با ابزار جدید فیس‌بوک و اینستاگرام بر میزان فعالیت خود در این شبکه‌های اجتماعی نظارت کنید

فیس‌بوک و اینستاگرام ابزارهای جدیدی معرفی کرده‌اند تا کاربران بتوانند بر فعالیت خود در این شبکه‌های اجتماعی نظارت کنند.

در هر دو برنامه، با مراجعه به بخش تنظیمات و در پنل Your Activity شاهد یک گراف ستونی برای میزان فعالیت خود در یک هفته اخیر، بیشترین حضور و همچنین میانگین روزانه خواهید بود. اگر به‌تازگی تصمیم گرفته‌اید که ساعات کمتری را صرف این دو شبکه اجتماعی کنید، می‌توانید با تعیین سقف روزانه، یادآوری‌های لازم را در این زمینه دریافت نمایید.

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به نوتیفیکیشن اپلیکیشن‌ها حساسیت دارید، با توجه به این‌که در قابلیت جدید امکان غیرفعال کردن یادآوری‌ها وجود ندارد، به تنظیمات اپلیکیشن فیس‌بوک و اینستاگرام در دستگاه اندرویدی خود مراجعه کرده و اعلان‌های هر دو آن‌ها را به‌کلی میوت کنید. البته نگران نباشید، چرا که با باز کردن برنامه، همه نوتیفیکیشن‌ها را در پنل مربوطه مشاهده خواهید کرد.

gsmarena_003 با ابزار جدید فیس‌بوک و اینستاگرام بر میزان فعالیت خود در این شبکه‌های اجتماعی نظارت کنید  gsmarena_004 با ابزار جدید فیس‌بوک و اینستاگرام بر میزان فعالیت خود در این شبکه‌های اجتماعی نظارت کنید  gsmarena_002 با ابزار جدید فیس‌بوک و اینستاگرام بر میزان فعالیت خود در این شبکه‌های اجتماعی نظارت کنید

منبع gsmarena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم