5 دلیل برای آنکه از اسنپ تریپ استفاده نکنید!

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز مردم به ارتباط با یکدیگر، این روزها اکثر مردم جامعه از گوشی هوشمند استفاده می‌کنند و تقریبا همه آن‌ها به اینترنت نیز متصل هستند. به همین بهانه شرکت‌های زیادی کسب و کارهای خودشان را اینترنتی کردند و حتی برخی شرکت‌ها نیز که قبلا وجود خارجی نداشتند، از فرصت به‌وجود آمده به شکل خیلی خوبی استفاده کردند. حالا بسیاری از کارهایی که قبلا با کلی دردسر قابل انجام بود، به‌راحتی و توسط گوشی هوشمندمان صورت می‌گیرد. مثلا پیش‌تر برای رزرو هتل و یا خرید بلیط هواپیما می‌بایست هفت خان رستم را رد می‌کردید. اما حالا رزرو اینترنتی هتل روی کار آمده است و به کلی، تعریف جدیدی از کار ارایه داده! این روزها شما هم حتما از کاربران برند اسنپ بوده‌اید و یا حداقل اسمش را شنیده‌اید. این شرکت پیش‌تر یک تاکسی آنلاین بود اما حالا در زمینه‌های مختلفی کسب و کارش را گسترش داده و مثلا می‌توانید با اسنپ فود غذا سفارش دهید و یا با اسنپ تریپ هتل رزرو کنید!  قبلا در مقاله‌ای به دلایل استفاده نکردن از اسنپ‌ فود اشاره کردیم و امروز قصد داریم تا به مواردی اشاره کنیم که شما را از اسنپ تریپ دور کند! با آی‌تی‌رسان همراه باشید.

نکته: این مقاله صرفا برای اشاره به نقاط ضعف این سرویس تهیه و تولید شده است و قرار نیست به بررسی کلی آن بپردازیم؛ تنها می‌خواهیم به مواردی اشاره کنیم که نیاز به توجه بیشتری از سوی سازنده دارند.

اپلیکیشن اسنپ تریپ مشکوک است، مشکوک!

با اینکه وب‌سایت رسمی این سرویس نیز در دسترس بوده و می‌توانید از طریق وب به آن دسترسی داشته باشید اما حقیقتا وقتی صحبت از سفر باشد، هیچ چیز بهتر از یک گوشی هوشمند، همیشه و در همه حال همراه شما نیست. سازندگان به خوبی این موضوع را درک کرده‌اند و اپلیکیشن اسنپ تریپ را در مارکت‌های معتبری چون گوگل پلی جهت دانلود قرار داده‌اند. همان‌طور که می‌دانید، هر اپلیکیشنی برای استفاده در گوشی هوشمند، نیاز دارد که برای ارایه سرویس‌هایش به بخش‌های مختلف دستگاه دسترسی داشته باشد. مثلا زمانی‌که بخواهید از گوگل مپ استفاده کنید، طبیعی‌ست که باید برنامه به اطلاعات مکان یا همان لوکیشن شما دسترسی بیابد. ما هم خیلی اتفاقی تصمیم گرفتیم تا نگاهی به سطح دسترسی این برنامه بیندازیم. برای این‌کار، می‌توانید از طریق مارکت‌های معتبر و یا اطلاعات خود گوشی (در بخش تنظیمات، برنامه‌ها و انتخاب اسنپ تریپ) اقدام کنید.

با نگاهی به میزان دسترسی اسنپ تریپ، به موارد جالبی برخوردیم. مثلا این برنامه اجازه دارد تا به لیست تماس‌ها و تمام مخاطبین شما به صورت کامل دسترسی داشته باشد! موردی که اصلا در خود اپلیکیشن اثری از آن نیست و دلیلی هم ندارد که سرویسی برای رزرو آنلاین هتل و یا هواپیما، تمام مخاطبین شما را ببیند! مورد دیگر دسترسی کامل به اطلاعات حافظه (تصاویر، ویدئوها و به طور کلی تمام اطلاعات) شماست که حالا می‌توان با کمی ارفاق و سرهم کردن یک سری بایدها و نبایدها، قضیه را جمع کرد اما حقیقا دسترسی به مخاطبین، مشکوک است، مشکوک!

اسنپ تریپ

طبق معمول همه بد هستند و اسنپ تریپ، خوب!

پشتیبانی قوی در دنیای امروزی، از جمله مهم‌ترین دلایل برای انتخاب یک سرویس است. پشتیبانی اسنپ‌ تریپ تقریبا همیشه پاسخگو بوده و شخصا به موردی که موجب عدم پاسخگویی آن‌ها شود، بر نخورده‌ام! اما جواب دادن یک تماس تلفنی به معنای پاسخگویی نیست! اگر نگوییم همیشه، تقریبا در اکثر اوقات در صورت پیش آمدن مشکل همه مقصر هستند به جز اسنپ تریپ! اگر اطلاعات هتل با اپلیکیشن مغایرت داشته باشد، اگر رزرو اتاق تکمیل نشود و هزار اگر دیگر، عالم و آدم می‌توانند مقصر باشند اما اسنپ تریپ جان، خیر!

نمی‌دانم چرا در این مواقع پشتیبان مثلا می‌گوید که “این مشکل ما نیست و سرویس دهی هتل ضعیف بوده است”. اصلا چرا این سرویس‌ها (حتی دی‌جی‌کالا) خودشان را واسطه می‌دانند و به کیفیت کلی، کاری ندارند! درست است که شما زحمت کشیده‌اید و اطلاعات مربوط به هتل‌ها را در کنار هم قرار داده‌اید اما، ما با به واسطه اعتماد به شماست که مثلا از فلان جا، اتاق رزرو می‌کنیم! شما به نوعی پول می‌گیرید (درصدی با ارایه دهنده) که همه چیز درست و عالی باشد. پیدا کردن هتل‌های یک شهر که کار چندان سخت و طاقت‌فرسایی نیست و این روزها با یک سرچ ساده در گوگل امکان پذیر است! اگر قرار شود، همیشه هتل مقصر باشد، که خب خودمان بلدیم به کجا برویم و دعوا راه بیندازیم! اگر شما برای مشتری ارزش قائل بودید، حتما در اطلاعات هتل مورد نظر قید می‌کردید که مشتریان عزیز (!) این‌جا چنین مشکلاتی را دارد و یا اصلا در منو خودتان آن هتل را نمایش نمی‌دادید…!

این مورد حتی در قوانین اسنپ تریپ نیز عنوان شده و آن‌ها پیش از آنکه اصلا کاری بکنید، می‌گویند که: “بعد از رزرو کردن و صدور رسید، وب سایت اسنپ تریپ تعهد می‌کند که هتل در آن تاریخ رزرو شده؛ اما این به معنای تضمین ارائه سرویس مناسب از طرف هتل به مسافر نیست.

اسنپ تریپ
تصویرشان را شطرنجی کنیم، بهتر است!

قوانین و مقررات عمومی عجیب و غریب اسنپ تریپ

همیشه برای ثبت نام در یک سرویس، برخی قوانین وضع شده که در 99 درصد مواقع کسی آن‌ها را نمی‌خواند و سریع با زدن تیک گزینه “من تمامی قوانین را می‌پذیرم” در سرویس مورد نظر ثبت نام می‌کند. ما تصمیم گرفتیم، کمی خلاف جهت آب شنا کنیم و این قوانین را بخوانیم (شخصا همیشه این کار را می‌کنم و توصیه می‌کنم شما هم توجه بیشتری به آن داشته باشید). اولین نکته، این است که یک قانون چندین و چند بار تکرار شده بود و کلا شکل صفحه قوانین تنظیم شده اصلا جالب نبود (فکر کنم خودشان هم می‌دانند که کسی این‌ چیزها را نمی‌خواند). اما در میان قوانین برخی از آن‌ها رسما از زیر کار در رفتن است!

در یکی از این قوانین عجیب و غریب عنوان شده که “در ایام پیک سال، امکان کنسل کردن رزرو وجود ندارد.” واقعا طبق چه دلیل و منطقی؟! اینکه در زمان کنسل کردن، بابت رزرو و حق و حقوق ارایه دهنده، مبلغی به عنوان غرامت کسر شود، منطقی است اما اینکه کلا نتوانید رزروتان را کنسل کنید، توجیه خاصی ندارد!

یکی دیگر از این قوانین می‌گوید که “سعی بر این است که روند بازپرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود، اما بنا به شرایطی ممکن است یک هفته طول بکشد.” فکرش را بکنید تا شما پول ندهید، سرویسی به شما ارایه نمی‌شود اما سرویس می‌تواند پول شما را تا یک هفته دیرتر پرداخت کند!

قانون دیگری وضع شده که اسنپ تریپ به واسطه آن به خودش اجازه می‌دهد از اطلاعات شما (طبیعتا ایمیل و شماره تلفن؛ شاید هم شماره تلفن مخاطبین شما؛ یادتان که نرفته اسنپ تریپ به تمام مخاطبین موجود در گوشی شما دسترسی دارد) برای برخی کارهای تجاری نظیر تبلیغات استفاده کند. دقیقا قانون ذکر شده می‌گوید که “اسنپ تریپ حق دارد جهت ارسال هدایا، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، ارسال ایمیل و… از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید”. خیلی جالب است، حالا کاری با بخش “و …” که شامل چه چیزهایی می‌شود، نداریم؛ اما، ما اسنپ تریپ را نصب کرده‌ایم و حداقل تبلیغات خودتان را تحمل می‌کنیم ولی مجموعه‌های همکار را نه! بنابراین طبق این بندی که در هنگام ثبت نام، نخوانده (احتمال خیلی زیاد) تاییدش کرده‌اید، دیگر نباید هنگام دریافت تبلیغات به‌صورت پیامکی و یا هر طریق دیگری اعتراض کنید!

در جالب‌ترین بخش از قوانین، جایی گفته شده که: “اسنپ تریپ تلاش دارد این اطلاعات (اطلاعات مربوط به هتل) را به بهترین شکل ممکن ارایه و به‌روزرسانی کند، اما نمی‌تواند درستی و جامع بودنش را تایید و یا رد کند“. دلیل این مورد نیز در ادامه همین بند، این گونه عنوان شده است: “چون هم امکان تغییر در اطلاعات هست و هم ممکن است از اول اطلاعات درستی به اسنپ تریپ نرسیده باشد”. قضیه خیلی جالب شد. فکرش را بکنید که اسنپ تریپ رسما خودش را جدا کرده و برای کاربرانش هیچ ارزشی قائل نشده است و خودش با زبان بی‌زبانی می‌گوید که نظارتی بر روی اطلاعات هتل‌ها ندارد! حال ما یک سوال از شما داریم. اسنپ تریپ جان، ما چرا باید از شما استفاده کنیم وقتی که خودتان هم اطلاعات‌تان را قبول ندارید؟!

اسنپ تریپ

دست و پای اپلیکیشن اسنپ تریپ شکسته است!

همان‌طور که گفتیم استفاده از سرویس‌های این چنینی در گوشی هوشمند هم راحت‌تر است و هم به‌صرفه‌تر! با این حال اپلیکیشن اسنپ تریپ، نسبت به وب‌سایت آن نواقص بسیار زیادی دارد. گاهی اوقات تصاویر در اپلیکیشن لود نمی‌شوند در حالی که چنین مشکلی در وب‌سایت نیست. شما از طریق اپلیکیشن نمی‌توانید نظری را برای هتل‌ها ثبت کنید و یا حتی به آن‌ها امتیاز بدهید. قضیه وقتی بدتر می‌شود که بدانید حتی به نظرات دیگران نیز دسترسی ندارید و نمی‌توانید در گوشی هوشمندتان آن‌ها را بخوانید. مواردی که همگی در وب‌سایت اسنپ تریپ در دسترس هستند!

برخی مواقع هم اپلیکیشن کمی گیج می‌زند. مثلا مورد داشتیم که ما مبدا و مقصد را برای انتخاب یک پرواز درج کرده‌ایم اما هرچه بر روی جستجو می‌زدیم، برنامه عزیز خیلی شیک در یک پیغام پاپ‌آپ، داد می‌زد که “ابتدا مبدا و مقصد را مشخص کنید”! چنین شرایطی برای اپلیکیشنی که ادعاهای زیادی دارد، اصلا خوب نیست. شما که وب‌سایت خوبی دارید، حداقل اپلیکیشن خودتان را شبیه سایت درآورید تا نگوییم که دست و پای اپلیکیشن اسنپ تریپ شکسته است!

اسنپ تریپ

واقعا چرا اسنپ تریپ؟ اسنپ ایرپلن بهتر نبود؟!

همان‌طور که از نام این سرویس مشخص است، شرکت اسنپ آمده تا شما را در سفر همراهی کند. اما نمی‌دانم چرا فکر می‌کند که همه با هواپیما سفر می‌کنند! قبلا که خیلی از افراد از راه‌های دیگری سفر می‌کردند و حالا با افزایش بی سابقه قیمت‌ها، گمان نکنم که قدیمی‌ها هم با هواپیما سفر کنند؛ مگر آن که مجبور باشند! بنابراین بهتر نیست که امکان رزرو بلیط سایر وسایل نقلیه همچون قطار و اتوبوس را نیز به برنامه خودتان اضافه کنید؟ اگر واقعا چنین قصدی ندارید، بهتر است دیگر به این اپلیکیشن، اسنپ تریپ نگوییم، اسنپ ایرپلن در خدمت شماست…!

اسنپ تریپ

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
29 دیدگاه
 1. سهند می گوید

  دوستان به هیچ عنوان از اسنپ تریپ بلیط تهیه نکنید چون رسما دزد هستن. بلیط هواپیمای من رو خود ایرلاین کنسل کرد ولی اینها به بهانه های مختلف از پس دادن پول خودداری می کنند.

 2. فولادین می گوید

  من هم در تنها تجربه خرید بلیط اتوبوس از این اپلیکیشن بیخود،متاسفانه برای راهنمایی برای دسترسی به شرکت اتوبسرانی مد نظر،هیچ خمکاری اتفاق نیافتاد و نهایتا از سفر بازماندم.
  در جهت باز پرداخت هزینه بلیط نیز با برخورد نا مناسب اپراتوره خانم مقدم و آقای قدیری فقط وقتم تلف شد

  موافقم ۱
 3. اسنپ تریپ کلاهبردار می گوید

  پیشنهاد می کنم همه ی شاکیان بروند در اینستاگرام شرکت اسنپ تریپ و شکایتشونو بنویسین
  تا حداقل از کلاهبرداری های بیشتر جلوگیری بشه
  من که این کار رو کردم

  موافقم ۲
 4. اسنپ کلاهبردار می گوید

  اسنپ تریپ دزدترین صادر کننده بلیطه
  دروغگو و شیاد و کلاهبردارن
  به هیچ عنوان از اسنپ تریپ خرید نکنید که هیچ پیگیری ای براتون نمی کنند و به راحتی پولتونو می خورن

  موافقم ۱
 5. حسین می گوید

  یک مشت دزد و کلاه بردارن این اسنپ تریپ!!!
  بلیط خارجی سیستمی خریدم رو بلیطم خورده سیستمی ولی میگن چارتریه !!!!!!!!
  زنگ زدم ایرلاین برای تغییر تاریخ میگن ۱۰ یور هزینه داره، اسنپ تریپ میگه باید ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان پراخت کنی
  ۴ روزه زنگ میزنم هیچکی جواب نمیده !
  فقط سر کار میذارن.

  موافقم ۴
 6. واترلیلی می گوید

  سلام. کاش زودتر اینارو خونده بودم. پولی که دادم برای بلیت خیلی کمه و من اصلا نمیخوامش، یه هفته زجه زدم برای پول ولی پشتیبانی فقط میگه پیگیری میکنیم. کو پیگیریش؟
  پول خورای حرومی انشالله پولایی که از مردم خوردین کوفتتون شه. میخوام قانونا شکایت کنم نمیدونم از کجا شروع کنم

  موافقم ۵
 7. حسن می گوید

  دراساسنامه اسنپ ذکرشده که یک شرکت نرم افزاری هست و نه یک شرکت حمل ونقل.
  شماازچندتابرنامه نویس که دلالی روبشیوه دیجیتال،برنامه‌ریزی کردن،ودرصورت قطع اینترنت باید سرشون رو گِل بگیرن،نباید بجز دله دزدی ودلالیِ دیجیتال انتظاری داشته باشید.البته ماکجامون درسته که حالا انگارفقط مونده اسنپ،اونهایک مشت زبلن وماها یک مشت شوت،باید توپاچه مون بکنن عزیزان،دلبندان.

  موافقم ۱
 8. مصطفی سپهریان می گوید

  سلام درود بر شما مطلب بسیار مفیدی گذاشتین امروز ۲۱اردیبهشت ۱۴۰۰هستش و همچنان کارشون همینه من چهار روزه بلیط هواپیما کنسل کردم اپراتورشون میگه زنگ بزن ۱۱۰! عوضش از آپ خرید کردم کنسلی خورد خداییش ۲۴ساعت نشده پولم واریز شد توصیه ام به دیگران همینه گول ای کلاهبردارا رو نخورین .

  موافقم ۳
 9. نادر مکرم می گوید

  من هم مشکل استرداد پول کنسلی بلیط دارم. تمام مدارک برای استرداد پول فرستادم. حالا هم جواب نمی دهند. ا ز لحاظ قانونی چکار می توانم بکنم؟

  موافقم ۵
 10. رضا می گوید

  اسنپ تریپ تو کنسلی ایرلاین بلیت هواپیما متاسفانه خیلی ضعیفه!۱ ۷ اسفند اس ام اس از خود اسنپ تریپ اومد که پرواز از طرف ایرلاین کنسله و درخواست استرداد و کنسلی بزنین من همون لحظه زدم. الانکه ۱۱ اسفنده هنوز پولم واریز نشده و چندین بار تماس گرفتم گفتم باید صبر کنی از طرف ایرلاین کنسلی اعلام بشه. به ایرلاین زنگ زدم میگه اعلام شده! بنظرم با توجه به رقم زیاد مبالغ چندین نفر اینا چند روز نگه میدارن قصدا تو حسابشون.

  موافقم ۶
 11. محمود می گوید

  من از نرم افزار بلیط ایرتور انتخاب کردم واسم تابان صادر شد با یک تایم متفاوت بعد از تماس و .. گفتن اشتباه خودت بوده .

  موافقم ۲
 12. نگار می گوید

  سلام دیگه امکان نداره ی اشتباه رو دوباره تکرار کنم سه روزه دوتا بلیط کنسلی رو پیگیر پولش هستم وفقط ب من وعده تا ۲۴ ساعت دیگر میدن وهنوز ب پولم نرسیدم وسه روز گذشته وامروز ک پنجشنبه هست میگن تا شنبه شب براتون میریزن
  مطمعن باشن من از یک ریال هم نمیگذرم

  موافقم ۵
 13. رسول می گوید

  سلام بر همه از این اسنپ تریپ لطفاً استفاده نکنید الکی جواب میدن ولی در عمل هیچی پرواز کنسل شده به خاطر شرایط بدی هوا وعلارغم ثبت آن وتماس مکرر هنوزم که هنوزه پول مسترد نکردن

  موافقم ۶
 14. مهدی می گوید

  سلام
  از اطلاع رسانی شما متشکرم..
  متاسفانه بنده تحت تاثیر تبلیغات منفی این شرکت اقدام به خرید بلیط هواپیما نموده ولی نرم افزار شرکت در یک مرحله اقدام به فروش دو بلیط برای یکنفر را نمود صرف نظر از هزینه ی کسر شده هنگامی که با شرکت تماس گرفتم خانم ها اسکندری و اسماعیل زاده و مقدم که اپراتور ها ی این شرکتند در نهایت بی حرمتی به مشتری برخورد و خانمی هم بنام سلیمی که اصطلاحا سوپر وایزر آنهاست حتی پاسخگو نبود و بمدت یک هفته فقط سر کار گذاشتند و هیچ پیگیری انجام نشد واقعا برای خودم متاسف هستم که وقت و هزینه ام را صرف شرکت پوچ و بیهوده ای مثل اینها نمودم البته مدیران شرکت اسنپ تریپ حق الناس بر گردن مفتشان خواهد بود و روزی باید پاسخگو باشند.
  لذا از همه ی عزیزانی که این مطلب را می‌خوانند عاجزانه درخواست دارم از این نرم افزار و شرکت خرید نکنند که هیچکس پاسخگو نیست که نیست
  ضمنا هیچ مرجعی هم برای شکایت از این انسانهای به ظاهر آدمی هم نیست. اگر مرجعی برای شکایت از این شرکت دارید محبت کنید اطلاع رسانی و شماره ی تماس بدهید تا بابت بی حرمتی و عدم رعایت مشتری مداری از آنها شکایت کنیم .
  سپاسگزارم

  موافقم ۶
 15. اشراقی می گوید

  اسنپ تریپ اصلا دزده پرواز مارو بی دلیل کنسل کرد وما که هتل هم در مشهد رزرو کردیم وهم پرواز برگشت رو زیر بار نرفت وکلی هزینه سردشتی ماکذاشت اصلا بهشون اعتماد نکنید

  موافقم ۵
 16. رضاکریمی می گوید

  سلام به همه دوستان.
  من برای کیش هتل رزرو کرده بودم که به علت شیوع ویروس کورونا حضوردرکیش لغوشد. هتل راکنسل کردم اما اسنپ تریپ یک روزرابه عنوان جریمه کنسلی برداشت درحالی که درایام کورونا تمام کنسلیها بدون جریمه پرداخت شد.
  اسنپ تریپ یک راهزن هست که ازاب گل الودماهی میگیره.

  موافقم ۵
  مخالفم ۱
 17. حدیث می گوید

  والا منم دوتا بلیط اتوبوس خریدم هر ورو کنسل کردم ولی پولمو برنگردوندن متاسفم براشون

  موافقم ۶
  مخالفم ۱
 18. سهیل می گوید

  سلام دوستان من هم اشتباه کردم و از اسنپ تریپ یک بلیط هواپیما خریدم پرواز کنسل شد الان بعد ۲ هفته پیگیری میگن پول شما نه دست ماهست و نه دست شرکت هواپیمایی دست یک شرکت واسطه هست !!!!!!! تا اون پولمارو نده ما هم به شما پرداخت نمی‌کنیم اسم اون شرکت هم محرمانه هست !!!!!!! این هم جواب بعد ۲ هفته تا قبلش میگفتن شرکت هواپیمایی بنا هنوز کنسلی رو اعلام نکرده

  موافقم ۴
  مخالفم ۱
 19. ارا می گوید

  من به خاطر سفرهای کاریم تقریبا ۱۱ یا ۱۲ بار از اسنپ تریپ بلیط و هتل گرفتم ، خیلی خیلی راضی هستم تا به حال کوچکترین مشکلی پیش نیومده
  هم پشتیبانی ۲۴ ساعته عالی و هم درصد تخفیف مناسبتر از جاهای دیگه

  موافقم ۱۹
  مخالفم ۱۱
 20. کاربر می گوید

  من برای ۳ تا از سفر هام از اسنپ تریپ استفائه کردم از طریق سایت و به شدت راضی بودم و میتونم بگم برای سفر بندرعباسم نیاز به پشتیبانی پیدا کردم و کاملا پاسخگو و پیگیر بودند. کلا اسنپ سفر رو برای ما خیلی راحت کرد چه اسنپ تریپ چه اسنپ تاکسی .

  موافقم ۲۰
  مخالفم ۹
 21. ملیحه ابراهیمی می گوید

  سلام ممنون از اطلاعاتی که در اختیار کاربران اسنپ تریپ قرار دادید بجز تایم های تعطیلات یاری دهنده خوبی است

  موافقم ۲
  مخالفم ۴
 22. مینا می گوید

  من هتل رزرو کردم مشهد ا ماه قبل رفتن، وقتی رفتم هماهنگ نشده بود.

  موافقم ۴
  مخالفم ۱
 23. میرحسین می گوید

  سلام به همه دوستان واقعا از این که با اسنپ تریپ آشنا شدم واسه خودم متاسف و برای کسیکه معرفی کرد عذاب الیم خواستارم من از این شرکت بلیط هواپیما خریداری کردم تعداد ۹نفر که مجموع۷ملیون تومن به حسابشون آن واحد واریز کردم ۲روز بعد پرواز باطل اعلام شد اونم پرواز برگشت که ما بلیط رفتو داشتیم الان ۵روز دارم التماس پولمو میکنم از شرکت نجستشون و هر بار یه آدم بی مسولیت تر از بار قبل جوابهای چرند میدن که انگار با آدم کور طرف هستن فقط از خدا میخوام در مرحله اول لعنتشون کنه ودر مرحله بعد صبر بده به من که انتحاری عمل نکنم که مسولیتشم هستن دوستانی که بر عهده بگیرن

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۴
  1. زی زی می گوید

   انتحار!! صبور باش عزیز

   موافقم ۴
   مخالفم ۲
  2. ابوبکر بغدادی می گوید

   نکشیمون، انتهاری

   موافقم ۲
   مخالفم ۲
 24. احمد می گوید

  کاملا موافقم
  بدترین موردش، واقعا پشتیبانیش هستش که خدا نکنه گذارتون بهش بیفته. هیچ کمکی نمیکنن. هیچ پیگیری نمیکنن. فقط سر میدوئونن

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۷
 25. محمد می گوید

  دوست عزیز مشکل شما با اسنپ چیه؟تو صفحه ای که در مورد اسنپ نقد مینویسید صفحه ای را پیشنهاد میدید که در مورد اسنپ مزایا نوشته.هدفتون از تخریب اسنپ چیه دقیقا

  موافقم ۱۸
  مخالفم ۲۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   عزیز هر چیزی در این دنیا یه سری مزایا داره و یه سری معایب
   ما هم معایب و مزایای این سرویس رو به صورت مستند در دو مطلب مجزا نوشتیم که اگه قصد استفاده دارین از اونها مطلع باشین
   ضمن اینکه مدیران سرویس هم معایب کارشون رو بدونن و اونا رو رفع کنن

   موافقم ۲۱
   مخالفم ۶
 26. م.بایرامی می گوید

  سلام شما انسان خیلی خوب و بزرگواری هستین ک۶ از وقت ارزشمند خودتون برای مطلع کردن عام تستفاده میکنید
  قصد من از نوشتن این پیام تایید نوشته های شما در مورد اسنپ تریپ هستم که شما هشدارهای درستی دادین چون من همین حالا که دارم این پیام رو مینوسیم باهاش روبرو هستم
  واز شما درخواست دارم اگه میشه کمپینی برای این چنین سو استفاوه های موجود در ایران بزنید که من قول میدم تمام سعی خودم رو برای اطلاه رسانیش انجام بدم شاید بفهمن که تبلیغات ممکنه چه عواقب بدی هم داشته باشه ممنون از شما

  موافقم ۲۵
  مخالفم ۱۷

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

کاریزما