اطلاعات جدیدی در رابطه با ال‌جی V40 ThinQ فاش شد!

ال‌جی علی‌رغم اینکه امسال سه پرچمدار جدید ارایه کرده، اما به احتمال زیاد پاییز امسال از پرچمدار چهارمی هم با عنوان V40 ThinQ رونمایی خواهد کرد. با اینکه انتظار معرفی آن برای ماه سپتامبر می‌رود، به‌تازگی اسناد جدیدی فاش گردیده که جزییات بیشتری از این گوشی در اختیار ما قرار می‌دهد؛ این مشخصات عکس آن چیزهایی است که قبلا در مورد V40 ThinQ شایع شده بود.

اگر از کدنام این محصول شروع کنیم، به‌جای کدنام شایع شده «storm»، کدنام اصلی گوشی «judypn» است که در سه نسخه مختلف با شماره مدل‌های LM-V400N، LM-V4005N و LM-V409N  ثبت گردیده‌ است (این شماره‌ها در ادامه استراتژی نام‌گذاری پرچمدارن ال‌جی است). دستگاه مذکور ظاهرا مانند ال‌جی V30 از نمایشگر POLED بهره می‌برد. اما برخلاف دستگاه‌های قبلی سری V، به نظر می‌رسد که V40 ThinQ همانند G7 ThinQ دارای یک بریدگی در بالای گوشی نیز هست. با رزولوشن ۳۱۲۰ در ۱۴۴۰ پیکسلی نمایشگر، پنل به کار رفته در آن باید بلندتر از نسبت ۱۸:۹ استفاده شده در دستگاه‌های V30 باشد. همچنین این گوشی دارای دکمه گوگل اسیستنتی است که در G7 ThinQ نیز از آن بهره گرفته شده بود.

در بُعد سخت‌افزاری، ظاهرا همان اسنپ‌دراگون ۸۴۵ در داخل دستگاه حضور دارد، اما در مورد ترکیب حافظه‌ها اطلاع دقیقی در دست نیست. در رابطه با دوربین‌ها، پیش‌تر شایع شده بود که پرچمدار بعدی ال‌جی به سه دوربین در قاب پشت مجهز خواهد بود، که این موضوع با سند فاش شده تطابق ندارد. در لیست جدید تنها به یک دوربین سلفی و دو دوربین در پشت اشاره شده است.

علاقه‌مندان ال‌جی V40 ThinQ می‌توانند امیدوار باشند که دستگاه ماه آینده در رویداد خاصی معرفی گردد که برای جلب توجه بیشتر رسانه و دور کردن توجهات از رونمایی محصولاتی از اپل، هواوی و گوگل تدارک دیده شده است.

منبع phonearena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم