تصاویر برتر مسابقه عکاسی تور زیر آب ۲۰۲۰

همیشه دنیای زیر آب، اسرارآمیز و شگفت‌انگیز است و این عکاسان و فیلم‌برداران هستند که ما را با این جهان آشنا می‌کنند. اولین چیزی که با مشاهده این جهان از ذهن عبور می‌کند، آرامش و قدرت خلقت بوده که دنیایی کامل زیر آب ساخته است و هنوز بخش زیادی از این دنیای عظیم کشف نشده است. مسابقه عکاسی تور زیر آب مسابقه‌ای جهانی است که با عکس‌هایی که توسط عکاسان مختلف برای آن فرستاده می‌شود، ما را در شناخت بیشتر دنیای زیر آب کمک می‌کند. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا تصاویر برتر این مسابقه عکاسی را با هم مرور کنیم.

مسابقه عکاسی «The Underwater Tour Awards» اخیرا برندگان مسابقه افتتاحیه خود را اعلام کرده است. صدها عکس از سراسر جهان برای این مسابقه ارسال شد و برگزیدگان از مسابقه توسط هیئت داورانی به رهبری «Darren Jew» که ۶ بار برنده مسابقه عکاس حرفه‌ای سال AIPP شده است انتخاب شدند.

جایزه «گورو» برای عکاسی که حداقل ۵ عکس ارسال کرده و بهترین تصاویر را داشته باشد به «Chelsea Haebich» اعطا شد. او درباره این جایزه می‌گوید: «هنوز باورم نمی‌شود؛ عکس‌های برندگان بخش‌های دیگر این مسابقه عکاسی را دیده بودم و واقعا فکر نمی‌کردم که شانسی برای برنده شدن داشته باشم. بردن این جایزه باعث می‌شود که دیگر به خودم شک نکنم و به توانایی‌های خودم ایمان داشته باشم. مشکلی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنم.»

«هابیچ» در ادامه می‌گوید: «امیدوارم برنده شدن در این مسابقه عکاسی باعث پیشرفت کار من شود و افراد و ارتباطاتی را وارد زندگی من کند و کمک کند تا به عنوان یک عکاس رشد کنم و این جهان شگفت‌انگیز را با افراد بیشتری سهیم شوم و به اشتراک بگذارم. من عاشق دیدن کنجکاوی مردم و شنیدن سوالات آن‌ها درباره دنیای زیر آب هستم. برای من بسیار جالب و عالی خواهد بود اگر این پیروزی به من اجازه دهد تا تصاویر بیشتری به اشتراک بگذارم، رشد بیشتری داشته باشم و افراد بیشتری را تحت تاثیر قرار دهم.»

مسابقه عکاسی بعدی تور زیر آب در تاریخ ۱۳ می ۲۰۲۱ (۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) آغاز خواهد شد.

در ادامه تصاویر این مسابقه عکاسی را مرور می‌کنیم:

مسابقه عکاسی تور زیر آب ۲۰۲۰
برنده جایزه گورو – عکاس Chelsea Haebich – آدلاید، استرالیا
برنده جایزه گورو – عکاس Chelsea Haebich – آدلاید، استرالیا
برنده جایزه گورو – عکاس Chelsea Haebich – آدلاید، استرالیا
برنده جایزه گورو – عکاس Chelsea Haebich – آدلاید، استرالیا
برنده جایزه گورو – عکاس Chelsea Haebich – آدلاید، استرالیا
برنده چشم‌اندازهای زیر آب – عکاس Pavlos Evangelidis – بازل، بلژیک
مسابقه عکاسی تور زیر آب – برنده شخصیت‌های زیر آب – عکاس Simone Caprodossi – خلیج بایرون، استرالیا
برنده انتزاعات آبزی – عکاس Louise Nott – لین کاو، استرالیا
مسابقه عکاسی تور زیر آب
مسابقه عکاسی تور زیر آب – برنده صحنه‌های تاپ‌ساید – عکاس Yung Sen Wu – شهر کیلانگ، تایوان
برنده سیاه و سفید زیر آب – عکاس Richard Condlyffe – بتل کریک، ایالات‌متحده
مسابقه عکاسی تور زیر آب
مسابقه عکاسی تور زیر آب – برنده آرای مردمی – عکاس Pierre-Laurent Pablo – نیمس لانگودوگ، فیلیپین
ممکن است شما دوست داشته باشید