هدف از بازارچه چیست؟!

اول از همه جا داره از تمام عزیزانی که تا به امروز و در آغاز این راه سخت ما را یاری کردند و با نظرات و پیشنهادات خوبشان (حتی فحش‌هاشون!!) به ما راهنمایی رساندند، تشکر کنم (خب این مقدمه بود!).

پس از گذاشتن یک نظر سنجی کوچولو در سایت، متوجه شدیم که بیشترین علاقه کاربران (البته با اختلاف کم) به سمت داشتن یک بازارچه به منظور اطلاع از قیمت روز محصولات دیجیتالی است. از آنجایی هم که ما در آی تی رسان خیلی آدم‌های حرف گوش کن و سر به راهی هستیم، سریعا برای شما این بخش را احداث کردیم تا مبادا کسی را آزرده کرده باشیم (دیگه بهشت رو واسه خودمون خریدیم!).

قرار بر این است که در فاز نخست بازارچه، پنج عنوان تلفن همراه، تبلت، تلویزیون، دوربین و لپ‌تاپ را پوشش دهیم. در ابتدا تعداد محصولات کم هستند و تلاش ما بر انتخاب بهترین و محبوب‌ترین‌ها است. دلیل کم بودن نیز به‌خاطر تمرکز ما بر ارجح بودن کیفیت بر کمیت می‌باشد زیرا دوست داریم که جزئیات را تا حد امکان دقیق و درست کار کرده و علاوه بر مطلع ساختن شما از قیمت، این جداول محل مناسبی برای آگاهی از اطلاعات درست محصولات و مقایسه آن‌ها با یکدیگر باشند. در واقع در هنگام درست کردن این جداول، هدف ما بدین سمت بوده که شما بتوانید با یک نگاه ساده، در کمترین زمان ممکن، بهترین و بیشترین اطلاعات را دریافت کنید.

خب، بهتره که خیلی دیگر سخن را به درازا نکشیم. فقط در این بین هر گونه ایرادی در جداول دیدید یا پیشنهادی برای بهتر کردن آن‌ها داشتید (سخت نباشه‌ها!)، حتما با ما در میان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 دیدگاه
 1. aliaghil می گوید

  اقدام پسندیده‌ایی انجام دادید، امید است با درج دقیق قیمت محصولات ذکر شده در مطلب، بتوانید باعث آگاهی بیشتر کاربران از قیمت محصولات مورد نظر شوید.

 2. m2r164 می گوید

  ببینیم و تعریف کنیم

 3. masoud karimi می گوید

  دستتون درد نکنه.

 4. Nice Devil می گوید

  تا حالاش که کارتون خوب بوده.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم