ردیاب خودرو چه مزایایی در صنعت اجاره خودرو به دنبال دارد؟

ردیاب خودرو در تجارت اجاره ماشین ، ابزاری کارآمد و مفید است. با این ابزار می توانید از مکان خودرو به صورت لحظه ای اطلاع داشته و از سرقت رفتن آن جلوگیری کنید.

اجاره خودرو امروزه به تجارتی عظیم تبدیل شده است. هدف این تجارت ایجاد رفاه برای مسافران در طول سفرشان می باشد. البته سود زیادی هم برای صاحبان شرکت های اجاره خودرو به همراه دارد. با این حال خطر سرقت خودرو همواره در کمین اتومبیل های اجاره ای است. به همین سبب تصمیم گرفتیم ابزاری هوشمند و حرفه ای را برای محافظت از خودروهای اجاره ای معرفی نماییم. ردیاب خودرو رادار همان ابزاری است که می تواند خیال شما را از سرقت خودرو راحت سازد.

معرفی سیستم ردیاب خودرو

دستگاه ردیاب اتومبیل ساخت شرکت رادار، وسیله ای کوچک است که می تواند به راحتی در جایی دور از دید سارقان در ماشین نصب شود. به این ترتیب هیچ کس از محل نصب آن مطلع نخواهد شد. این محصول توانایی تعیین مختصات خودرو را به صورت لحظه ای فراهم می آورد.

تصور کنید مالک یک شرکت کرایه اتومبیل هستید. خودروهای شما در همین لحظه درون خیابان های مختلف شهر در حال حرکت هستند. اما چطور می توانید مانع آن ها برای خروج از شهر شوید؟ ردیاب ماشین قابلیتی تحت عنوان تعیین محدوده مجاز حرکتی دارد. با فعال نمودن این قابلیت می توان محدوده به خصوصی برای حرکت خودرو مشخص نموده و از خروج آن از این محدوده جلوگیری نمود. علاوه بر این صاحب شرکت از طریق ردیاب قادر است محل خودرو را شناسایی نموده و در مواقع سرقت، تصادفات، حوادث ناگوار و حتی خراب شدن ناگهانی خودرو، به سرعت تیم امداد و نجات را اعزام کند.

در ادامه ویژگی های و قابلیت های ردیاب خودرو را برای شرکت های اجاره اتومبیل به طور مفصل بیان خواهیم نمود.

چرا از GPS خودرو در تجارت اجاره اتومبیل استفاده کنیم؟

تجارت اجاره اتومبیل در سال های اخیر به صورت گسترده در شهرهای مختلف ایران رونق گرفته است. به خصوص در شهرهای بزرگ و نزدیک فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری این شرکت ها را بیشتر مشاهده می کنیم. البته به جز ارائه خدمات به مسافران، شرکت های کرایه خودرو در زمینه های دیگری مانند اجاره خودرو برای عروسی ها، قراردادهای کاری و حتی سفرهای زمینی فعالیت می کنند. مهم ترین دغدغه دارندگان این مشاغل تامین امنیت اتومبیل ها و سلامت آن می باشد. اما چطور می توان این امنیت را برقرار ساخت؟

بر اساس قوانین اجاره خودرو، لازم است مستاجر مدارک و مستنداتی به شرکت ارائه کند. گاها شاهد ارائه اطلاعات نادرست و جعلی از سوی اجاره کنندگان بوده ایم. کسانی که تلاش می کنند از شرایط اجاره خودرو سوء استفاده نمایند. اینجاست که می توان گفت سیستم های GPS خودرو راهکاری ارزشمند و کارآمد برای محافظت اتومبیل های اجاره ای هستند. این دستگاه کوچک تمام دغدغه های امنیت خودرو را از دوش صاحبان این شرکت ها بر می دارد.

امروزه مدل های جدیدتری از این تکنولوژی تحت عنوان سیستم مدیریت ناوگان طراحی شده اند که با یک پنل مدیریتی می توان تعداد زیادی خودرو را تحت نظر داشت. این سامانه بهترین انتخاب برای دارندگان مشاغل اجاره خودرو می باشد.

امکانات و قابلیت های جی پی اس ماشین چیست؟

سیستم های ردیابی اتومبیل طوری پیاده سازی شده اند که در هر لحظه می توانند موقعیت و مختصات خودرو را شناسایی کنند. این که شما آنلاین باشید یا آفلاین، هیچ تفاوتی در قدرت جستجوی این دستگاه کوچک اعجاب انگیز ایجاد نمی شود. با نصب موقعیت یاب به روی ماشین می توان در صورت احراز سرقت به راحتی آن را خاموش نموده و مانع از دور شدن سارقان شوید. سیستم تعیین محدوده مجاز حرکتی و سرعت مجاز برا راندن خودرو هم راهکاری برای حفاظت هر چه بهتر از اتومبیل اجاره ای شماست.

اگر شما هم صاحب یک شرکت کرایه خودرو هستید که سال هاست با مشکلات و دغدغه های امنیتی ماشین هایتان دست و پنجه نرم می کنید، با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید. در ادامه تلاش نمودیم برخی از مهمترین قابلیت ها و امکانات سیستم جی پی اس ماشین را با شما در میان بگذاریم.

1- پیشگیری از سرقت خودرو به کمک GPS

همان طور که گفتیم مهمترین چالش در مدیریت شرکت های اجاره خودرو ، حفظ امنیت دارایی های آن می باشد. در سال های گذشته بارها اخباری مبنی بر دزدیده شدن اتومبیل های گران قیمت از این مجموعه ها بوده ایم. اما امروزه و با پیشرفت فناوری دیگر نباید نگران چنین اتفاقاتی بود. زیرا دستگاه GPS خودرو می تواند در هر لحظه ای که شما به عنوان مالک ماشین احساس نیاز داشتید، موقعیت آن را تشخیص داده و به شما اطلاع دهد. بنابراین به کمک سیستم ضد سرقت خودرو می توانید هر زمان که از دزدیده شدن آن اطمینان یافتید، تنها با چند کلیک ساده و در کوتاهترین زمان، خودرو را در هر کجای دنیا خاموش کنید. البته پیشنهاد می کنیم تا به کمک ماموران نیروی انتظامی به نزدیکی ماشین نرسیده اید، این ویژگی را فعال نکنید. زیرا اگر فاصله زیادی با سارق داشته باشید، او می تواند در زمان مناسب راهی برای فرار کردن پیدا کند.

2- کنترل دقیق بر تمام فعالیت های خودرو

هدف از طراحی سیستم ردیاب برای اتومبیل ها، تنها به یافتن موقعیت آن ها ختم نمی شود. بلکه سازندگان این محصول کوچک و قدرتمند، وظایف دیگری نیز در زمره فعالیت هایش گنجانده اند. مطمئنا شما به عنوان مالک خودرو تمایل دارید از هر گونه اتفاقی که برای اتومبیلتان رخ می دهد، اطلاع داشته باشید. سیستم هشدار ردیاب هم برای رفع این نیاز طراحی شده است. این سیستم می تواند مواردی مانند خروج از محدوده مجاز حرکتی، راندن ماشین با سرعت غیر مجاز، حمل با جرثقیل، تصادف و … را از طریق هشدار و ارسال پیامک به شما اطلاع دهد. به این ترتیب به راحتی می توان بر تمام رفتارها و اتفاقات پیرامون خودرو کنترل و نظارت دقیقی داشت.

البته توجه داشته باشید که می توان در بخش کنترل پنل این سیستم نوع هشدارهای دریافتی را تنظیم نمود. به طور مثال برای شما اهمیتی ندارد که فرد اجاره کننده با چه سرعتی اتومبیل را می راند. بنابراین می توانید با مراجعه به بخش کنترل پنل این هشدار را غیر فعال کنید. در مواقعی خودرو برای سفرهای زمینی و شهر به شهر کرایه می شود. در این صورت هم می توان به بخش هشدار محدوده مجاز رفته و آن را برای مسیری بزرگ تر فعال نمایید. حتی امکان غیر فعال کردنش هم وجود دارد.

3- نظارت بر سرویس های دوره ای ماشین به کمک سیستم جی پی اس

همان طور که گفتیم سیستم های جی پی اس ماشین تنها به هدف موقعیت یابی طراحی نمی شوند. بلکه امکانات و قابلیت های متعددی را به رانندگان و صاحبان اتومبیل ارائه می دهند. نظارت بر سرویس های دوره ای خودرو یکی از این قابلیت هاست. این سیستم نظارتی موظف است زمان سر رسید خدمات و سرویس های اتومبیل را به شما اطلاع دهد. به طور مثال می توان موعد مقرر سرویس هایی مانند تعویض روغن ها، بررسی موتور، تعویض فیلترها، لنت و تایر و تمدید بیمه را تنظیم نموده و در سررسید آن هشدار مناسب را دریافت کرد.

این ویژگی برای سازمان های اجاره اتومبیل که تعداد زیادی خودرو را به صورت همزمان اداره می کنند، بسیار کارآمد است. زیرا دیگر زمان سر رسید خدمات آن را فراموش نکرده و می توان در زمان مناسب سرویس های اتومبیل را انجام داد.

4- تعیین محدوده مجاز حرکتی برای امنیت بیشتر خودرو

اغلب موسسات اجاره اتومبیل محدوده به خصوصی برای حرکت خودرو مشخص می کنند. اما چه اطمینانی وجود دارد که شخص اجاره کننده از این محدوده فراتر نرود؟ سیستم ردیاب اتومبیل این امکان را فراهم می آورد که از عدم تجاوز خودرو در محدوده مشخص شده، پیشگیری نمود. نحوه عملکرد این سیستم به گونه ای است که شما به عنوان مالک ماشین ابتدا محدوده مورد نظرتان را در نرم افزار مشخص می کنید. سپس زمانی که راننده به هر دلیلی تصمیم به عبور از این محدوده داشته باشد، GPS هشداری برای شما ارسال می کند. در نتیجه شما می توانید با راننده تماس گرفته و در صورت لزوم اتومبیل را خاموش نمایید. به این ترتیب این اطمینان به وجود می آید که ماشین شما تنها در سطح شهر و خیابان های از پیش تعیین شده تردد خواهد نمود.

5- دسترسی به مسیرهای حرکتی تا 6 ماه گذشته

دغدغه های اجاره دادن خودرو تنها در گرو حفظ امنیت و سلامت اتومبیل نیست. بلکه ممکن است فرد اجاره کننده با خودرو شما خلافی مرتکب شود. این اتفاق در آینده گریبان شما را به عنوان مالک اتومبیل خواهد گرفت. بنابراین باید مستنداتی در جهت تبرعه شما وجود داشته باشد. اغلب ردیاب های اتومبیل دارای قابلیت ذخیره تمام مسیرهای حرکتی در طول 6 ماه گذشته می باشند. این قابلیت راهی برای نجات شما از مشکلات ناشی از تخلف اجاره کننده می باشد. در واقع با این سیستم می توانید به راحتی اثبات کنید که در زمان مورد نظر اتومبیل در دست چه کسی بوده و این فرد در کدام خیابان ها و مکان های شهر تردد داشته است.

ردیاب خودرو رادار انتخابی مطمئن در جهت حفاظت از اتومبیل

در صورتی که مالک یک موسسه کرایه اتومبیل هستید، سرمایه گذاری بر روی سیستم های ردیابی ماشین از جمله مهمترین ضروریات کارتان خواهد بود. استفاده از این فناوری شما را در حفظ دارایی هایتان قدرتمند ساخته و امکان اطلاع از مکان آن ها را برایتان مقدور می سازد. ردیاب خودرو رادار با بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های عصر حاضر، آرامش را برای تجارت شما به ارمغان خواهد آورد.

سامانه موقعیت یابی ساخت رادار دارای یک نرم افزار اختصاصی است که از رابط کاربری ساده و روانی استفاده می کند. به این ترتیب شما با هر سطح دانشی به راحتی می توانید کنترل و نظارتی ارزشمند بر ماشینتان داشته باشید. علاوه بر این بهره گیری سیستم ردیابی رادار از استانداردهای CE اروپا و FCC آمریکا در کنار تاییدیده سازمان تنظیم مقررات رادیویی اطمینان خاطر را برای شما به همراه خواهد داشت. به طوری که می توانید به راحتی امنیت و حفاظت اتومبیلتان را در دستان دستگاه GPS رادار گذاشته و دیگر نگران هیچ اتفاق و حادثه ای نباشید.

سخن پایانی

داستان ردیاب هم همین است. همین دستگاه کوچکی که تا مدتی پیش آن را نمی‌شناختیم و نمی‌دانستیم می‌تواند چه بار بزرگی را از روی دوش ما بردارد؛ اما امروزه می‌توانیم مطمئن باشیم تا مدت زیادی خودروی ما در امان است. هرچند کسی از آینده خبر ندارد! شاید یک روزی تکیه به ردیاب هم خنده‌دار به نظر برسد؛ اما خوشبختانه شرکت رادار به واسطه تیم تحقیق و توسعه سعی دارد تا حد زیادی این موضوع را پوشش دهد و همگام با پیشرفت تکنولوژی قدم بردارد. نیازهای روز را شناسایی کند و راه‌حل مناسب ارائه کند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از خرید GPS خودرو ابتدا رادار را با دیگر رقبا مقایسه کنید تا بتوانید انتخابی هوشمندانه داشته باشید. بدون شک با شناخت امکاناتی مثل ۲۴ ماه گارانتی، پشتیبانی ۲۴ ساعته، نرم‌افزار اختصاصی با کاربری آسان و سرور داخلی دست رد به سینه رادار نخواهید زد.

برای خرید ردیاب رادار یا ارتباط با مشاوران می‌توانید از طریق وب‌سایت یا شماره تماس با ما در ارتباط باشید.

آدرس وب‌سایت: https://radargps.org/

شماره تلفن دفتر مرکزی رادار: ۰۵۱۳۷۱۷۷

تلفن تماس دفتر تهران: 91012727-021

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و آی‌تی‌رسان در تهیه آن نقشی نداشته است
ممکن است شما دوست داشته باشید