چگونه مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام را حل کنیم؟

اگر به هر دلیلی با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید، در این مطلب راه حل جامع برای رفع تمامی ارورها را به شما یاد می‌دهیم.

اینستاگرام طی دو سال اخیر تغییرات بنیادی فراوانی داشته که باعث شده مشکلات ریز و درشتی برای این پلتفرم به وجود بیاید. نحوه مقابله با انتشار مطالب ممنوعه، قانون کپی رایت، سخت گیرانه‌تر شدن قانون دیسیبل شدن اکانت و آپدیت‌های فراوان و اضافه شدن ویژگی‌های جدید به اینستاگرام از طرفی باعث شده تا قابلیت‌های جذاب جدیدی هم به اینستاگرام اضافه شود و قوانین این شبکه اجتماعی مانند انتشار محتوای نامناسب و امکان استفاده از محتوای تولیدی دیگران و کپی کردن آن به طور جدی‌تر اجرا شود.

اما در عین حال ایجاد تغییرات گسترده موجب می‌شود تا ایرادات و اصطلاحا باگ‌هایی در بخش‌های مختلف این پلتفرم به وجود بیاید که استفاده کاربران از اینستاگرام را دچار چالش کرده و ایرادات بعضا غیرمنطقی زیادی از عملکرد کاربران گرفته می‌شود.

نتیجه تمام این ایرادات با هر دلیلی خروج ناگهانی از اینستاگرام است، تفاوتی ندارد شما چه خطایی انجام داده‌اید و به چه طریق قوانین اینستاگرام را زیر پا گذاشته‌اید، حتی ممکن است اینستاگرام به اشتباه حساب شما را به عنوان یک حساب کاربری متخطی بشناسد اما در هر حال اگر با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید، یعنی مشکلی وجود دارد که باید آن را رفع کنید. ما پیشتر مقالاتی در خصوص برگرداندن اکانت اینستاگرام و مشکل خواندن feed اینستاگرام داشتیم، اما در این مقاله به طور جامع‌تر به این مبحث می‌پردازیم.

خروج ناگهانی از اینستاگرام 5 دلیل عمده دارد:

 1. مشکلات نرم‌افزاری تلفن همراه یا برنامه
 2. اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده
 3. با پیام تغییر رمز اکانت مواجه شدید
 4. با ارور Couldn’t Refresh Feed مواجه هستید
 5. حساب شما دیسیبل شده است

در ادامه تمامی موارد بالا را بررسی می‌کنیم تا شما به خوبی متوجه شوید که چرا با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید و البته راه حل این مشکل چیست؟ با ادامه این مقاله همراه آی‌تی‌رسان باشید:

 

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای حل مشکلات اینستاگرام می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

 

از نسخه وب وارد حساب خود شوید

اولین کار آن است که از طریق مرورگر خود وارد نسخه وب اینستاگرام بشوید. برای این کار باید در مرورگر آدرس سایت اینستاگرام را وارد کنید و از همان جا لاگین کنید. اگر به راحتی در اینستاگرام لاگین شدید و دیگر مشکل خروج ناگهانی از برنامه وجود نداشت یعنی ایراد کار از اپلیکیشن یا تلفن همراه شماست و حساب اینستاگرام‌تان هیچ مشکلی ندارد.

1-مشکلات نرم‌افزاری تلفن همراه یا برنامه

شایدی مشکل شما از طرف برنامه نباشد و ایرادی است که به دلیل آپدیت نکردن یا قدیمی بودن سیستم عامل گوشی به وجود آمده است. در این حال باید موارد گفته شده در ادامه را انجام دهید تا مشکل نرم‌افزاری اینستاگرام حل شود.

اینستاگرام را آپدیت کنید

همانطور که گفتیم اینستاگرام به طور مداوم آپدیت‌های جدیدی ارائه می‌دهد و به همین دلیل ممکن است نسخه‌های قدیمی‌تر این برنامه برخی ایرادات داشته باشند، به این ترتیب اولین کار آن است که اینستاگرام خود را آپدیت کنید.

مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام

کش را پاک کنید

دومین راه حل برای رفع مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام آن است که کش برنامه را پاک کنید. با این کار دیتا‌های ذخیره شده از طرف برنامه پاک می‌شود، معمولا در 80 درصد موارد با پاک کردن کش مشکلات مزاحم این برنامه رفع خواهد شد.

به این منظور در گوشی‌های اندرویدی از قسمت تنظیمات گوشی به بخش Apps یا برنامه‌ها رفته و اینستاگرام را انتخاب کنید. سپس در منوی به نمایش درآمده گزینه Clear Cash یا Clear Data را انتخاب کنید. در ادامه وارد اینستاگرام شوید و ببینید آیا مشکل رفع شده یا خیر! برای آیفون‌های اپل باید یک‌بار اپلیکیشن اینستاگرام را به صورت کامل حذف و سپس دوباره آن را نصب کنید.

برنامه را حذف و مجددا نصب کنید

برخی مشکلات با پاک کردن کش نیز درست نمی‌شوند، در این گونه مواقع باید برنامه را به طور کامل حذف و دیتا‌های آن را نیز پاک کنید. سپس از یک مارکت معتبر آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کنید.

گوشی را ریستارت کنید

یک نصیحت به شما می‌کنم، هر موقع به هر مشکلی مواجه شدید که با راه حل‌های معمولی رفع نشد، حتما یک بار گوشی را ریستارت کنید. ریستارت کردن مانند یک راه حل ثابت می‌ماند که در اکثر مواقع مشکل شما را حل می‌کند. در خصوص این مشکل یا ایراد‌های نرم‌افزاری که در اپلیکیشن‌های مختلف پیش می‌آید نیز ریستارت کردن یک راه حل بسیار مناسب است. پس شانس خود را امتحان کرده و گوشی را ریستارت کنید که احتمالا مشکل‌تان رفع می‌شود.

اندروید شما قدیمی است

اگر باز هم مشکل شما رفع نشد باید بگویم که احتمالا نسخه اندروید شما قدیمی است، نسخه‌های جدید اینستاگرام با اندروید‌های قدیمی مشکل دارند و به خوبی اجرا نمی‌شوند، در حال حاضر اندروید 11 عرضه شده و به همین جهت اگر اندروید شما نسخه 9 یا 8 و قدیمی‌تر است، نسخه‌های قدیمی‌تر اینستاگرام را پیدا کرده و استفاده کنید اگر باز هم مشکل حل نشد بهتر است به فکر یک تلفن همراه نو با اندروید جدید باشید. البته تا آن زمان می‌توانید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید.

2-اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده

اگر مشکل نرم‌افزاری نبود و شما با نسخه وب اینستاگرام نیز نتوانستید وارد حساب خود شوید، احتمالا پیامی را دریافت می‌کنید که نشان می‌دهد چرا شما از حساب خود لاگ‌اوت می‌‌شوید و دلیل خروج ناگهانی از حساب شما چیست؟ اگر فعالیتی انجام داده باشید که اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده باشد، احتمالا پیام‌هایی حاوی متن “we noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out” یا ” “We detected an unusual login attempt” ” را دریافت خواهید کرد، در این حال یعنی عملی را انجام داده‌اید که اینستاگرام احساس می‌کند شما ربات هستید و حالا حساب شما را تا زمان مشخص شدن هویت‌تان بسته است.

 

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای حل مشکلات اینستاگرام می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

 

دلایل زیادی هستند که باعث می‌شود اینستاگرام شما را با ربات اشتباه بگیرد. عمده این دلایل استفاده آنفالویاب، فالو، آنفالو، کامنت، ارسال پیام کپی شده و یا لایک متعدد و پشت سر هم است! یعنی شما هر کاری را به صورت مداوم و پشت سر هم انجام دهید، ممکن است اینستاگرام تصور کند شما ربات هستید و حسابتان را موقتا مسدود کند. برای دانستن قوانین و محدودیت‌های اینستاگرام که با رعایت آن‌ها این پلتفرم شما را با ربات اشتباه نمی‌گیرد، مقاله زیر را مطالعه کنید.

حالا معمولا دو اتفاق رخ می‌دهد، اول آن است که اینستاگرام یک کد را به شماره تلفن همراه شما و یا ایمیل‌تان (بستگی دارد کدام را پیش‌تر در حسابتان وارد کرده بودید) ارسال می‌کند. سپس هنگام لاگین با ارور‌هایی که بالا اشاره کردیم مواجه می‌شوید اما در پایین این پیام گزینه‌ای با عنوان “I Have a Code” خواهید دید که با کلیک بر روی آن وارد یک صفحه جدید می‌شوید. در صفحه جدید کد را در کادر مربوطه وارد می‌کنید و کار تمام می‌شود، شما مجددا به اینستاگرام خود دسترسی خواهید داشت.

حالت دوم زمانی است که هنگام دریافت یکی از پیام‌های بالا به یک صفحه تشخیص تصویر وارد می‌شوید که با انجام مراحل مربوطه، اینستاگرام مطمئن می‌شود که شما ربات نیستید. در این صفحه تعدادی تصویر برای شما به نمایش در می‌آید، سپس متنی انگلیسی در بالای تصاویر وجود دارد که به شما می‌گوید تعدادی از این تصاویر را انتخاب کنید، مثلا تصاویری را که در آن‌ها خودرو است، انتخاب کنید یا تصاویری که در آن‌ها خط عابر پیاده وجود دارد را بزنید. شما با انتخاب تصاویر درست احراز هویت می‌شوید و به حساب خود دسترسی خواهید داشت.

مشکل نیامدن پیامک یا لود نشدن تصاویر

اما کاربران در این صفحه یک مشکل دیگر را نیز تجربه می‌کنند و آن این است که یا کد برایشان پیامک نمی‌شود و یا تصاویر برایشان لود نمی‌شود، در این حالت شما باید با استفاده از VPN آی‌پی خود را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید، با تغییر آی‌پی تصاویر لود شده و پیامک برایتان ارسال می‌شود. اگر نشد حتما یکبار با VPN و از طریق کامپیوتر نیز تست کنید.

3- با پیام تغییر رمز اکانت مواجه شدید

یکی از ایرادات و مشکلاتی که به تازگی کاربران اینستاگرام با آن آشنا می‌شوند آن است که در هنگام استفاده از این برنامه به صورت ناگهانی پیام “The Account Owner may have Changed the Password” مواجه می‌شوند. این پیام می‌گوید که مالک اکانت شاید رمزعبور اکانت اینستاگرام را تغییر داده باشد. این پیام در حالی به کاربران نشان داده می‌شود که خودشان مالک اکانت هستند و هرگز برای تغییر رمز عبور حساب کاربری‌شان اقدام نکردند.

بسیاری از افرادی که با این پیام مواجه شدند یک اکانت پرایوت شخصی داشتند و اصلا کسی دیگر به جز خودشان تاکنون وارد اکانت‌شان نشده است که بخواهد رمز عبور اکانت را تغییر دهد.

این پیام یک باگ یا ایراد است و بدین معنا نیست که شخصی دیگری وارد حساب شما شده‌ است و رمزعبورتان را تغییر داده است. بنابراین نباید از این جهت نگران باشید، همچنین حسابتان نیز هک نشده و این گزینه نیز بر روی میز نیست.

مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام

حال برای رفع این مشکل باید چه کنید؟ هنگامی که پیامی مبنی بر این که ممکن است مالک اکانت شما رمزعبور اکانت را تغییر داده باشد را دریافت می‌کنید، به صورت خودکار از حساب خارج می‌شوید. در این مرحله ممکن است دو حالت ممکن است. اول آنکه شما بتوانید با رمزعبور خودتان وارد حساب شوید و دوم آنکه اینستاگرام نگذارد با رمزعبوری که دارید وارد حساب شوید.

حالت اول: می‌توانید با رمز عبور خود وارد اکانت شوید

در این حالت سریعا باید وارد بخش تنظیمات حساب شده و بدون معطلی رمزعبور خود را تغییر دهید. به این منظور وارد Settings و از بخش Security بر روی Password بزنید. در این بخش در کادر اول رمزعبور فعلی و در کادر دوم رمز عبور جدید را وارد کنید تا پسورد شما تغییر پیدا کند. بعد از این تغییر دیگر با پیام مذکور مواجه نمی‌شوید.

حالت دوم: دیگر نتوانید با رمز عبور خود وارد اکانت شوید

اگر اینستاگرام شما را از حساب کاربری‌تان بیرون انداخت و دیگر نتوانستید با همان رمزعبور خودتان وارد حساب شوید بازد روش دیگری را امتحان کنید. در این حالت زمانی که رمز عبور خودتان را وارد می‌کنید با پیام پسورد صحیح نیست مواجه می‌شوید. در این حالت اگر حساب اینستاگرام خود را با حساب فیسبوک‌تان سینک کرده‌اید می‌توانید با زدن گزینه Get help logging in در صفحه لاگین، وارد صفحه جدیدی شوید که با وارد کردن نام کاربری و پسور فیسبوک هم به حساب فیسبوک و هم به حساب اینستاگرام دسترسی پیدا می‌کنید. به این ترتیب می‌توانید وارد حسابتان شوید و رمزعبورتان را تغییر دهید.

اما اگر اکانت اینستاگرام و فیسبوک‌تان سینک نیست، گزینه Forgot password در صفحه لاگین را بزنید تا با وارد کردن یوزرنیم یا تلفن همراه خود که پیشتر به حساب اینستاگرام‌تان متصل شده، لینک ریست کردن پسورد و ورود به حساب اینستاگرام به ایمیلتان ارسال شود.

همچنین از این لینک می‌توانید مستقیما وارد صفحه ریست پسورد حساب اینستاگرام شوید. نکته بسیار مهم آن است که اگر ایمیل یا تلفن همراه خود را به حساب اینستاگرامتان متصل نکرده‌اید، امکان استفاده از بخش فراموشی رمز عبور را ندارید.

4- با ارور Couldn’t Refresh Feed مواجه هستید

در این مرحله شرایط کمی متفاوت می‌شود، اگر ارور Couldn’t Refresh Feed داشتید باید مجموعه‌ای از راهکارها را انجام دهید که در مقاله زیر به طور کامل در این خصوص توضیح داده‌ایم.

5- حساب شما دیسیبل شده است

اگر مشکل خروج ناگهانی شما از اینستاگرام به دلیل پیام دیسیبل شدن یا بلاک شدن حسابتان است، باید بگویم سلسله مراحلی برای رفع این ارور وجود دارد. این مراحل به طور کامل در لینک زیر توضیح داده شده که با مراجعه به آن می‌توانید مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام رو حل کنید.

آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

 

517 در مورد “چگونه مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام را حل کنیم؟”

 1. سلام من تو یه قرعه کشی شرکت کردم که باید افراد رو تگ میکردم تگ کردم بعد رفتم اینستا پیچ ام بالا نمیاد مینویسه از این حساب خارج شدین ممکن است صاحب رمز رو عوض کرده باشه

 2. سلام یه ارور دریافت کردم که پسبورد تغییر داده شده و کلا اومد بیرون رفتم یه پیج دیگم اونم همینو گفت .
  واسه دوستتم با چند دقیقه فاصله همین اتفاق افتاد
  هک شدیم؟😐

 3. سلام، من از هیچ رباتی استفاده نمیکنم، تا حالا هم پیامی از اینستا دریافت نکردم، فقط چند بار به خاطر کپی رایت پستا پیام گرفتم که پاکشون کردم یا دوباره ادیت کذدم گذاشتم، اما امروز که اومدم وارد پیجم بشم یهو منو انداخت بیرون و ازم ایمیل و شماره خواست اینستا برام کد فرستاد همشو وارد کردم و دوباره اومدم تو خواستم بدونم برای چی بود مشکل دارم ؟ لطفا جوابمو بدین نگرانم بپره !!!!

  2
  1
  1. سعید صانعی

   سلامف دلیل ممکنه زیاد باشه، یکیش همون استفاده از مطالب کپی رایت، همچنین ممکنه در مدت کوتاهی به آدم‌های زیادی پیام داده باشید، یا تعداد زیادی کامنت گذاشته باشید
   فالو و آنفالو کردن مداوم هم به همین شکله، به طور کلی هر کاری که رفتاری شبیه به ربات داشته باشه از نظر اینستاگرام مشکوکه
   مورد دیگه استفاده از VPN با تغییر آی‌پی‌های مداومه که اینستاگرام گاها ایراد میگیره و بهتره از VPN با آی‌پی ثابت استفاده کنید

   1. سلام
    خسته نباشید
    من دوتا حساب کاربری دارم توی اینستاگرام
    داخل یکیش که میرم خوبه و کار میکنه
    تا وارد اون یکی میشم میپره بیرون از برنامه
    یعنی داخل ی اکانت خوبه ولی داخل ی اکانت دیگم ک میشم بیرون میپره
    مشکل چیه؟

    1
    2
    1. مجتبی مسکینی

     روی یه گوشی دیگه اون اکانت رو تست کنید
     پسورد هر دو اکانت رو یکسان بذارید و تست کنید
     معمولا روی گوشی‌های قدیمی‌تر این مشکل پیش میاد

 4. سلام من اینستاگرامم پیچ هی میگه خارج شد ولی تمام پیچ خارج شد از سیستم هی چرا میشه چواب بدین؟

   1. سلام ببخشید من گوشی قدیمیم خراب شد و گوشی جدید گرفتم دادم یکی از دوستانم اینستاگرام برام بیاره من نه پسورد داشتم نه ایمیلمو با زدن شماره تلفن اینستاگرام برگردوند ولی فردا صبح دیدم اینستاگرام رفته دوباره اومده رو صفحه ساخت دوباره من باید کدوم مراحل استفاده کنم

  1. سلام من پیام ممکن است مالک حساب رمز خود راتعغیر داده باشد رو دریافت میکنم و با رمز خودم وارد اکانتم میشم ولی باز هم همین پیام رو دریافت میکنم و از اکانتم خارج میشم با تعغیر رمز هم مشکلم حل نشده و بازم همین پیام میاد و از اکانتم خارج میشه
   چاره چیه؟

 5. سلام
  یک ماهه که هر سه چهار روز یکبار ناگهانی از سیستم خارج میشم
  دلیلش چیه؟ ممکنه کسی ریپورت بلاک کرده باشه
  راهی برای فهمیدنش هست؟

 6. سلام
  من هرچی وارد اینستا میشم بعد یه هفته اکانتم کلا میپره و هی پیام میده ک باید براش عکس بفرستم تا بفهمه ربات نیسم الان ۳ تا اکانتم همینجوری شده خب من الان چیکار کنم ک این بفهمه بالاخره من ربات نیسم 🙁

  1. سعید صانعی

   سلام، شما باید رفتارتون در اینستاگرام رو تغییر بدید، احتمالا از بات‌های مختلف مثل آنفالویاب یا امثالهم استفاده میکنید
   همچنین اگر تعداد زیادی فالو و آنفالو میکنید یا کامنت‌های زیادی میگذارید یا باعث میشه ربات شناخته بشید

 7. سلام من یه اکانت دیگه داشتم تعداد زیادی از فالور هاشو به صورت مستمر تو چند دقیقه حذف کردم، وارد اکانت دیگه ام شدم متاسفانه اینستا پیام میده که مالک رمز رو تغییر داده درصورتی که مالک گفت رمز تغییر نداده و رمز پیج رو تغییر دادند ولی وقتی اون وارد بشه اینستا من رو از پیج میندازه بیرون و من وارد بشم با رمز جدید اینستا اونو از پیج میندازه بیرون، چراااا

  1. سعید صانعی

   سلام
   کش برنامه رو پاک کنید، اگر درست نشد. برنامه رو پاک کنید، آخرین نسخه‌ اینستاگرام رو هم نصب کنید، احتمالا درست میشه

 8. اینستاگرام را آپدیت کردم ولی ادمین ها دیگه نمی تونند وارد اینستاگرام بشند و پیغام لاگ اوت می دهد
  همزمان فقط یک اکانت می تونه وارد بشه
  به محض اینکه یکی از ادمین ها وارد میشه نفر قبلی را لاگ اوت میکنه
  پسورد هم تغییر دادم ولی مشکل حل نشد
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 9. مهدی موسوی

  سلام
  اینستاگرام را آپدیت کردم ولی ادمین ها دیگه نمی تونند وارد اینستاگرام بشند و پیغام لاگ اوت می دهد
  همزمان فقط یک اکانت می تونه وارد بشه
  به محض اینکه یکی از ادمین ها وارد میشه نفر قبلی را لاگ اوت میکنه
  پسورد هم تغییر دادم ولی مشکل حل نشد
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام
   مهدی جان شما مشکلت حل شد؟
   داستان میدونی چیه ؟
   چرا اینجوری میشه ؟
   منم الان فقط با یک گوشی میتونم آنلاین بشم چیکار باید بکنم ؟
   ممنون میشم اگه کسی راه حل داره به من هم بگه

 10. سلام. خسته نباشید.
  دوست من همین امروز اکانت اینستاگرامش رو درست کرده و هنوز چند ساعتی نگذشته که براش یه پیامی اومده و گفته که باید از حساب خود خارج بشید، هیچ راه دیگه ای هم نداشته. اونم خارج میشه حالا هر کاری میکنه نمیتونه وارد اکانتش بشه ما هم نمیتونیم اکانتش رو پیدا کنیم. با شماره اش وارد شده ولی مدام پیام user not found مواجه میشه. باید چیکار کنیم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سعید صانعی

   سلام، مطمئنید اکانت درست شده بود؟ این طور که شما میگید اینستاگرام حساب رو حذف کرده و دیگه نمیشه کاریش کرد

 11. سلام ببخشید تا دیروز با همسرم با دوتا گوشی از ی اکانت استفاده میکردیم ولی الان من اگر وارد بشم اون رو سریع اینستاگرام خارج میکنه اگه اون وارد بشه منو خارج میکنه دلیلش چیه

  0
  8
  1. مشکل من هم دقیقا همینه و اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم سه روزه درگیرم اگر راه حل قطعی برای حل این مشکل وجود داره بگین لطفا🥲🤦🏻‍♀️

   1. سلام وقت بخیر ، مشکل شما حل شد؟ راه حلش چی بود. الان چند روزه درگیرم بنده
    دقیقا همین مشکل, همینجوری

 12. ممنونم از لطف شما
  با اولین گزینه که گفتید درست شد حتی رمز های دوم میزدم نمیرفت داخلش ولی درست شد،منبع درامدم بود ایسنتا ممنونم ازتون
  ❤️

 13. سلام وقتی پسوردمو ایدیمو وارد انفالویاب مینویسم انفالویاب ک نمیاد هیچی پیجمم میپره واقعا ب انفالویاب نیاز دارم ولی نمیتونم ازش استفاده کنم فقدم یه پیجم این مشکلو داره چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی

   سلام، نمیتونید این مشکل رو حل کنید، اینستاگرام آنفالویاب رو بات میشناسه و پیج رو میبنده، راهکار دیگه‌ای ندارید

 14. سلام
  من از انفالو یاب استفاده کردم چند بار از پیجم اومد بیرون دوباره رفتم تو
  الان میام برم داخل یوزر پس که میزنم error میده و میگه try again a few lminute later
  به‌مدت یک روزه همینه
  اگه راهنمایی کنید که چه کنم ممنون میشم

 15. سلام من امروز تعداد زیادی رو انفالو کردم اینستا من اول ارور تغییر پسورد داد اما اجازه ورود به تنظیمات رو نمی‌داد بعد پیجم از دسترس خارج شد زد لوک این ،لوگ این رو میزنم میگه پیج فعلا در دسترس نیست اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

 16. سلام ببخشید من وارد اکانت دوستم میشم بعد از چند دقیقه برای دوستم پیام ک پسورد خود را عوض کنید میاد و ار پیج پرت میشم بیرون میش بگید چیکار کنم

  1. سعید صانعی

   سلام، اینستاگرام متوجه شده که یک نفر دیگه داره وارد پیچ دوستتون میشه و ازش میخواد که رمز رو عوض کنه
   اگر دوستتون ورود دو مرحله‌ای رو فعال کنه و شما هم به اون طریق وارد بشید، اینستاگرام دیگه ایراد نمیگیره

 17. سلام وقتتون بخیر…من با مورد 3 متن شما مواجه شدم سه تاپیج دارم یکیش که فعال تر بودم روخپاستم تغییررمزبدم که موقع ریسین گوشیم رمزداشته باشم که بااین پیام که نوشتید برای تغییررمزروبروشدم اون پیج دیگه بازنمیشه که برم قسمت تنظیمات فقط کادر log out نمایش داده ….ممنون میشم راهنمایی کنید

 18. سلام
  من دیشب تعداد زیادی آنفالو زدم حدود چهارصد پیج …
  الان خودکار از حساب کاربری خارج شدم ولی پیج دیگه که داشتم اون خارج نشده…
  میشه بگید چکار باید بکنم و یا مدت زمان خاصی داره که بتونم به قسمت رنز برم و وارد بشم..چون الان اجازه هم نمیده رمز کاربری رو بزنم…تشکر

 19. سلام وقت به خیر بعد از نصب برنامه تردز یکی از پیج های من وقتی وارد میشم دائم متوقف میشه و اکانت دیگه مشکلی نداره باید چکار کنم؟
  یکبار هم هردو برنامه رو حذف کردم مجددا نصب کردم درست نشد

  1. سعید صانعی

   سلام، این راهکارها رو انجام بدید ببینید درست میشه
   1-کش برنامه تردز رو حذف کنید
   2-حساب تدرز رو غیرفعال کنید
   3- برنامه تردز رو حذف کنید

 20. پیجم ازدسترس خارج شده مینوسیه (Logout) کسی میتونه پیچمو برگردونه ،خیلی برا پیچم زحمت کشیدم خدایی .

  0
  1
 21. پیجم پریده میتونید برش گردونید ازم عکس خواست با یه کاغذ جلو صورت بگیرم انجام دادم ولی بااین حال پیجم بسته شد کسی میتونه برام برش گردونه ،تشکر

 22. سلام وقت بخیر
  وقتی اینستا رو باز میکنم کلا یهو میندازه بیرون و هیچ پیامی هم نمیاد اما فیلم از صفحه گرفتم تونستم یک پیام سه ثانیه رو ببینم نوشته باگه و هر کاری میکنم نمیاره الان دو روز میشه که اینجوریه فقط همین حسابم اینجوری شده بقیه میارن میشه جواب بدین؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH