چگونه مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام را حل کنیم؟

اگر به هر دلیلی با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید، در این مطلب راه حل جامع برای رفع تمامی ارورها را به شما یاد می‌دهیم.

اینستاگرام طی دو سال اخیر تغییرات بنیادی فراوانی داشته که باعث شده مشکلات ریز و درشتی برای این پلتفرم به وجود بیاید. نحوه مقابله با انتشار مطالب ممنوعه، قانون کپی رایت، سخت گیرانه‌تر شدن قانون دیسیبل شدن اکانت و آپدیت‌های فراوان و اضافه شدن ویژگی‌های جدید به اینستاگرام از طرفی باعث شده تا قابلیت‌های جذاب جدیدی هم به اینستاگرام اضافه شود و قوانین این شبکه اجتماعی مانند انتشار محتوای نامناسب و امکان استفاده از محتوای تولیدی دیگران و کپی کردن آن به طور جدی‌تر اجرا شود.

اما در عین حال ایجاد تغییرات گسترده موجب می‌شود تا ایرادات و اصطلاحا باگ‌هایی در بخش‌های مختلف این پلتفرم به وجود بیاید که استفاده کاربران از اینستاگرام را دچار چالش کرده و ایرادات بعضا غیرمنطقی زیادی از عملکرد کاربران گرفته می‌شود.

نتیجه تمام این ایرادات با هر دلیلی خروج ناگهانی از اینستاگرام است، تفاوتی ندارد شما چه خطایی انجام داده‌اید و به چه طریق قوانین اینستاگرام را زیر پا گذاشته‌اید، حتی ممکن است اینستاگرام به اشتباه حساب شما را به عنوان یک حساب کاربری متخطی بشناسد اما در هر حال اگر با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید، یعنی مشکلی وجود دارد که باید آن را رفع کنید.

خروج ناگهانی از اینستاگرام 4 دلیل عمده دارد:

 • مشکلات نرم‌افزاری تلفن همراه یا برنامه
 • اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده
 • با ارور Couldn’t Refresh Feed مواجه هستید
 • حساب شما دیسیبل شده است

در ادامه تمامی موارد بالا را بررسی می‌کنیم تا شما به خوبی متوجه شوید که چرا با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید و البته راه حل این مشکل چیست؟ با ادامه این مقاله همراه آی‌تی‌رسان باشید:

 

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای حل مشکلات اینستاگرام می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

 

از نسخه وب وارد حساب خود شوید

اولین کار آن است که از طریق مرورگر خود وارد نسخه وب اینستاگرام بشوید. برای این کار باید در مرورگر آدرس سایت اینستاگرام را وارد کنید و از همان جا لاگین کنید. اگر به راحتی در اینستاگرام لاگین شدید و دیگر مشکل خروج ناگهانی از برنامه وجود نداشت یعنی ایراد کار از اپلیکیشن یا تلفن همراه شماست و حساب اینستاگرام‌تان هیچ مشکلی ندارد.

مشکلات نرم‌افزاری تلفن همراه یا برنامه

شایدی مشکل شما از طرف برنامه نباشد و ایرادی است که به دلیل آپدیت نکردن یا قدیمی بودن سیستم عامل گوشی به وجود آمده است. در این حال باید موارد گفته شده در ادامه را انجام دهید تا مشکل نرم‌افزاری اینستاگرام حل شود.

اینستاگرام را آپدیت کنید

همانطور که گفتیم اینستاگرام به طور مداوم آپدیت‌های جدیدی ارائه می‌دهد و به همین دلیل ممکن است نسخه‌های قدیمی‌تر این برنامه برخی ایرادات داشته باشند، به این ترتیب اولین کار آن است که اینستاگرام خود را آپدیت کنید.

خروج ناگهانی اینستاگرام

کش را پاک کنید

دومین راه حل برای رفع مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام آن است که کش برنامه را پاک کنید. با این کار دیتا‌های ذخیره شده از طرف برنامه پاک می‌شود، معمولا در 80 درصد موارد با پاک کردن کش مشکلات مزاحم این برنامه رفع خواهد شد.

به این منظور در گوشی‌های اندرویدی از قسمت تنظیمات گوشی به بخش Apps یا برنامه‌ها رفته و اینستاگرام را انتخاب کنید. سپس در منوی به نمایش درآمده گزینه Clear Cash یا Clear Data را انتخاب کنید. در ادامه وارد اینستاگرام شوید و ببینید آیا مشکل رفع شده یا خیر! برای آیفون‌های اپل باید یک‌بار اپلیکیشن اینستاگرام را به صورت کامل حذف و سپس دوباره آن را نصب کنید.

برنامه را حذف و مجددا نصب کنید

برخی مشکلات با پاک کردن کش نیز درست نمی‌شوند، در این گونه مواقع باید برنامه را به طور کامل حذف و دیتا‌های آن را نیز پاک کنید. سپس از یک مارکت معتبر آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کنید.

گوشی را ریستارت کنید

یک نصیحت به شما می‌کنم، هر موقع به هر مشکلی مواجه شدید که با راه حل‌های معمولی رفع نشد، حتما یک بار گوشی را ریستارت کنید. ریستارت کردن مانند یک راه حل ثابت می‌ماند که در اکثر مواقع مشکل شما را حل می‌کند. در خصوص این مشکل یا ایراد‌های نرم‌افزاری که در اپلیکیشن‌های مختلف پیش می‌آید نیز ریستارت کردن یک راه حل بسیار مناسب است. پس شانس خود را امتحان کرده و گوشی را ریستارت کنید که احتمالا مشکل‌تان رفع می‌شود.

خروج ناگهانی اینستاگرام

اندروید شما قدیمی است

اگر باز هم مشکل شما رفع نشد باید بگویم که احتمالا نسخه اندروید شما قدیمی است، نسخه‌های جدید اینستاگرام با اندروید‌های قدیمی مشکل دارند و به خوبی اجرا نمی‌شوند، در حال حاضر اندروید 11 عرضه شده و به همین جهت اگر اندروید شما نسخه 9 یا 8 و قدیمی‌تر است، نسخه‌های قدیمی‌تر اینستاگرام را پیدا کرده و استفاده کنید اگر باز هم مشکل حل نشد بهتر است به فکر یک تلفن همراه نو با اندروید جدید باشید. البته تا آن زمان می‌توانید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید.

اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده

اگر مشکل نرم‌افزاری نبود و شما با نسخه وب اینستاگرام نیز نتوانستید وارد حساب خود شوید، احتمالا پیامی را دریافت می‌کنید که نشان می‌دهد چرا شما از حساب خود لاگ‌اوت می‌‌شوید و دلیل خروج ناگهانی از حساب شما چیست؟ اگر فعالیتی انجام داده باشید که اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده باشد، احتمالا پیام‌هایی حاوی متن “we noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out” یا ” “We detected an unusual login attempt” ” را دریافت خواهید کرد، در این حال یعنی عملی را انجام داده‌اید که اینستاگرام احساس می‌کند شما ربات هستید و حالا حساب شما را تا زمان مشخص شدن هویت‌تان بسته است.

 

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای حل مشکلات اینستاگرام می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

 

دلایل زیادی هستند که باعث می‌شود اینستاگرام شما را با ربات اشتباه بگیرد. عمده این دلایل استفاده آنفالویاب، فالو، آنفالو، کامنت، ارسال پیام کپی شده و یا لایک متعدد و پشت سر هم است! یعنی شما هر کاری را به صورت مداوم و پشت سر هم انجام دهید، ممکن است اینستاگرام تصور کند شما ربات هستید و حسابتان را موقتا مسدود کند. برای دانستن قوانین و محدودیت‌های اینستاگرام که با رعایت آن‌ها این پلتفرم شما را با ربات اشتباه نمی‌گیرد، مقاله زیر را مطالعه کنید.

حالا معمولا دو اتفاق رخ می‌دهد، اول آن است که اینستاگرام یک کد را به شماره تلفن همراه شما و یا ایمیل‌تان (بستگی دارد کدام را پیش‌تر در حسابتان وارد کرده بودید) ارسال می‌کند. سپس هنگام لاگین با ارور‌هایی که بالا اشاره کردیم مواجه می‌شوید اما در پایین این پیام گزینه‌ای با عنوان “I Have a Code” خواهید دید که با کلیک بر روی آن وارد یک صفحه جدید می‌شوید. در صفحه جدید کد را در کادر مربوطه وارد می‌کنید و کار تمام می‌شود، شما مجددا به اینستاگرام خود دسترسی خواهید داشت.

حالت دوم زمانی است که هنگام دریافت یکی از پیام‌های بالا به یک صفحه تشخیص تصویر وارد می‌شوید که با انجام مراحل مربوطه، اینستاگرام مطمئن می‌شود که شما ربات نیستید. در این صفحه تعدادی تصویر برای شما به نمایش در می‌آید، سپس متنی انگلیسی در بالای تصاویر وجود دارد که به شما می‌گوید تعدادی از این تصاویر را انتخاب کنید، مثلا تصاویری را که در آن‌ها خودرو است، انتخاب کنید یا تصاویری که در آن‌ها خط عابر پیاده وجود دارد را بزنید. شما با انتخاب تصاویر درست احراز هویت می‌شوید و به حساب خود دسترسی خواهید داشت.

مشکل نیامدن پیامک یا لود نشدن تصاویر

اما کاربران در این صفحه یک مشکل دیگر را نیز تجربه می‌کنند و آن این است که یا کد برایشان پیامک نمی‌شود و یا تصاویر برایشان لود نمی‌شود، در این حالت شما باید با استفاده از VPN آی‌پی خود را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید، با تغییر آی‌پی تصاویر لود شده و پیامک برایتان ارسال می‌شود. اگر نشد حتما یکبار با VPN و از طریق کامپیوتر نیز تست کنید.

با ارور Couldn’t Refresh Feed مواجه هستید

در این مرحله شرایط کمی متفاوت می‌شود، اگر ارور Couldn’t Refresh Feed داشتید باید مجموعه‌ای از راهکارها را انجام دهید که در مقاله زیر به طور کامل در این خصوص توضیح داده‌ایم.

حساب شما دیسیبل شده است

اگر مشکل خروج ناگهانی شما از اینستاگرام به دلیل پیام دیسیبل شدن یا بلاک شدن حسابتان است، باید بگویم سلسله مراحلی برای رفع این ارور وجود دارد. این مراحل به طور کامل در لینک زیر توضیح داده شده که با مراجعه به آن می‌توانید مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام رو حل کنید.

آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
428 دیدگاه
 1. سارا می گوید

  سلام خسته نباشید
  دیشب اکانت من پرید میگفت باید به شماره یه کد ارسال میشه اون رو بزنید وارد اکانت بشید هر دفعه میزدم فقط یه کد رو میداد اون رو هم قبول نمیکرد بعد از چند بار تکرار کردن میگه چند دقیقه صبر کنید برای ارسال کد. کلا رو همین حالته وی پی ان هم روشن میکنم فرقی نمیکنه کد رو نمیفرسته باید چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   شماره تون رو درست وارد کردید، شماره باید بدون صفر اول باشه

   موافقم ۱
 2. Samin می گوید

  سلام من وارد اینستام میشم اما بعد از بیست ثانیه برنامه بسته میشه نیاد بیرون هیچ پیغامی واسم نمیاد .مرتب میرم تو برنامه و میاد بیرون مشکل چیه

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   اینستاگرامتون رو اپدیت کنید، اگر از گوشی قدیمی استفاده می‌کنید، ورژن اندرویدتون رو هم باید اپدیت کنید

 3. راحیل می گوید

  سلام من دو روزه نمیتونم وارد حسابم شم مینویسه سن شما زیر ۱۳ سال چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید

  موافقم ۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام باید موقع ساخت اکانت سن واقعی خودتون رو میزدین که به مشکل نخورین
   الان برگردوندن پیج کار ساده‌ای نیست و اگه خیلی پیج مهم نیست، بهتره قیدش رو بزنید

 4. mobina می گوید

  سلام‌من امروز پیجم بلاک شد چون سنمو پرسید بعد اشتباه زدم برای اینکه سنم کافی نیست برای اینستا داشتن بلاکم کرد میشه بگید چی کار کنم الان؟!

  موافقم ۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام برگردوندن اون پیج مشکلات زیادی داره
   اگه مهم نیست بهتره قید پیج رو بزنید

   موافقم ۱
 5. امیر می گوید

  سلام خسته نباشد من پیجم پریده امروز اما میخواستم دوباره پیجم رو برگردونم یه کد فرستاد هرچی کد رو میزنم قبول نمیکنه

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   از vpn استفاده کنید

 6. مرمر می گوید

  سلام من امروز وارد اینستاگرامم‌ شدم اشتباه تاریخ تولدمو زدم الان برنامه بلاکم کرد برای اینکه سنم برای داشتن اینستاگرام کافی نیست باید چی کار کنم؟!

  موافقم ۱
 7. هادی می گوید

  سلام اکانتم پاک شد ربات تشخیص داده و قسمت من ربات نیستم رو ک میزنم باید تصاویر رو تشخیص بدم صفحه ای برام کامل باز نمیشه چیکار میتونم بکنم ؟ کمکم کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   از فیلترشکن استفاده کنید

 8. Samin می گوید

  سلام من پیجم امروز پرید و فکر کرد رباتم
  منم یسری مراحل من ربات نیستم و ارسال کد رو انجام دادم الان نوشته بعد ۲۴ ساعت برسی میشه و اینا و من اینارو با وی پی ان انجام دادم
  اگه پیجم برنگرده چیکار میتونم انجام بدم ؟!

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اگر برنگشت با روش‌هایی که در این مقاله گفتیم، حسابتون رو رفع دیسیبل کنید

 9. محمدرضا می گوید

  سلام خسته نباشید پیج من چند روز که هستش یک دفعه از اینستاگرام خارج شدم هر کاری می کنم وارد نمیشه یا تصویر امنیت که کامل نشون نمی ده ای پی گوشیم رو هم تغییر دادم ولی دوباره هم نشد با کامپیوتر هم امتحان کردم دوباره هم نشده من الان چه کار کنم اگر کمکم کنید ممنون می شم با تشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، موقع ورود چه اروری میده؟

   موافقم ۲
   1. محمدی می گوید

    منم همین مشکل دارم همه این کارها رو هم کردم ولی باز تصاویر لود نمیشه چکار کنم پیغامی نمیده تصاویر لود نمیشه و میگه چالش منقضی شد دوباره کادر من ربات نیستم را انتخاب کنید چکار باید کرد پیج کاریم هست کمک کنید برشگردونم

    1. سعید صانعی می گوید

     به جز موارد گفته شده، راهکار دیگه‌ای نیست

 10. میلاد می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید اگه بعد از ۲۴ ساعت پیجمون باز نشد چیکار کنیم
  خواهش میکنم بهم بگید باید چیکار کنم باز بشه

  موافقم ۵
  1. سعید صانعی می گوید

   چه پیامی بهتون میده؟

 11. saeed می گوید

  سلام وقت بخیر اینستای من دیشب پرید بعدش نوشت مشکوک به ربات و یه سری سوال پرسید و گفت تا ۲۴ ساعت دیگه در صورت تایید میتونی وارد حسابت بشی الان ۲۴ ساعت گذشته میرم بازم همونو می‌نویسه چکار کنم؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ای‌پی‌تون رو تغییر بدبد و بعد وارد اینستاگرام بشید

   1. کیم می گوید

    آی پی چیه

    1. سعید صانعی می گوید

     یعنی از فیلتر شکن استفاده کنید

   2. محمدی می گوید

    منظورتون از تغییر ای پی چی هست و چطور باید تغییر بدم؟

    1. سعید صانعی می گوید

     از فیلترشکن استفاده کنید

 12. Maryam می گوید

  سلام من امروز وارد پیجم شدم دیرم ک couldn’t refreshed میاد بعدشم اوکی شد ولی خب صفحه من هی سیاه میسد و یچیزی میومد انگار داشت لود میشد و با وی پی انم رفتم درست نشد فقط ی پیغام میومد رو صفحه ک بخشیشو کپی کردم

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مقاله رو مطالعه کنید

   موافقم ۴
   مخالفم ۳
   1. صدیقه قوامی می گوید

    سلام و وقت بخیر‌ وارد اکانت اینستاگرامم نمیتونم بشم‌. و این پیغام رو گذاشته، البته گاهی اوقات گزینه ی “من ربات نیستم هم میاد”‌. چیکار کنم اکانتم برگرده؟ ممنون میشم کمکم کنین

    Confirm it’s you to log in
    We noticed unusual activity from your account, so we’ve logged you out.Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، صفحه من ربات نیستم رو اگر با استفاده از vpn برید، میتونید رد کنید و مشکلتون حل بشه
     اما اگه پیامی که نوشتید رو دریافت کردید، یعنی به علت فعالیت مشکوک، صفحه‌تون بسته شده و ۳۰ روز وقت دارید تا با استفاده از روش‌های گفته شده در این مقاله، صفحه رو برگردونید

     موافقم ۵
   2. مهدی واعظی می گوید

    سلام منم از صفحه خودم پرت شدم بیرون ولی به سختی با پسورد جدید اومدم بالا حالا روی صفحه اومدم ولی این متنو میزنه you’ve been logged out و زیر همین متن یه متن کوچیکتر نوشته که please log back inبعد با رنگ ابی log in نوشته حالا هرچی میزنم روی log in صفحه بسته میشه مجدد باز میشه باز میزنه log inباید چیکار کنم

    موافقم ۲
    1. سعید صانعی می گوید

     آی‌پی‌‌تون رو تغییر بدید ببینید درست میشه

 13. وحید می گوید

  سلام پیج من از دسترس خارج شده و ربات تشخیص داده بود تصاویر لود شد و انجام دادم و پیام داده ظرف ۲۴ ساعت بررسی خواهد شد
  توی صفحه دیگران هم صفحه من نمایش داده نمیشه
  چیکار کنم
  سپاس

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   بعد از ۲۴ ساعت اگه پیجتون برنگشت، این مقاله رو بخونید

   موافقم ۶
   مخالفم ۲
 14. ارکیده می گوید

  سلام . من به تازگی یه پیج زدم ولی امروز اجازه ورود به پیج رو بهم نداد و پیام داده رمز رو باید عوض کنم وقتی رمز رو تغییر دادم پیام داد از حساب خارج شدید و ممکن است مالک گذر واژه رو تغییر داده باشه و کلاً پیجم پرید ولی روی گوشی سایرین قابل دیدن هست چه اتفاقی افتاده و من باید چکار کنم تا بتونم پیجم رو برگردونم ؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از قسمت فراموشی رمز عبور میتونید رمز جدید دریافت کنید؟

 15. ایمان می گوید

  سلام من تعداد زیادی رو انفالو کردم. حالا وقتی میرم داخل اینستااین رو مینویسهCouldn’t Refresh Feedچیکار کنم؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مقاله رو بخونید

   موافقم ۱۱
   مخالفم ۳
 16. سینا می گوید

  سلام خسته نباشید
  ببخشید اینستا منو از اکانت انداخت بیرون و گفت رمز عوض شده
  بعد رمز رو عوض کردم با ایمیل بعدش وریفای تلفن همراه رو خواست ولی بازم پیامکی برام نیومد
  با وی پی ان و نسخه کامپیوترم امتحان کردم بازم confirmation کد نمیاد
  باید جیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   الان اکانت شما توسط بقیه قابل مشاهده است؟

   موافقم ۲
   1. کوثر می گوید

    سلام خسته نباشید ،چند روز بود که یه دفعه ازپیجم خارج میشدم میومد رو اهراز هویت ورمزتون رو عوض کنید ورمز که عوض میکردم خوب میشد دوباره اینجوری شده گفته ظرف ۳۰روز مراحل بعدی رو طی کنید حالا باید چکارکنم ؟نکنه بلاک کرده ؟واس بلاک شدن باید چکارکرد؟

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، شما دیسیبل شدید، راه حلش در این مقاله هست

     موافقم ۲
 17. Lawliet می گوید

  سلام برای من یک ارور اومده و معنی حرفی که زده میشه شما از mohammadsamaeedi خارج شده اید. مالک حساب ممکن است رمز عبور را تغییر داده باشد.
  اون Mohammad Sam ای دی خودم هستش

  موافقم ۴
  1. Lawliet می گوید

   حالا در این موقع چی کار باید بکنم

  2. سعید صانعی می گوید

   این مشکل جدیدا زیاد پیش اومده و معلوم نیست چرا این اتفاق میفته، شما از بخش فراموشی رمزعبو اقدام کنید و پسورد جدید و ایمن برای خودتون بسازید

   موافقم ۱
 18. شبنم می گوید

  سلام پیج من دیسیبل شده که وقتی سرچ هم میکنم پیدا نمیشه
  اول اررو میداد ۳۰ روز بعد درست میشه بعد ارور من ربات نیستم رو داد که تایید کرد ولی الان این اررو رو ۴ روز هست میده
  Thanks for Providing Your Info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
  میشه بگید چیکار کنم درست شه😔

  موافقم ۹
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، باید ۲۴ ساعت صبر کنید تا پاسخ تشخیص هویت شما بیاد، به ایمیلتون ارسال میشه، زمانش هم قطعی نیست، ممکنه یک هفته طول بشکه، اگر بعد از چند روز جوابی دریافت نکردید، مجددا تلاش کنید

   موافقم ۴
 19. محمدحسین می گوید

  سلام
  اسم کاربری من به کاربر اینستاگرام تبدیل شده و نمیتونم وارد پیج اصلی بشم اما پیج های دیگه ای وه با همین شماره ساخته بودم رو دارم ؛ لطفا راهنمایی کنید چطوری میتونم پیج اصلی رو برگردانم

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، حساب شما دیسیبل شده
   این مقاله رو بخونید وبه راهکارهاش عمل کنید

   موافقم ۸
   مخالفم ۲
 20. فاطمه می گوید

  سلام
  ابتدا تشکر میکنم از مطالب خوب سایتتون و راهنمایی هاتون
  برای پیج دوم من یه مشکلی پیش اومده
  من یه برنامه آنفالویاب نصب کردم و از طریق اون لاگ این شدم و اینستا متوجه شد و بهم اخطار داد که رمزم رو باید عوض کنم
  منم رمزم رو عوض کردم و از اون برنامه هم لاگ اوت کردم و پاکش کردم
  حالا وقتی وارد اکانتم میشم پیام you have been logged out رو بهم میده و من رو از اکانتم خارج میکنه
  مجددا رمز رو میزنم و وارد اکانتم میشم و دوباره این اتفاق میفته
  به نظرتون دیسیبل شدم؟
  پیجم ۱.۵k فالورر داشت و تازه ساخته بودمش

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راه اول اینه که کش برنامه اینستاگرام رو پاک کنید.
   اگر درست نشد، روزش‌های زیر رو برید
   معمولا در این حالت زمانی که وارد اکانت میشید، بعد از چند دقیقه پیام لاگ‌اوت میاد و شما از اکانت بیرون میرید، در این زمانی که داخل اکانت هستید، شماره موبایل و ایمیل خودتون رو به اکانت متصل کنید.
   بعد وارد صفحه لاگین بشید و گزینه get help logging in رو بزنید، در صفحه بعد ایمیل خودتون رو انتخاب کنید تا یک کد امنیتی براتون فرستاده بشه، با وارد کردن اون کد شما میتونید رمزعبورتون رو تغییر بدید، یک رمز عبور جدید انتخاب کنید. به ای نترتیب مجددا وارد صفحه لاگین بشید و با رمز عبور جدید لاگین کنید.
   برای این که این مشکل مجددا پیش نیاد از امکان dual apps اندروید استفاده کنید تا دوتا برنامه اینستاگرام داشته باشید و با هر کدوم یه یک اکانتتون متصل بشید

   موافقم ۳
 21. فرناز می گوید

  سلام
  پسورد اینستامو عوض کردم، پیجم پرید، هر بار وارد میشم این پیامو میده
  Sorry we couldn’t complete your request.
  please try again in a moment
  میشه کمکم کنید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ای‌پی خودتون رو تغییر بدید و از نسخه وب وارد بشید

   موافقم ۱
   1. Siavash می گوید

    سلام من خود بخود فالوورام زیاد میشه یا پیجی که فالو نکردم پستش میاد یعنی هک شدم ؟ میشه پیج رو از هکرا پس گرفت؟؟

    1. سعید صانعی می گوید

     به صورت قطعی نمیشه گفت، رمز عبورتون رو تغییر بدید و یک رمز سخت بزارید، ورود دو مرحله‌ای رو هم فعال کنید، با این کاره ا اگر کسی به حساب شما درترسی داشته باشه، دیگه نمیتونه وارد اکانتتون بشه

   2. علی می گوید

    ببخشید ایپی چی هست چجوری میشه تقییرش داد؟

    1. سعید صانعی می گوید

     منظور از تغییر آی‌پی همون استفاده از VPN هست

     موافقم ۱
     1. کیمیا می گوید

      برای منم دقیقا پنج روزه اینطور شده تو رو بخدا رگید چیکار کنم
      اولش همش ی صفحه سفید میومد رفتم اینستام حذف کردم نصب کردم بهد ۲۴ ساعت درست شد ….
      ولییییییی الان همش من روlog out می کنه تا می رم اینستا بعد مدتی استفاده نکردن مثلا ده دقیقه کلاااا من رو log iut می کنه چیکار کنم

     2. سعید صانعی می گوید

      سلام، این راهکارها رو انجام بدید احتمالا درست میشه
      کش برنامه رو پاک کنید. برنامه رو اپدیت کنید. موقع استفاده از اینستاگرام، از فیلترشکن استفاده نکنید. اگر یک برنامه جانبی برای دانلود پست و استوری از اینستاگرام دارید، اون رو پاک کنید. شماره موبایلتون رو به اکانت خودتون اضافه کنید

 22. بهزاد می گوید

  سلام
  هر بار وارد اینستگرام میشم اولش این اخطار رو میده been log out بعد میندازه بیرون از اکانت بعدش دوباره نام کاربری رمزو میزنم وارد میشه بعدش که دو باره برنامه رو میبندم بعدا دوباره برمیگردم همین قضیه شت به نظرتون مشکل از چیه و راه خلی هست؟

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این راهکارها رو انجام بدید احتمالا درست میشه
   کش برنامه رو پاک کنید. برنامه رو اپدیت کنید. موقع استفاده از اینستاگرام، از فیلترشکن استفاده نکنید. اگر یک برنامه جانبی برای دانلود پست و استوری از اینستاگرام دارید، اون رو پاک کنید. شماره موبایلتون رو به اکانت خودتون اضافه کنید.

 23. زهره قائمی می گوید

  سلام ،خسته نباشید، امروز وقتی وارد اینستام شدم ،پیام اومده رو صفحه ،که رمز ورودتون تغییر کرده و از حسابتون خارج شدید ،باید چکار کنم ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   این مشکل اخیرا برای خیلی‌ها به وجود اومده، به نظر میرسد یک باگ از طرف اینستاگرام باشد تا مشکل هک
   از راه بازیابی پسورد استفاده کنید

   موافقم ۱
 24. ... می گوید

  سلام وقت بخیر
  من هیچ محتوای بد یا خلافی تو اینستا نمیزارم پیجم کلا ۲۰۰ تا فالوور و ۱۰۰ تا فالووینگ داره
  اندرویدم ۱۰
  داشتم پسوردن عوض میکردم یهو گف پسورد توسط صاحب اصلی پیج تغییر کرده
  همه مراحل هم میرم ولی چیزی نمیشه
  ممکنه کسی هکم کرده باشه ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   این مشکل اخیرا برای خیلی‌ها به وجود اومده، به نظر میرسد یک باگ از طرف اینستاگرام باشد تا مشکل هک
   از راه بازیابی پسورد هم رفتید؟ نتیجه چی شد؟

   موافقم ۱
  2. HARATi می گوید

   سلام اکانتم دیسیبل شده خیلی برام مهمه این اکانت و اینکه من رمز این اکانتو ندارم که بتونم پاکش کنم دوباره وغردش کنم برم تو اینستا میشه بگین باید چسکاز کنم از دیسیبل خارج بشه یا بگین چه مدت طول میکشه از این وضع خلاص بشم

   1. سعید صانعی می گوید

    سلام، راه حل های نوشته شده در مقاله رو بخونید، درمورد در مدت زمان رفع دیسیبل نمیشه به طور قطعی صحبت کرد

 25. الهه می گوید

  سلام خسته نباشید من داشتم تو گروه تو اینستا چت میکردم یهو اومد گفت تو رباتی مراحل اینکه چراغ ترافیک رو مشخص کنم انجام دادم گفته بعد ۲۴ ساعت برسی میکنن برگرده داره ۲۴ ساعت میشه ولی خبری نشده واقعا اگه درست زده باشم برمیگرده ؟

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، واقعا نمیشه با اطمینان از بازگشت یا عدم بازگشت پیج حرف شد

   موافقم ۲
  2. Samin می گوید

   چیشد برگشت پیجتون ؟؟!
   برا منم اینطوری شده

 26. سحر می گوید

  خیلی ممنون خیلی مفید بود تونستم اکانتم رو برگردونم🙏

  موافقم ۵
 27. R می گوید

  سلام پیج من خودبه خود پرید و وقتی وارد پیج میشم صفحه ای برام میاد که میگه رمز ایمیلمو عوض کنم و هر چی میزنم خطا میده

  موافقم ۴
  1. سعید صانعی می گوید

   سام، با vpn و از نسخه وب اینستاگرام امتحان کنید

 28. غزل می گوید

  سلام خسته نباشید پیجم منو انداخته بیرون ولی پیجم هس وقتی میخوام وارد شم میگه شماره خود را تایید کنید هر چقد میزنم کد ارسال نمیشه ممکنه هک شده باشه؟؟

  موافقم ۳
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، با VPN از نسخه تحت وب تست کنید

 29. بدون نام می گوید

  سلام من پیج نمیتونم بزنم هر پیجی میزنم از حسابم خارج میکنن مینویسه فید بازخوانی نمیشود بعد میاد ک متوجه فعالیت غیر عادی در حسابتون شدیم ۳۰ روز دیگ بیاید و مراحلو دوباره برید الان باید چه کنم

  موافقم ۷
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما احتمالا بایک شماره موبایل و ایمیلی که قبلا اکانتی به اون متصل بوده و حالا اون اکانت بسته شده، در تلاش هستید تا حساب دوباره‌ای بسازید، به خاطر همین اینستاگرام بر روی شما حساس شده و اجازه این کار رو نمیده
   همچنین ممکنه به دلیل ساخت اکانت زیاد دیگه اجازه این اتفاق به شما داده نشه. راه حل اینه که اکانت ساختن پشت سر هم رو متوقف کنید و با یک ایمیل و شماره تلفن جدید اکانت بسازید

   موافقم ۶
   مخالفم ۱
 30. رضا می گوید

  سلام من رو یدفعه از حسابم خارجم کردن و گفتن متوجه فعالیت غیر عادی در حسابتون شدیم یه سری تصاویر نشون داد ک کدوما تاکسیه بعد ایمیلمو گرفتن شماره برام پیامک کردن اخرش گفت ک اطلاعاتتونو بررسی میکنیم و اگر بتوانیم ان را تایید کنیم قادر خواهید بود تا ۲۴ ساعت دیگه به حسابتون برگردید به نظرتو بر میگرده؟ در چه صورتی میشه ک تایید نکنند؟

  موافقم ۳
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اگر همه مراحل رو درست انجام داده باشید برمیگرده

   موافقم ۱
   1. شین می گوید

    اگه مراحل رو درست انجام نداده باشیم چطور؟امکان برگرداندن پیج وجود نداره؟

    موافقم ۱
    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، طبیعتا خیر
     دوباره وارد بشید و دوباره امتحان کنید

     موافقم ۱
 31. فرزانه می گوید

  سلام من الان چند ماهه که اینستام بدون وی پی ان لود نمیشه.. امروز صبح که تو پیجم بودم یهو گوشیم خودبخود ریستارت شد و پیجم کلا پرید.. حتی انقدر بهم فرصت نداد که بتونم پیام اینستا رو بخونم فقط یه log out تو ذهنم موند.. لطفا راهنماییم کنید😢😢

  موافقم ۳
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راهکارهای مطلب رو انجام دادید؟

   موافقم ۱
 32. Zahra می گوید

  سلام من داشتم فعالیت میکردم ی چت ساده بود یهو پیغام اومد پسورد من عوض شده و من از پیچ خارج شدم
  هرچی شماره تلفن میزنم رمزش میزنم وارد بشم میگه همچین حسابی وجود نداره
  چرا؟؟

  موافقم ۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام اگه روش‌های بالا جواب نداد
   مقاله دیسیبل اینستاگرام رو بخونید که لینکش آخر مقاله هست

 33. ناشناس می گوید

  سلام من به تازگی یه پیج زدم علاوه بر دوتا پیجی که دارم هر موقع وارد اینستا میشم این پیامو میده : خطا از حساب خارج شدید. ممکن است مالک حساب گذرواژه را تغییر داده باشد.
  ومنو میندازه بیرون، بعد دوباره باید برم وارد پیجم بشم

  موافقم ۵
  مخالفم ۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام معمولا این مورد برای گوشی‌های قدیمی و با اندروید پایین رخ میده
   روی یه گوشی دیگه تست کنید و نتیجه رو بگید

   موافقم ۳
 34. افسون می گوید

  سلام من تو اینستا چندین آلبوم سیو دارم ولی چند وقته نمی تونم وارد بشم و به محض کلیک از اینستا خارج میشم. این پیام میده ineatagram has stop
  ممنون‌میشم راهنماییم کنید.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یکی از عمده‌ترین دلایل این اتفاق، قدیمی بودن نسخه اندروید هست، اگر گوشی یا اندرویدتون قدیمی بهتره اپدیت کنید، ضمن اینکه میتونید از نسخه وب اینستاگرام بر روی کامپیوتر و لپ‌تاپ هم استفاده کنید

   موافقم ۱
 35. هلما می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من دیشب تو دایرکت صحبت میکردم یهو اینستا پرید و گف رمزتو عوض کن دلیلش چی میتونه باشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالا از وی‌پی‌ان استفاده کردید و آی‌پی‌تون تغییر کرده، به همین دلیل اینستاگرام به حساب کاربری شما مشکوک شده

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان