن رای می‌دهد.

کار با بخش‌های گوناگون اپ من مامانم (ManMamanam) بسیار آسان بوده و پیچیدگی خاصی در دسترسی به محتواهای مختلف دیده نمی‌شود. منوی پایینی این برنامه بسیار واضح بوده و هر کاربری با هر سطح دانش فنی را به استفاده روان از این اپ سوق می‌دهد.

گفتگو با متخصصین با هزینه بسیار ارزان!

شاید برای بسیاری از افراد در شهرهای مختلف دسترسی به متخصصین و پزشکان بسیار سخت بوده و یا حتی غیرممکن باشد. به طور مثال در نقطه‌ای از کشور هستید که برای دسترسی به یک پزشک می‌بایست ده‌ها کیلومتر رانندگی کنید.

برای دوستانی که شاید شبهه وجود اینترنت در چنین جایی را مطرح کنند، جاده تهران-مشهد را مثال می‌زنیم که به اینترنت 4G مجهز است.

در این شرایط به راحتی با پرداخت هزینه اندک می‌توانید با متخصصین گوناگون صحبت کنید و مشاوره لازم را دریافت نمایید. در این بخش مشاورینی در موضوعات: کودک، خانواده، مامایی، دارویی، تغذیه و سلامت مادران وجود دارد که در هر بخش نیز بیش از یک پزشک برای پاسخگویی وجود دارد.

شما برای مشاوره با متخصص دو راه پیش رو دارید که اولین راه تماس با اوست که به صورت دقیقه‌ای محاسبه شده و هزینه‌ای در حدود 1000 تا 2000 تومان دارد و راه دوم چت با متخصص است که هزینه حدود 5 هزار تومانی برای شما خواهد داشت. شما برای دسترسی به این بخش‌ها می‌بایست ابتدا حساب کاربری را خود را از بخش تنظیمات شارژ کنید.

نقاط ضعف:

به طور کلی نقاط ضعف این اپلیکیشن بیش از آنکه به صورت فنی قابل بررسی باشد، از کمبودهایی است که در آن دیده می‌شود که برای بهبود خدمات در ادامه اشاره می‌نماییم:

 • در اپ من مامانم (ManMamanam) عدم حضور متخصصین گوناگون مورد نیاز بانوان یکی از ضعف‌های بزرگ محسوب می‌شود. به طور مثال شاید حضور 24 ساعته یک پزشک عمومی و یا متخصص داخلی (طبیعتا شیفتی)، اعتبار بیشتری به این اپلیکیشن می‌بخشید.
 • تلاش چندین باره ما برای ثبت نام با شماره ایرانسل بی‌ثمر بود و در آخر مجبور شدیم با شماره همراه اول ثبت نام کنیم!
 • عدم وجود اطلاعاتی از پزشکان و متخصصین حاضر و یا معرفی برای مراجعات حضوری. این اشکال از آنجایی مطرح می‌شود که اپ‌های مشابه در این زمینه اطلاعات بسیار کاملی را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند.

اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam)

دسترسی‌های این اپلیکیشن در تلفن همراه شما:

 • خواندن وضعیت گوشی
 • نوشتن بر روی حافظه گوشی
 • خواندن حافظه گوشی
 • دیدن وضعیت شبکه
 • اینترنت
 • دریافت پیامک
 • ارسال نوتیفیکیشن
 • بیدار نگه داشتن دستگاه
 • لرزش دستگاه
 • ضبط صدا
 • دریافت خبر بوت شدن دستگاه

دانلود اپلیکیشن من مامانم (ManMamanam)

پیام بگذارید