انتشار نسخه آزمایشی AppSearch هواوی برای دانلود اپلیکیشن‌ها، بدون نیاز به گوگل

هواوی محصولات جدید خود را در خارج چین بدون سرویس‌ها و نرم‌افزار‌های گوگل به فروش می‌رساند. اما به نظر می‌رسد که این شرکت در نبود گوگل نیز موفقیت‌های زیادی به دست آورده است که فروشگاه نرم‌افزاری AppGallery را می‌توان به عنوان یکی از آن‌ها معرفی کرد. اما هنوز تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های محبوب در فروشگاه هواوی وجود ندارند و صاحبان جدیدترین دستگاه‌های این شرکت در خارج از چین به استفاده از گزینه‌های دیگری مجبور هستند. ما در ادامه مطلب، یکی از راه‌حل‌های جدید هواوی برای دانلود این اپلکیشن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

این راه‌حل، AppSearch نام دارد. اپلیکیشن مذکور در وب‌سایت آلمانی هواوی معرفی شده است و هنوز مراحل آزمایشی خود را طی می‌کند.

شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن AppSearch تمامی برنامه‌های دلخواه خود را برروی تلفن‌های هواوی و آنر که از Huawei Mobile Service بهره می‌گیرند، نصب کنید. در این روش، دیگر نیازی به نصب فروشگاه‌های نرم‌افزاری شخص ثالث نبوده و می‌توان تمامی نرم‌افزار‌های محبوب مانند فیسبوک و واتس‌اپ را در آن پیدا کرد.

شما با جستجوی نام اپلیکیشن مورد نظرتان در این نرم‌افزار به یک فروشگاه نرم‌افزاری جایگزین متصل می‌شوید تا برنامه خود را از آن جا دانلود و نصب کنید. البته، در این روش، کاربران به سمت فروشگاه‌هایی هدایت می‌شوند که اپلیکیشن مورد نظرشان در دسترس بوده و قابلیت نصب برروی دستگاه را داشته باشد. بنابراین، دیگر نیازی نیست که چندین بار برای دانلود یک اپ مجبور به جستجو باشید.

به عبارتی دیگر، تمامی موارد یافت شده در AppSearch توسط فروشگاه‌های نرم‌افزاری شخص ثالث فراهم می‌شود. اپلیکیشن‌ها پیدا شده در این اپ براساس دسته‌بندی‌های مختلفی، مانند محبوبیت، منطقه‌ای و یا هدف مرتب شده‌اند. نرم‌افزار‌های جستجو شده در اپ جدید هواوی شما را به سمت فروشگاه‌های مختلفی، از جمله AppGallery ،APKMonk ،APKPure ،APKMirror هواوی و فروشگاه نرم‌افزاری آمازون هدایت می‌کند.

اگر شما نیز احساس می‌کنید که نیاز دارید از این برنامه استفاده کنید، می‌توانید آن را از طریق این لینک دانلود کنید.

منبع GSM Arena
ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.