جهرمی: سرویس‌های ارزش افزوده برای همیشه جمع‌آوری می‌شوند

چندماهی است که وزیر ارتباطات با مساله سرویس‌های ارزش افزوده که به صورت ناخواسته بر روی سیم کارت مشتریان فعال می‌شود، وارد یک جنگ تمام عیار شده است. وی حالا از تصمیم جدید دولت برای تعطیلی این امکان خبر داد که طبیعتا منجر به تعطیلی شرکت‌های وابسته به اپراتورها نیز خواهد شد.

به گزارش آی‌تی‌رسان، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان در توییتر خود نوشت: شاید وقتش رسیده باشد که به زودی «کل سرویس‌های ارزش افزوده» را برای همیشه تعطیل کنیم.

کاربران نسبت به این توییت وزیر ارتباطات واکنش نشان دادند و رضایت خود را نسبت به این تصمیم اعلام کردند ولی شرط این رضایت را اجرایی شدن آن خواندند. به عقیده بعضی از کاربران این صرفا یک هشدار برای شرکت‌های مرتبط بوده تا دست از فعالیت‌های غیرقانونی خود بردارند و خدمات ارزش افزوده را به صورت قانونی و مشخص به مردم بفروشند.

همچنین جهرمی در این توییت به این نکته نیز اشاره کرد و گفت: دوستان دیگر به یقین رسیده‌اند که در مورد ⁧حق‌الناس هیچ خط قرمزی ندارم. مخصوصا اگر از جیب مردم دزدی شود!

این اظهار نظر نیز در حالی است که در تیرماه شاهد گزارش‌هایی از سوی وزارت ارتباطات بودیم که نشان می‌داد چیزی در حدود 30 درصد از درآمد شرکت‌های مربتط کم شده است و اقدامات جدی برای مقابله با تخلفات موجود انجام شده است. وی قبلا نیز مردم را به استفاده از سامانه *۸۰۰# تشویق کرده و به تبلیغ این سامانه توصیه نموده بود.

1 دیدگاه
  1. AMIR می گوید

    سلام، ،ممنون از وزیر محترم ارتباطات، ،ولی مدت طولانی هست که بیشتر سایتها و همگام سازی با آنها و متصل شدن به آنها عجیب دردسر ساز شده؟؟؟حتی همین گوگل و کروم و. … واقعا نمیشه کاری کرد و تو کشورمون اینقدر اتصالات اینترنتی و سایتهایی معروف کاربردی و اوکی شده رو، ،کمی بیشتر و راحتر ،،در دسترس قرار بگیره؟؟خدایی خیلی اذیت میشیم؟؟بازم از همه زحمت کشان در این زمینه و اینترنت و شبکه و تکنولوژی ها وابسته به آن تشکر فراوان داریم و هوای کاربرا رو بیشتر داشته باشید. (من الله توفیق )

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم