9 تا از عجیب‌ترین بازی‌های موبایلی جهان که باید حتما تجربه کنید

در این مقاله ما به بررسی عجیب‌ و غریب‌ترین بازی‌های موبایلی جهان خواهیم پرداخت، بازی‌هایی که بعد از دیدن آن‌ها متحیر خواهید شد و درک نخواهید کرد که هدف از این بازی‌ها چیست؟
با آی‌تی‌رسان همراه باشید چرا که قرار است، سری به دنیایِ عجایب موبایلی بزنیم و شما را با 9 بازی عجیب و متفاوت آشنا کنیم.

بازی عجیب و خاص S.M.T.H

بازی (Sen Me To Heaven) یک بازی موبایلی مخصوص پلتفرم اندروید است که توسط استودیو Carrot Pop ساخته و منتشر شده است. این بازی کاری عجیب را از شما می‌خواهد. بازی از شما می‌خواهد که تلفن همراه خود را به سمت بالا پرتاب کنید!
این بازی عجیب، با یک منطق عجیب‌تر پیش می‌رود. شما باید تلفن همراه خود را به بالا پرتاب کنید و سپس آن را بگیرید و هرچه بیشتر تلفن شما به سمت بالا برود، امتیاز بیشتری خواهید گرفت.

S.M.T.H

واقعاً چه کسی حاضر است که تلفن خود را آن‌قدر به سمت بالا پرتاب کند که رکورد امتیازات این بازی را جابجا کند؟ شما هم می‌توانید دوستان خود را با این بازی به چالش بکشید، البته تا زمانی که تلفن همراهتان خُرد نشده است!

Milk The Cow

آیا تا به حال شیر یک گاو را دوشیده‌اید؟ در این بازی هیجان‌انگیز شما باید بر سر اینکه چه کسی می‌تواند سریع‌تر، شیر یک گاو را بدوشد با دیگران رقابت کنید! بازی milk the cow، یک بازی تقریباً عجیب و بی‌هدف است. در این بازی شما باید شیر یک گاو را بدوشید، و تنها کار شما دوشیدن یک گاو است!

Milk The Cow
البته، هرچه سریع‌تر آن را بدوشید امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. شاید پس از مدتی از بازی Milk The Cow خسته شوید، اما چه کسی می‌داند شاید برخی از این بازی لذت ببرند.
همچنین می‌توانید در لیست امتیازات موجود در بازی، امتیازات نفرات برتر را مشاهده کنید. این بازی به دلیل استفاده بسیارکم از حافظه و پردازنده موبایل می‌تواند ساعت‌ها شمارا سرگرم کند، البته اگر دوشیدن شیر گاو را دوست دارید!

بازی عجیب Weird Guys

می‌توان این بازی را بی‌هدف‌ترین بازی این لیست دانست. این بازی توسط استودیو KAZUYA KAMIOKA برای پلتفرم اندروید منتشرشده است. حال اگر بازی‌های قبلی به نظر شما عجیب نبودند، نگاهی به بازی weird guys بیندازد.

معرفی بازی عجیب و غریب و خاص برای موبایل
این بازی واقعاً یکی از عجیب‌ترین بازی‌های جهان است. معنی اسم این بازی (بچه‌های عجیب‌وغریب) است.
منطق این بازی این‌گونه است که افراد به گِل‌ها جذب می‌شوند، یعنی شما باید افراد را با استفاده از یک گل جذب کنید اما نباید گل را به آن‌ها بدهید. هریک از شخصیت‌های بازی شکل و رفتار عجیب‌وغریب مخصوص به خودشان را دارند؛ شما می‌توانید با تغییر دادن گل و یا بالا و پایین بردن آن، افراد بیشتری را به گل جذب کنید و سکه بیشتری به‌دست آورید.
هدف اصلی شما در این بازی، جمع‌کردن شخصیت‌های بازی دور یک تکه گل است!

I am Bread

بازی I am Bread، یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی از استودیو Bossa است که در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اندروید، مایکروسافت ویندوز، آی‌اواس، مک‌اواس و اکس‌باکس وان منتشرشده است. همان‌طور که از نام این بازی (من نان هستم) مشخص است، شما باید نقش یک نان را بازی کنید!

I am Bread
در این بازی شما باید به یک نان کمک کنید تا به هدف خود که یک نان تست شدن است، برسد. شما، باید این نان را از مسیرهای زیادی عبور دهید و همچنین مراقب آلاینده‌ها باشید، باید مراقب باشید که آلاینده‌ها، نان را خراب نکنند و درصد خوب بودن نان را کمتر نکنید. آیا شما حاضرید در این راه، یک نان را همراهی کنید؟ شما می‌توانید نسخه اندروید این بازی بسیار جذاب را از سایت اصلی بازی تهیه و دانلود کنید.

 Toilet Paper Racing

درست است که این مقاله لیستی از بازی‌های عجیب‌وغریب و گاهی احمقانه است، شاید باورش برای شما هم سخت باشد اما، این بازی در دسته بازی‌های اعتیادآور قرارگرفته است! بازی (Toilet paper racing) یک بازی عجیب و سرگرم‌کننده است، در این بازی، شما باید هرچه سریع‌تر یک رول دستمال‌کاغذی را بکشید و خالی کنید.

معرفی بازی عجیب و غریب و خاص برای موبایل
شما می‌توانید به‌صورت چندنفره و با دوستان خود نیز به این بازی بپردازید و یک دیگر را به چالش بکشید. واقعاً چه کسی می‌تواند آن‌قدر سریع باشد که رکورد خالی کردن رول دستمال‌کاغذی را جابجا کند؟!

Pluck It

بازی Pluck It، توسط Feeling Game Company، برای پلتفرم اندروید منتشرشده است. این بازی با خلاقیتی متفاوت و بسیار عجیب‌وغریب توانسته است خود را در این لیست جای دهد.

Pluck It

در این بازی، شما باید به یک سفر بروید و در آن به موهای مختلفی بر خواهید خورد و باید احساسات این موها را کشف کنید! آیا شما می‌توانید یک موی ناراحت و در حال گریه را آرام کنید؟ بعضی از موها در این بازی شکلی خاص دارند و شما باید برای کشیدن آن‌ها خلاقیت به خرج دهید.

Mosquito Simulator

با اینکه نقش یک پشه را بازی کنید، مشکلی دارید؟ اگرنه شما را با بازی Mosquito Simulator، آشنا می‌کنم.

Mosquito Simulator

در این بازی شما در نقش یک پشه وظیفه‌شناس عمل می‌کنید و باید به سراغ انسان‌ها بروید و خون آن‌ها را بمکید. باید به سراغ انسان‌هایی که یا خواب یا در حال استراحت هستند، بروید و خون آن‌ها را بمکید. همچنین شما وظیفه‌هایی در بازی دارید که باید آن‌ها را با مکیدن خون فتح کنید. البته مواظب باشید که نابود نشوید.

بازی عجیب Goat Simulator

بازی Goat Simulator، توسط Coffee Stain Studios، در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اندروید، نینتندو سوئیچ و چند مورد دیگر منتشرشده است.
تا حالا دوست داشته‌اید بدانید که یک بز، چگونه زندگی می‌کند؟ اگر این‌طور است، این شما و بازی شبیه‌ساز بز!

معرفی بازی عجیب و غریب و خاص برای موبایل

در این بازی شما نقش یک بز را بازی می‌کنید که در یک شهر می‌چرخد و با شاخ‌های خود انسان‌ها را به اطراف پرتاب می‌کند؛ همچنین این بز زبانی دارد که همه‌چیز به آن می‌چسبد و شما می‌توانید با چسباندن اجسام به آن دوباره سراغ انسان‌ها بروید. تولیدکنندگان این بازی گفته‌اند: این بازی در دو هفته ساخته‌شده است و نباید توقع یک GTA بزها را از آن داشت و بهتر است به‌جای پولی که به خرید این بازی می‌دهید، بروید و یک حلقه لاغری بخرید.

این بازی همان‌طور که در تصویر معلوم است چند نسخه دارد که در لینک زیر به صفحه مربوطه به آن خواهید رفت.

Hole.io

بیایید آخرین مورد این لیست را با یک بازی عجیب ولی منطقی‌تر تمام کنیم. شاید شما هم اسم این بازی را شنیده باشید و یا حتی آن را بازی کرده باشید؛ بازی Hole.io یک بازی پازل فیزیکی است که باکمی سبک بتل رویال ترکیب‌ شده است این بازی توسط استودیو Voodoo، برای پلتفرم‌های اندروید و آی‌اواس منتشر شده است.

Hole.ioکاراکتر شما در این بازی در اصل یک سیاه‌چاله است.
شما در این بازی باید اجسام دور و بر خود را ببلعید و با این کار بزرگ‌تر شوید، همین‌طور که بزرگ‌تر شدید، می‌توانید به سراغ اجسام بزرگ‌تر بروید و آن‌ها را ببلعید مانند خانه‌ها، برج‌ها و حتی دیگر بازیکنان بازی!

ممکن است شما دوست داشته باشید