pishgaman

هدف از بازارچه چیست؟!

اول از همه جا داره از تمام عزیزانی که تا به امروز و در آغاز این راه سخت ما را یاری کردند و با نظرات و پیشنهادات خوبشان (حتی فحش‌هاشون!!) به ما راهنمایی رساندند، تشکر کنم (خب این مقدمه بود!).

پس از گذاشتن یک نظر سنجی کوچولو در سایت، متوجه شدیم که بیشترین علاقه کاربران (البته با اختلاف کم) به سمت داشتن یک بازارچه به منظور اطلاع از قیمت روز محصولات دیجیتالی است. از آنجایی هم که ما در آی تی رسان خیلی آدم‌های حرف گوش کن و سر به راهی هستیم، سریعا برای شما این بخش را احداث کردیم تا مبادا کسی را آزرده کرده باشیم (دیگه بهشت رو واسه خودمون خریدیم!).

قرار بر این است که در فاز نخست بازارچه، پنج عنوان تلفن همراه، تبلت، تلویزیون، دوربین و لپ‌تاپ را پوشش دهیم. در ابتدا تعداد محصولات کم هستند و تلاش ما بر انتخاب بهترین و محبوب‌ترین‌ها است. دلیل کم بودن نیز به‌خاطر تمرکز ما بر ارجح بودن کیفیت بر کمیت می‌باشد زیرا دوست داریم که جزئیات را تا حد امکان دقیق و درست کار کرده و علاوه بر مطلع ساختن شما از قیمت، این جداول محل مناسبی برای آگاهی از اطلاعات درست محصولات و مقایسه آن‌ها با یکدیگر باشند. در واقع در هنگام درست کردن این جداول، هدف ما بدین سمت بوده که شما بتوانید با یک نگاه ساده، در کمترین زمان ممکن، بهترین و بیشترین اطلاعات را دریافت کنید.

خب، بهتره که خیلی دیگر سخن را به درازا نکشیم. فقط در این بین هر گونه ایرادی در جداول دیدید یا پیشنهادی برای بهتر کردن آن‌ها داشتید (سخت نباشه‌ها!)، حتما با ما در میان بگذارید.

4 در مورد “هدف از بازارچه چیست؟!”

  1. اقدام پسندیده‌ایی انجام دادید، امید است با درج دقیق قیمت محصولات ذکر شده در مطلب، بتوانید باعث آگاهی بیشتر کاربران از قیمت محصولات مورد نظر شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا