شرکت سامسونگ مشکل عدم امکان ورود به اکانت در اپلیکیشن Galaxy Wearable را تایید کرد!

سرانجام سامسونگ با رسیدگی به شکایات چندین نفر از کاربران ساعت‌های هوشمندش و انجام بررسی‌هایی طی چند روز اخیر مشکل گسترده پیش آمده در رابطه با عدم اجازه ورود کاربران به اکانت‌ها از طریق اپلیکیشن Galaxy Wearable را تایید نمود.

اپلیکیشن Galaxy Wearable

کاربران متاثر از این مشکل با هجوم به صفحه فروم سامسونگ، به شرح مشکل پیش آمده پرداختند. مسئله موجود ساعت‌های هوشمند گلکسی‌واچ و Gear سامسونگ را دچار اشکال نموده است. اپلیکیشن Galaxy Wearable به کاربران کمک می‌نماید تا قادر به راه‌اندازی و اتصال ساعت هوشمند خود با گوشی‌هایشان باشند ولی طبق اظهارات کاربران در بخش نظرات فروم، بسیاری از افراد برای ورود به اکانت‌های سامسونگ خود با استفاده از گوشی‌های غیر‌سامسونگ مانند وان‌پلاس 6T، پوکوفون F1، مدل‌های مختلف پیکسل گوگل، Mi 9 SE شیائومی و برخی مدل‌های دیگر دچار مشکل شده‌اند و به جای ورود به حساب کاربری، برنامه آنها را به یک صفحه سفید هدایت کرده و در آنجا امکان انجام هیچ کار دیگری را نمی‌دهد.

البته هنوز هم کاربران قادر به استفاده از ساعت‌های هوشمند‌شان هستند حتی اگر نتوانند وارد حساب‌های کاربریشان شوند ولی در این حالت دسترسی‌شان به امکانات کامل این گجت‌ها دچار محدودیت‌هایی خواهد بود. به عنوان مثال آنها نمی‌توانند برنامه‌ها را دانلود نمایند و فیس‌ها را مشاهده کنند یا تنظیمات پیش‌فرض ساعت را بازیابی کرده و از دستگاه‌شان نسخه پشتیبان تهیه کنند!

اپلیکیشن Galaxy Wearable

مشکل صفحه سفید و عدم اجازه ورود به اکانت در اپلیکیشن Galaxy Wearable

نماینده شرکت سامسونگ مدعی شده است که شرکت در حال بررسی و جستجوی راه‌حلی برای رفع کامل این مشکل است با این وجود زمان دقیقی برای برطرف شدن این مسئله نمی‌توانند اعلام کنند و هر زمان که به راه‌حل مناسبی برای رفع آن رسیدند، بلافاصله آن را در دسترس کاربران قرار خواهند داد.

منبع neowin
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم