جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد ۹۷ اعلام شد

گروه خودروسازی ایران‌خودرو جدیدترین قیمت محصولاتش را اعلام نمود که از نکات جالب این لیست قیمت حذف لیست قیمت تندر ۹۰ و سوزوکی گرند ویتارا و محصولات پژو بوده که به نظر می‌رسد به زودی می‌بایست شاهد آب رفتن هر چه بیشتر این لیست باشیم!

قیمت محصولات ایران خودرو

arisun-1 جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

وانت آریسان دوگانه سوز با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ با قیمت ۳۱ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

slx جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

پژو ۴۰۵ بنزینی با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۲ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

پژو ۴۰۵ دوگانه سوز  با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ با قیمت ۳۴ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان به مشتریان فروخته می‌شود.

پژو ۴۰۵ اس‌ال‌ایکس ۱۶ سوپاپ بنزینی با موتور تیو۵ و ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

پرشیا جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و سیستم اخطار سرقت و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۰ میلیون و ۷۷۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۰ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس سال دوگانه سوز با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو۴ با قیمت ۴۲ میلیون و ۲۴۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس LX با موتور ۱۶سوپاپ تیو۵ مالتی پلکس و ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و هندزفری و ایموبیلایزر و ترمز چرخ‌های عقب دیسکی و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۲ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو پارس LX با موتور ۱۶ سوپاپ تیو۵ با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و هندزفری و ایموبیلایزر و ترمز چرخ‌های عقب دیسکی و سیستم اخطار سرقت و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۲ میلیون و ۶۶۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس اتوماتیک سال با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و ایموبیلایزر و یورو۴ با قیمت ۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو-206 جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۶ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۱ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو ۲۰۶ صندوقدار وی ۸ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۲ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو-207 جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

پژو ۲۰۷ دنده دستی جدید با قیمت ۴۷ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک با قیمت ۵۴ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

سمند جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

سمند ال‌ایکس سال بنزینی مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۳ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

سمند ال‌ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۳۶ میلیون و ۸۲ هزار تومان فروخته می‌شود

سمند ال‌ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با مخزن ۱۰۰ لیتری و کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۳۶ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان عرضه می‌شود.

سمند ال‌ایکس EF7 بنزینی با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۳۴ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

سورن ELX جدید با موتور EF7 بنزینی و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ با قیمت ۴۱ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

سورن ELX جدید توربوشارژ با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ با قیمت ۴۲ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

تندر-90 جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

طبق اطلاعیه جدید ایران‌خودرو تولید این خودرو متوقف شده و مشتریان طرح‌های قبلی و متقاضیان جدید می‌توانند از خودروی اچ۳۰ کراس این گروه خودروسازی استفاده نمایند.

رانا-LX جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

رانا LX ایران‌خودرو با تریم مشکی و یورو ۴ بهینه با قیمت: ۳۹ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

دنا جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

دنا با کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم مشکی و یورو۴ با قیمت ۴۶ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

دنا با کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم دو رنگ و یورو۴ با قیمت ۴۶ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

دنا پلاس با کیسه‌های هوای راننده و سرنشین و جانبی و یورو۴ با قیمت ۵۳ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

دنا پلاس توربو شارژ با کیسه‌های هوای راننده و سرنشین و تریم مشکی و یورو۴ با قیمت ۵۸ میلیون و ۸۸ هزار تومان توسط ایران‌خودرو عرضه می‌گردد.

هایما-اس-7 جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

هایما اس ۷ توربو دنده اتوماتیک با کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و تریم تیره و یورو۵ با قیمت ۱۰۴ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

هایما اس ۵ توربو دنده اتوماتیک با کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای، تریم تیره و یورو۵ با قیمت ۹۸ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان توسط ایران‌خودرو عرضه می‌شود.

H30-Cross جدیدترین قیمت محصولات ایران‌خودرو در مرداد 97 اعلام شد

H30 Crossدنده اتوماتیک با تریم تیره و چهار کیسه هوا و استاندارد آلایندگی یورو۴ با قیمت ۵۰ میلیون و ۴ هزار تومان فروخته می‌شود.

1 دیدگاه
  1. سعید می گوید

    سلام به نظر من دلیل گرونی محصولات خود خودرویی ها هستن چون میان خودرو را با تحویل یکساله به مشتری میدن تحویل خودرو از سی روز کاری رسید به یکسال من پولشم دارم ولی نمیخرم دلال بازی هم حدی داره

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم