خرید آنلاین سیم‌کارت ایرانسل با اپلیکیشن‌های بانکی امکان‌پذیر شد

دیگر برای خرید یک سیم‌کارت ایرانسل نیازی نیست تا فقط به نمایندگی‌ها و یا وب‌سایت ایرانسل مراجعه کنید، بلکه اپلیکیشن‌های بانکی نیز این امکان را برای کاربران فراهم کرده‌اند.

به گزارش آی‌تی‌رسان و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با این امکان، خرید سیم‌کارت‌های ایرانسل، علاوه بر روش‌های متنوع موجود، از طریق اپلیکیشن‌های بانکی نیز امکان‌پذیر شده است.

متقاضیان خرید سیم‌کارت‌های ایرانسل، می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن‌های پرداخت بانکی، شماره‌های موجود در کانال فروش را مشاهده کرده و شمارۀ دلخواه خود را انتخاب کنند. پس از تکمیل فرم‌های لازم و ثبت اطلاعات به صورت آنلاین، فرایند خرید سیم‌کارت نهایی شده و سیم‌کارت، به نشانی مشترک ارسال می‌شود.

در فاز نخست راه‌اندازی این طرح، خرید آنلاین سیم‌کارت‌های ایرانسل از طریق برنامۀ «ایوا»، متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سداد بانک ملی ایران و نیز برنامه «هف هشتاد (۷۸۰)» امکان‌پذیر است.

علاوه بر امکان فوق، خرید سیم‌کارت‌های ایرانسل از روش‌های متنوعی مانند فروشگاه آنلاین ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من و نیز فروشگاه‌ها و مراکز ارتباط با ایرانسل در سراسر ایران، میسر است

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. نادیا می گوید

    چه خوبه که همه چی مجازی شده ودیگه نیازی نیست با این وضعیت گرما والودگی و کرونا بیرون بریم

  2. maria می گوید

    اینجوری هرکی یه کپی شناسنامه گیر بیاره میزنه سیم کارت میخره دیگه

  3. مسلم می گوید

    مدارک واسه ثبت نام نمیخواد؟ تخلف زیاد میشه اینجوری

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان