تلگرام با یک ویژگی جالب آپدیت شد

نسخه 5.11 از تلگرام شامل چند ویژگی جدید است که بایستی پیغام‌های زمان‌بندی شده و همچنین یادآور را مهم‌ترین آن‌ها دانست.

ماه پیش بود که تلگرام با ارایه ۶ ویژگی جدید آپدیت شد و حال پس از ۲۰ روز، نسخه جدید آن با قابلیت‌هایی تازه وارد شده است که مهم‌ترین آن به ارایه پیام‌های زمان بندی شده بازمی‌گردد. با یکدیگر این قابلیت جالب را مروری می‌کنم.

پیام‌های زمان بندی شده در تلگرام

در به‌روز رسانی قبلی، با نگاه داشتن کلید ارسال پیام، قابلیت‌های تازه‌ای افزوده شده بود و حال با گرفتن همین دکمه، می‌توانید تا زمان ارسال پیام خودتان را تعیین کنید. بر فرض شما قصد دارید برای یک ساعت آینده و یا حتی یک روز یا هفته بعدی، پیغامی را بفرستید که هنوز زمانش فرا نرسیده و از سوی دیگر به‌خاطر مشغله فراوان و یا ترس از فراموش کاری، ترجیح می‌دهید تا زودتر چنین عمل مهمی را انجام دهید.

حال به‌راحتی قادر هستید تا با نگاه داشتن کلید ارسال، تاریخ دقیق فرستادن را تعیین کرده و پس از آن مطمئن باشید که پیغام‌تان در موعد تعیین شده برای فرد مورد نظر و یا در گروهی که می‌خواهید، درج و منتشر خواهد شد.

نکته جالب دیگر این ویژگی، حالت ریمایندر یا یادآوری کننده است. بدین صورت که شما اگر پیامی را در بخش ذخیره شده خود یا همان Saved Messages بگذارید، این مسیج در نقش یادآور برای‌تان ظاهر شده و اخطاری را در صفحه موبایل نمایش می‌دهد.

مثلا شما یک وقت دکتر دارید یا قرار مهمی که نباید آن را فراموش کنید، به‌راحتی متنش را در بخش پیام‌های ذخیره شده خود قرار داده و برایش زمانی را تعیین می‌کنید. در هنگامی که به آن تایم برسید، تلگرام نوتیفیکیشنی را بر روی گوشی ظاهر می‌کند تا شما قرارتان را به این راحتی فراموش نکنید.

البته در این نسخه از تلگرام، ویژگی‌های جدید دیگری همچون ساخت تم‌های اختصاصی، بازطراحی گزینه‌های پیام، تنظیمات جدید در حریم شخصی و ایموجی‌های متحرک بیشتر هم گنجانده شده است و با آپدیت پیام رسان خود به این نسخه جدید، می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

  
10 دیدگاه
 1. قاصدک می گوید

  کا‌ش کاری میکردن بتونیم ازبلاک دربیایم

  ۲۸
  ۷
  1. مسعود می گوید

   خوب کاری نکن که بلاکت کنن🤨

   ۳۶
   ۲
 2. احسان می گوید

  چه فایده مگه فیلتر نیست.

  ۴۰
  ۶
 3. محمدمیردادی می گوید

  پیامرسان ایتاء این قابلیت رو زودتر معرفی کرد درست مثل بیسفون که قابلیت ساخت کانال رو زودتر معرفی کرد

  ۱۷
  ۱۵
 4. Sara می گوید

  کجا میشه دانلودش کرد؟!
  جدیدا تلگرام رو دیلیت میزنی بعد نصب میکنی شماره ای ک بلاکت کرده باز بلاکی مث واتساپ اخه چرا؟!!!این بلاک کردن خودش ی موضلی شده😔😔 اونا بدترش کردن هعیییی خدا

  ۱۲
  ۵
 5. حسین می گوید

  این ویژگی رو پیام رسان ایتا هم داره

  ۸
  ۸
 6. باراد رمضانیپور می گوید

  این اتفاق هیچ وقت نیفتاده وقرارهم نیست هیچوقت اتفاق بیفته چون دیگه هیچکسی ازبرنامه استفاده نمیکنه بخاطرمزاحم ها یاوفرادی که دوسندارن ببینه فعالیتشونو

  ۳
  ۳
 7. فاضل اساسی می گوید

  تو هم اگه من اومدی کامنت بخونی ی لایک بکوب😂😘

  ۲۹
  ۵
 8. سپهر ایران می گوید

  متأسفانه هر چیز خوب هست در کشور ما از دسترس خارج میشه، مسئولین اصلأ به ما مردم به هیچ وجه اطمینانی ندارن

  ۷
  ۵
 9. مهدی می گوید

  چرا خبرهاتون هیچ تاریخی نداره ؟؟؟ اصلا مشخص نیست تاریخ این خبر کی هست !

  ۴

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم