تولید آیفون 9 از یک هفته دیگر در کارخانجات صنعتی اپل آغاز می‌شود

به گفته منابع خبری آگاه در زنجیره تامین قطعات شرکت اپل و گزارش وب‌سایت بلومبرگ، این شرکت از ماه فوریه فرآیند تولید هندست آیفون 9 را آغاز کرده و خبر آن را به صورت رسمی در ماه مارس اعلام می‌کند.

طبق گزارشات منتشر شده در این رابطه، آیفون‌ 9 در کارخانه گروه صنعتی هون‌های پرسیژن (یا همان فاکسکان)، کارخانه پگاترون و گروه کارخانجات وینسترون تولید خواهد شد.

این رو هم بخون:

ادعاهای مطرح شده در این گزارش نشان می‌دهند که طراحی آیفون 9 از اسمارتفون اپل آیفون 8 الهام گرفته شده است و یک دکمه مجهز به سنسور TouchID نیز در پایین صفحه‌نمایش 4.7 اینچی دستگاه تعبیه خواهد شد. این تلفن از تراشه قدرتمند A13 بایونیک موجود در آیفون 11 برای پردازش اطلاعات بهره می‌گیرد.

گزارشات زیادی درباره شباهت طراحی این تلفن به آیفون 8 منتشر شده‌اند. اما در میان همین گزارشات، ادعاهایی مبنی بر حذف دکمه فیزیکی TouchID و جاگزینی آن با سیستم تشخیص چهره FaceID مطرح شده است. همین موضوع باعث می‌شود تا اندازه نمایشگر میان‌رده جدید اپل به 5.4 اینچ برسد. این امر نیز یک اتفاق منطقی به نظر می‌رسد، زیرا در سال 2020، افراد کمی به خریدن تلفنی به نمایشگر کوچک مایل هستند. بنابراین، فرضیه فوق را نیز می‌توان یک فرضیه قوی در نظر گرفت.

در طول چند ماه گذشته شایعات زیادی درباره اسمارتفون میان‌رده اپل با قیمت مناسب مطرح شده است. اولین زنجیره از این شایعات از سال 2017 آغاز شدند و نقل قول‌های معتبری هم در اوایل سال 2018 منتشر شدند. اما این شایعات در اواخر سال گذشته میلادی قوت گرفته‌اند، در نتیجه، انتظار داریم که اپل در طول سال جاری آیفون 9 را به صورت رسمی معرفی و به بازار عرضه کند.

منبع GSM Arena
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم