pishgaman

رایانه‌تان را برای ویندوز 8 آماده کرده‌اید؟

با برنامه کمکی به روز رسانی، آمادگی سیستم‌تان را برای پذیرش ویندوز 8 بسنجید

با شنیدن خبر نزدیک شدن به تاریخ عرضه رسمی نسخه هشتم ویندوز ممکن است نگران شده باشید و این سوال به ذهن‌تان خطور کرده باشد: آیا تمام نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای رایانه‌ام با ویندوز 8 سازگاری دارند؟ اما نگران نباشید، زیرا ما راه حل مناسبی برایتان داریم. با برنامه کمکی به روز رسانی ویندوز 8 پاسخ سوال‌تان را خواهید فهمید.

ویندوز 8 تا چند وقت دیگر وارد بازار می‌شود. اگر قصد به روز رسانی سیستم خود به این ویندوز را دارید، اول باید برای این کار آماده شوید. در ادامه روشی  برای بررسی آمادگی رایانه‌تان در اختیارتان قرار می‌گیرد.

به این منظور برنامه مخصوصی تهیه شده است که برای دریافت آن به سایت دانلود ویندوز 8 بروید و روی دکمه آبی Download Windows 8 Release Preview کلیک کنید. حجم فایل فقط 5 مگابایت است. پس زمان زیادی نمی‌برد تا فایل بارگذاری شود.

پس از دانلود روی فایل اجرایی (exe.) دابل کلیک کنید. بلا فاصله بعد از اجرا، نرم افزار شروع به بررسی سیستم شما می‌کند تا برنامه‌ها و سخت‌افزارهای سازگار را شناسایی کند. به محض اینکه عملیات بررسی به اتمام رسید برنامه به شما لیست سخت‌افزارها و برنامه‌هایی را که با ویندوز 8 سازگاری دارند و آنهایی را که به توجه بیشتری نیاز دارند نشان می‌دهد.

اگر به دنبال جزییات بیشتری هستید روی لینک See compatibility details کلیک کنید. پس از اتمام اگر قصد نصب ویندوز هشت را دارید به صفحه اصلی بازگردید و روی دکمه Next کلیک کنید. در غیر این صورت از برنامه خارج شوید.

به همین سادگی! البته اگر لیست برنامه‌ها و سخت‌افزارهای سازگار را مشاهده نکردید سری به سایت Compatibility Center for Windows 8 بزنید تا شاید اخیرا به لیست برنامه‌های سازگار نام برنامه‌ای اضافه شده باشد.

4 در مورد “رایانه‌تان را برای ویندوز 8 آماده کرده‌اید؟”

  1. من هنگام ارتقاء ویندوز اکس پی به سون با کلی مشکل روبرو شدم. این روش میتونه آدم رو پیش آغاز کار هوشیار کنه.
    سپاس

  2. خیلی خوب بود. اما اگه لینک دانلود برنامه رو میذاشتین خوب بود. بابا 5 مگ که بیشتر نیست.
    با تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا