از دو سایت سفرمی و چاتر 724، بلیط هواپیما خریداری نکنید!

طبق اعلام روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور، پیرو دریافت شکایات مردمی مبنی بر گران‌فروشی توسط دو سایت فروش بلیط هواپیما، سایت‌های سفر می و چارتر 724 جهت پیگیری قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند. سازمان هواپیمایی در اطلاعیه جدید خود ذکر کرد که پس از دریافت گزارشات مردمی مبنی بر گران‌فروشی این دو سایت و رصد سازمان هواپیمایی، فروش غیرقانونی و بالاتر از نرخ مصوب دو سایت ذکر شده محرز گردید.

بر این اساس سازمان هواپیمایی به شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی تاکید کرد فروش بلیط آن‌ها توسط دو سایت سفرمی و چارتر 724 غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی دارد. همچنین از مردم درخواست شده تا از طریق این دو سایت بلیط هواپیما تهیه نکنند. سازمان هواپیمایی همچنین در جهت مقابله با گران فروشی، پروانه فعالیت چهار شرکت مسافری در کیش، ارومیه، تهران و اصفهان را به مدت 3 ماه تعلیق کرد.

سازمان هواپیمایی از مردم خواسته تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف شامل گران فروشی بلیط هواپیما، شکایات خود را از طریق سایت سازمان هواپیمایی به آدرس cao.ir اعلام کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
6 دیدگاه
 1. اصخر می گوید

  هواپیما چیه

  موافقم ۱۳
  مخالفم ۱
  1. جان سخت می گوید

   خخخخ دهنت سرویس

   موافقم ۳
   مخالفم ۲
 2. کاوه می گوید

  دوبرابر میشه بعدش هزارتومن ارزون میشه و مشکلات به خوبی و خوشی حل میشه

  موافقم ۱۸
  مخالفم ۲
 3. رضا می گوید

  هواپیما به ما ربطی نداره
  ترمینال اگه‌گرون فروشی کرد خبر بدید که‌نخریم

  موافقم ۲۵
  مخالفم ۴
  1. ام می گوید

   همینه دیگه وقتی مشکلات رو تقسیم به خودی و غیر خودی میکنین همین میشه بقیه هم میگن مشکلات پایانه ها به ما ربطی نداره بعد شما می مونی و حوض ات !

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
   1. hth می گوید

    ام جان داره به شوخی میگه…
    فاز روشن فکری ندار…

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان