معرفی 10 رئیس جمهور با بیشترین فالوور در اینستاگرام

حال و هوای انتخابات ریاست جمهوری در کشور بهانه‌ای شده تا به سراغ محبوب ترین رئیس جمهور ها در اینستاگرام برویم و 10 رئیس جمهور با بیشترین فالوور را به شما معرفی کنیم.

محبوبیت یک رئیس جمهور در اینستاگرام ارتباط مستقیمی با حواشی پیرامون او و البته میزان جمعیت کشوری که در آن به صمت رئیس جمهوری رسیده دارد. در صدر فهرست محبوب ترین رئیس جمهور در اینستاگرام نام نارندرا مودی، رئیس جمهور هند دیده می‌شود که طبیعتا جمعیت بیش از یک میلیارد نفری هند در این اتفاق موثر است.

از طرفی ولادیمر پوتین رئیس جمهور روسیه و ژی جیمپینگ رئیس جمهور چین، اکانتی در اینستاگرام ندارند و به همین دلیل نارندرا مودی می‌تواند با اختلاف بالا در صدر محبوب ترین رئیس جمهور در اینستاگرام باقی بماند.

پس از مودی، جوکو ویدودو رئیس جمهور اندونزی بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد و چهره‌ای شناخته شده در این شبکه اجتماعی است.

ما در این مطلب به فالوورهای رئیس جمهور کشورهای مختلف در اینستاگرام می‌پردازیم و رهبران سیاسی، مذهبی و دیگر چهره‌های سیاسی مانند دونالد ترامپ، هیلاری کلینتون، پاپ، آنگلا مرکل و افراد دیگر جایی در این مطلب ندارند.

همچنین در کشورهایی که دارای نخست وزیر هستند، نخست وزیر به جای رئیس جمهور معرفی شده است، بنابراین در واقع این فهرست شامل محبوب‌ترین رئیس جمهور و نخست وزیرها در اینستاگرام می‌شود. در این فهرست نام حسن روحانی، رئیس جمهور کشور، جوبایدن، امانوئل مکرون و بریس جانسون به چشم می‌خورد.

نارندرا مودی
رئیس جمهور هند
56.2 میلیون فالوور

جوکو ویدودو
رئیس جمهور اندونزی
39.8 میلیون فالوور

ژائیر بولسونارو
رئیس جمهور برزیل
18.4 میلیون فالوور

جو بایدن
رئیس جمهور ایالات متحده
18 میلیون فالوور

رجب طیب اردوغان
رئیس جمهور ترکیه
9.6 میلیون فالوور

ولودیمر زلنسکی
رئیس جمهور اوکراین
9.2 میلیون فالوور

جاستین ترودو
نخست وزیر کانادا
4 میلیون فالوور

امانوئل مکرون
رئیس جمهور فرانسه
2.5 میلیون فالوور

حسن روحانی
رئیس جمهور ایران
2.2 میلیون فالوور

بوریس جانسون
نخست وزیر بریتانیا
1.4 میلیون فالوور

ممکن است شما دوست داشته باشید